Tweet
Gertjan Verbeek
Coach names NL-clubs
in de Europa Cup
60 wedstrijden
Gewonnen: 23 (38.33%)
Gelijk: 12 (20%)
Verloren: 25(41.67%)
Voor: 80  
Tegen: 80 
Geboren: 01-08-1962
Geboorteplaats: Deventer

    Per club
  Club   Seiz.     Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. AZ 4 31 13 7 11 44 39

2. SC Heerenveen 4 23 9 5 9 33 29

3. Feyenoord 1 6 1 0 5 3 12


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Europa Cup 3 48 18 11 19 62 65

Kwal. Europa Cup 3 12 5 1 6 18 15


Spelers in het rood hebben in de afgelopen twee jaar nog Europees gespeeld voor een Nederlandse club.
Aantal duels
onder Gertjan Verbeek
1. Johann Berg Gudmundsson 26

2. Dirk Marcellis 24

3. Brett Holman 22

4. Maarten Martens 22

5. Niklas Moisander 22

6. Nick Viergever 22

7. Esteban Alvarado 21

8. Rasmus Elm 20

9. Petter Hansson 20

10. Roy Beerens 19

11. Michel Breuer 19

12. Erik Falkenburg 19

13. Brian Vandenbussche 19

14. Pontus Wernbloom 19

15. Ugur Yildirim 19

16. Simon Poulsen 18

17. Jozy Altidore 16

18. Ragnar Klavan 16

19. Adam Maher 16

20. Danijel Pranjic 16

21. Charlison Benschop 13

22. Arnold Bruggink 13

23. Klaas-Jan Huntelaar 13

24. Celso Ortiz 13

25. Marcel Seip 13

26. Jeroen Drost 11

27. Lasse Nilsson 11

28. Paul Bosvelt 10

29. Georgios Samaras 10

30. Kolbeinn Sigthórsson 9

31. Héctor Moreno 8

32. Thomas Prager 8

33. Stijn Schaars 8

34. Gianni Zuiverloon 8

35. Afonso Alves 7

36. Michael Dingsdag 7

37. André Hanssen 7

38. Kew Jaliens 7

39. Etiënne Reijnen 7

40. Tomasz Rzasa 7

41. Victor Sikora 7

42. André Bahia 6

43. Michael Bradley 6

44. Fernando Derveld 6

45. Leroy Fer 6

46. Rob Friend 6

47. Roy Makaay 6

48. Mika Väyrynen 6

49. Georginio Wijnaldum 6

50. Karim El Ahmadi 5

51. Said Bakkati 5

52. Giovanni van Bronckhorst 5

53. Tim de Cler 5

54. Joey Didulica 5

55. Viktor Elm 5

56. Daniel Berg Hestad 5

57. Kevin Hofland 5

58. Jonathas 5

59. Abdelkarim Kissi 5

60. Arek Radomski 5

61. Sergio Romero 5

62. Yuri Rose 5

63. Stefan Selakovic 5

64. Henk Timmer 5

65. Nick van der Velden 5

66. Diego Biseswar 4

67. Luigi Bruins 4

68. Hannu Haarala 4

69. Boy Waterman 4

70. Steven Berghuis 3

71. Ruud Boymans 3

72. Henrico Drost 3

73. Donny Gorter 3

74. Jeffrey Gouweleeuw 3

75. Serginho Greene 3

76. Nemanja Gudelj 3

77. Aron Jóhannsson 3

78. Mattias Johansson 3

79. Theo Lucius 3

80. Michael Mols 3

81. Jakob Poulsen 3

82. Dwight Tiendalli 3

83. Jan Wuytens 3

84. Kristian Bak Nielsen 2

85. Kermit Erasmus 2

86. Markus Henriksen 2

87. Kelvin Leerdam 2

88. Radoslaw Matusiak 2

