Tweet

Aantal caps Oost-Duitsland
tegen het Nederlands elftal
>> Interlands tegen Oost-Duitsland
Totaal Interlandscapsmin
1.   Jürgen Croy 4 360

2.   Gerd Kische 4 360

3.   Eberhard Vogel 4 360

4.   Peter Ducke 4 294

5.   Bernd Bransch 3 270

6.   Roland Ducke 3 270

7.   Dieter Erler 3 270

8.   Otto Frässdorf 3 270

9.   Martin Hoffmann 3 270

10.   Rüdiger Schnuphase 3 239

11.   Henning Frenzel 3 233

12.   Konrad Weise 3 219

13.   Hans-Jürgen Kreische 3 206

14.   Harald Irmscher 3 150

15.   Hans-Jürgen Dörner 2 180

16.   Manfred Geisler 2 180

17.   Reinhard Häfner 2 180

18.   Lothar Kurbjuweit 2 180

19.   Herbert Pankau 2 180

20.   Klaus Sammer 2 180

21.   Joachim Streich 2 180

22.   Michael Strempel 2 180

23.   Gerd Weber 2 162

24.   Jürgen Sparwasser 2 157

25.   Jürgen Pommerenke 2 108

26.   Hartmut Schade 2 77

27.   Wolfram Löwe 2 66

28.   Wolfgang Blochwitz 1 90

29.   Gert Brauer 1 90

30.   Frank Ganzera 1 90

31.   Hans-Ulrich Grapenthin 1 90

32.   Werner Heine 1 90

33.   Manfred Kaiser 1 90

34.   Ulf Kirsten 1 90

35.   Peter Kotte 1 90

36.   Hans-Dieter Krampe 1 90

37.   Ronald Kreer 1 90

38.   Gerhard Körner 1 90

39.   Matthias Liebers 1 90

40.   Lutz Lindemann 1 90

41.   Waldemar Mühlbächer 1 90

42.   René Müller 1 90

43.   Jürgen Nöldner 1 90

44.   Hans-Uwe Pilz 1 90

45.   Hans-Jürgen Riediger 1 90

46.   Peter Rock 1 90

47.   Frank Rohde 1 90

48.   Günter Schröter 1 90

49.   Martin Skaba 1 90

50.   Karl-Heinz Spickenagel 1 90

51.   Jörg Stübner 1 90

52.   Carsten Sänger 1 90

53.   Andreas Thom 1 90

54.   Manfred Walter 1 90

55.   Horst Weigang 1 90

56.   Günther Wirth 1 90

57.   Wolfgang Wruck 1 90

58.   Uwe Zötzsche 1 90

59.   Lutz Eigendorf 1 69

60.   Reinhard Lauck 1 64

61.   Rainer Ernst 1 60

62.   Werner Peter 1 44

63.   Henry Lesser 1 30

64.   Wolf-Rüdiger Netz 1 21

Totaal Interlands (minimaal 2)capsmin
1.   Jürgen Croy 4 360

2.   Gerd Kische 4 360

3.   Eberhard Vogel 4 360

4.   Peter Ducke 4 294

5.   Bernd Bransch 3 270

6.   Roland Ducke 3 270

7.   Dieter Erler 3 270

8.   Otto Frässdorf 3 270

9.   Martin Hoffmann 3 270

10.   Rüdiger Schnuphase 3 239

11.   Henning Frenzel 3 233

12.   Konrad Weise 3 219

13.   Hans-Jürgen Kreische 3 206

14.   Harald Irmscher 3 150

15.   Hans-Jürgen Dörner 2 180

16.   Manfred Geisler 2 180

17.   Reinhard Häfner 2 180

18.   Lothar Kurbjuweit 2 180

19.   Herbert Pankau 2 180

20.   Klaus Sammer 2 180

21.   Joachim Streich 2 180

22.   Michael Strempel 2 180

23.   Gerd Weber 2 162

24.   Jürgen Sparwasser 2 157

25.   Jürgen Pommerenke 2 108

26.   Hartmut Schade 2 77

27.   Wolfram Löwe 2 66

WK eindronde capsmin
1.   Bernd Bransch 1 90

2.   Jürgen Croy 1 90

3.   Martin Hoffmann 1 90

4.   Gerd Kische 1 90

5.   Lothar Kurbjuweit 1 90

6.   Jürgen Pommerenke 1 90

7.   Rüdiger Schnuphase 1 90

8.   Jürgen Sparwasser 1 90

9.   Konrad Weise 1 90

10.   Reinhard Lauck 1 64

11.   Wolfram Löwe 1 54

12.   Peter Ducke 1 36

13.   Hans-Jürgen Kreische 1 26

EK eindrondecapsmin
-
EK en WK eindrondecapsmin
1.   Bernd Bransch 1 90

2.   Jürgen Croy 1 90

3.   Martin Hoffmann 1 90

4.   Gerd Kische 1 90

5.   Lothar Kurbjuweit 1 90

6.   Jürgen Pommerenke 1 90

7.   Rüdiger Schnuphase 1 90

8.   Jürgen Sparwasser 1 90

9.   Konrad Weise 1 90

10.   Reinhard Lauck 1 64

11.   Wolfram Löwe 1 54

12.   Peter Ducke 1 36