89. Hjalte Bo Nørregaard 2

90. Willie Overtoom 2

91. Geert Arend Roorda 2

92. Gerald Sibon 2

93. Miralem Sulejmani 2

94. Niklas Tarvajärvi 2

95. Mark de Vries 2

96. Timothy Derijck 1

97. Rob van Dijk 1

98. Jonathan de Guzmán 1

99. Michal Janota 1

100. Fernando Lewis 1

101. Mikhail Rosheuvel 1

102. Andwelé Slory 1

103. Sebastiaan Steur 1

104. Bo Storm 1

105. Gill Swerts 1

106. Jon Dahl Tomasson 1

107. Kevin Wattamaleo 1

Topscorers
onder Gertjan Verbeek
1. Johann Berg Gudmundsson 6

2. Pontus Wernbloom 6

3. Arnold Bruggink 5

4. Brett Holman 5

5. Klaas-Jan Huntelaar 5

6. Maarten Martens 5

7. Jozy Altidore 4

8. Adam Maher 4

9. Ugur Yildirim 4

10. Afonso Alves 3

11. Erik Falkenburg 3

12. Gerald Sibon 3

13. Kolbeinn Sigthórsson 3

14. Michael Bradley 2

15. Rasmus Elm 2

16. Lasse Nilsson 2

17. Georgios Samaras 2

18. Kristian Bak Nielsen 1

19. Charlison Benschop 1

20. Giovanni van Bronckhorst 1

21. André Hanssen 1

22. Petter Hansson 1

23. Kew Jaliens 1

24. Aron Jóhannsson 1

25. Ragnar Klavan 1

26. Niklas Moisander 1

27. Danijel Pranjic 1

28. Stefan Selakovic 1

29. Victor Sikora 1

30. Mika Väyrynen 1

31. Georginio Wijnaldum 1

Keepers (tegendoelpunten)
onder Gertjan Verbeek
1. Brian Vandenbussche 27

2. Esteban Alvarado 26

3. Henk Timmer 11

4. Sergio Romero 9

5. Joey Didulica 4

6. Boy Waterman 2

7. Rob van Dijk 1

Debutanten
onder Gertjan Verbeek
2004/2005
1. Brian Vandenbussche (EC3)

2. Hannu Haarala (EC3)

3. Marcel Seip (EC3)

4. Ugur Yildirim (EC3)

5. Klaas-Jan Huntelaar (EC3)

6. Georgios Samaras (EC3)

7. Yuri Rose (EC3)

8. Daniel Berg Hestad (EC3)

9. Said Bakkati (EC3)

10. Michel Breuer (EC3)

11. Thomas Prager (EC3)

2005/2006
12. Boy Waterman (EC3)

13. Jeroen Drost (EC3)

14. Danijel Pranjic (EC3)

15. Sebastiaan Steur (EC3)

16. Lasse Nilsson (EC3)

17. Fernando Derveld (EC3)

18. Henrico Drost (EC3)

19. Abdelkarim Kissi (EC3)

20. André Hanssen (EC3)

21. Hjalte Bo Nørregaard (EC3)

22. Mark de Vries (EC3)

2006/2007
23. Rob Friend (EC3)

24. Afonso Alves (EC3)

25. Niklas Tarvajärvi (EC3)

26. Michael Bradley (EC3)

27. Bo Storm (EC3)

28. Jakob Poulsen (EC3)

2007/2008
29. Kristian Bak Nielsen (EC3)

30. Geert Arend Roorda (EC3)

31. Miralem Sulejmani (EC3)

32. Radoslaw Matusiak (EC3)

2008/2009
33. Georginio Wijnaldum (EC3)

34. Leroy Fer (EC3)

35. Diego Biseswar (EC3)

36. Roy Makaay (EC3)

37. Rob van Dijk (EC3)

38. Luigi Bruins (EC3)

39. Kermit Erasmus (EC3)

40. Kelvin Leerdam (EC3)

41. Andwelé Slory (EC3)

42. Kevin Wattamaleo (EC3)

43. Michal Janota (EC3)

2010/2011
44. Nick Viergever (kw.EC3)