13.   Hans-Jürgen Kreische 1 26

Vriendschappelijkcapsmin
1.   Ulf Kirsten 1 90

2.   Ronald Kreer 1 90

3.   Matthias Liebers 1 90

4.   René Müller 1 90

5.   Hans-Uwe Pilz 1 90

6.   Frank Rohde 1 90

7.   Jörg Stübner 1 90

8.   Carsten Sänger 1 90

9.   Andreas Thom 1 90

10.   Uwe Zötzsche 1 90

11.   Rainer Ernst 1 60

12.   Henry Lesser 1 30

WK kwalificatiecapsmin
1.   Roland Ducke 1 90

2.   Peter Ducke 1 90

3.   Dieter Erler 1 90

4.   Werner Heine 1 90

5.   Manfred Kaiser 1 90

6.   Hans-Dieter Krampe 1 90

7.   Waldemar Mühlbächer 1 90

8.   Günter Schröter 1 90

9.   Martin Skaba 1 90

10.   Karl-Heinz Spickenagel 1 90

11.   Günther Wirth 1 90

EK kwalificatiecapsmin
1.   Eberhard Vogel 4 360

2.   Jürgen Croy 3 270

3.   Otto Frässdorf 3 270

4.   Gerd Kische 3 270

5.   Henning Frenzel 3 233

6.   Harald Irmscher 3 150

7.   Bernd Bransch 2 180

8.   Roland Ducke 2 180

9.   Hans-Jürgen Dörner 2 180

10.   Dieter Erler 2 180

11.   Manfred Geisler 2 180

12.   Martin Hoffmann 2 180

13.   Reinhard Häfner 2 180

14.   Hans-Jürgen Kreische 2 180

15.   Herbert Pankau 2 180

16.   Klaus Sammer 2 180

17.   Joachim Streich 2 180

18.   Michael Strempel 2 180

19.   Peter Ducke 2 168

20.   Gerd Weber 2 162

21.   Rüdiger Schnuphase 2 149

22.   Konrad Weise 2 129

23.   Hartmut Schade 2 77

24.   Wolfgang Blochwitz 1 90

25.   Gert Brauer 1 90

26.   Frank Ganzera 1 90

27.   Hans-Ulrich Grapenthin 1 90

28.   Peter Kotte 1 90

29.   Lothar Kurbjuweit 1 90

30.   Gerhard Körner 1 90

31.   Lutz Lindemann 1 90

32.   Jürgen Nöldner 1 90

33.   Hans-Jürgen Riediger 1 90

34.   Peter Rock 1 90

35.   Manfred Walter 1 90

36.   Horst Weigang 1 90

37.   Wolfgang Wruck 1 90

38.   Lutz Eigendorf 1 69

39.   Jürgen Sparwasser 1 67

40.   Werner Peter 1 44

41.   Wolf-Rüdiger Netz 1 21

42.   Jürgen Pommerenke 1 18

43.   Wolfram Löwe 1 12

EK en WK kwalificatiecapsmin
1.   Eberhard Vogel 4 360

2.   Jürgen Croy 3 270

3.   Roland Ducke 3 270

4.   Dieter Erler 3 270

5.   Otto Frässdorf 3 270

6.   Gerd Kische 3 270

7.   Peter Ducke 3 258

8.   Henning Frenzel 3 233

9.   Harald Irmscher 3 150

10.   Bernd Bransch 2 180

11.   Hans-Jürgen Dörner 2 180

12.   Manfred Geisler 2 180

13.   Martin Hoffmann 2 180

14.   Reinhard Häfner 2 180

15.   Hans-Jürgen Kreische 2 180

16.   Herbert Pankau 2 180

17.   Klaus Sammer 2 180

18.   Joachim Streich 2 180

19.   Michael Strempel 2 180

20.   Gerd Weber 2 162

21.   Rüdiger Schnuphase 2 149

22.   Konrad Weise 2 129

23.   Hartmut Schade 2 77

24.   Wolfgang Blochwitz 1 90

25.   Gert Brauer 1 90

26.   Frank Ganzera 1 90

27.   Hans-Ulrich Grapenthin 1 90

28.   Werner Heine 1 90

29.   Manfred Kaiser 1 90

30.   Peter Kotte 1 90

31.   Hans-Dieter Krampe 1 90

32.   Lothar Kurbjuweit 1 90

33.   Gerhard Körner 1 90

34.   Lutz Lindemann 1 90

35.   Waldemar Mühlbächer 1 90

36.   Jürgen Nöldner 1 90

37.   Hans-Jürgen Riediger 1 90

38.   Peter Rock 1 90

39.   Günter Schröter 1 90

40.   Martin Skaba 1 90

41.   Karl-Heinz Spickenagel 1 90

42.   Manfred Walter 1 90

43.   Horst Weigang 1 90

44.   Günther Wirth 1 90

45.   Wolfgang Wruck 1 90

46.   Lutz Eigendorf 1 69

47.   Jürgen Sparwasser 1 67

48.   Werner Peter 1 44

49.   Wolf-Rüdiger Netz 1 21

50.   Jürgen Pommerenke 1 18

51.   Wolfram Löwe 1 12

Olympische Spelencapsmin
-
Mini-WK toernooicapsmin
-