45. Charlison Benschop (kw.EC3)

46. Erik Falkenburg (kw.EC3)

47. Johann Berg Gudmundsson (kw.EC3)

48. Nick van der Velden (kw.EC3)

49. Celso Ortiz (kw.EC3)

50. Kolbeinn Sigthórsson (kw.EC3)

51. Jonathas (kw.EC3)

52. Rasmus Elm (EC3)

53. Adam Maher (EC3)

2011/2012
54. Esteban Alvarado (kw.EC3)

55. Ruud Boymans (kw.EC3)

56. Jozy Altidore (kw.EC3)

57. Etiënne Reijnen (EC3)

58. Fernando Lewis (EC3)

2012/2013
59. Mikhail Rosheuvel (kw.EC3)

2013/2014
60. Mattias Johansson (kw.EC3)

61. Nemanja Gudelj (kw.EC3)

62. Markus Henriksen (kw.EC3)

63. Aron Jóhannsson (kw.EC3)

64. Willie Overtoom (kw.EC3)




19/09/2013: Maccabi Haifa - AZ 0 - 1

04/11/2010: Dynamo Kiev - AZ 2 - 0

TOTALEN: Gertjan Verbeek
Coach EC NL-club (60)

winst gelijk verlies
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2004/2005
1. 30-sep EC3 1R(r) SC Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

2. 21-okt EC3 G-W1 Benfica SC Heerenveen 4 - 2

3. 25-nov EC3 G-W2 SC Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

4. 02-dec EC3 G-W3 Dinamo Zagreb SC Heerenveen 2 - 2

5. 15-dec EC3 G-W4 SC Heerenveen SK Beveren 1 - 0

6. 17-feb EC3 3R SC Heerenveen Newcastle United 1 - 2

7. 24-feb EC3 3R(r) Newcastle United SC Heerenveen 2 - 1

2005/2006
8. 15-sep EC3 1R Banik Ostrava SC Heerenveen 2 - 0

9. 29-sep EC3 1R(r) SC Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

10. 20-okt EC3 G-W1 Dinamo Boekarest SC Heerenveen 0 - 0

11. 03-nov EC3 G-W2 SC Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

12. 24-nov EC3 G-W3 Olympique Marseille SC Heerenveen 1 - 0

13. 14-dec EC3 G-W4 SC Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

14. 15-feb EC3 3R SC Heerenveen Steaua Boekarest 1 - 3

15. 23-feb EC3 3R(r) Steaua Boekarest SC Heerenveen 0 - 1

2006/2007
16. 14-sep EC3 1R Vítoria Setúbal SC Heerenveen 0 - 3

17. 28-sep EC3 1R(r) SC Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

18. 19-okt EC3 G-W1 Osasuna SC Heerenveen 0 - 0

19. 02-nov EC3 G-W2 SC Heerenveen Odense BK 0 - 2

20. 23-nov EC3 G-W3 Parma SC Heerenveen 2 - 1

21. 14-dec EC3 G-W4 SC Heerenveen RC Lens 1 - 0

2007/2008
22. 20-sep EC3 1R SC Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

23. 04-okt EC3 1R(r) Helsingborgs IF SC Heerenveen 5 - 1

2008/2009
24. 18-sep EC3 1R Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

25. 02-okt EC3 1R(r) Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

26. 23-okt EC3 G-W1 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

27. 06-nov EC3 G-W2 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

28. 27-nov EC3 G-W3 Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

29. 17-dec EC3 G-W4 Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

2010/2011
30. 29-jul kw.EC3 3R AZ IFK Göteborg 2 - 0

31. 05-aug kw.EC3 3R(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

32. 19-aug kw.EC3 4R AZ FC Aktobe 2 - 0

33. 26-aug kw.EC3 4R(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

34. 16-sep EC3 G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

35. 30-sep EC3 G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

36. 21-okt EC3 G-W3 AZ Dynamo Kiev 1 - 2

37. 04-nov EC3 G-W4 Dynamo Kiev AZ 2 - 0

38. 02-dec EC3 G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

39. 15-dec EC3 G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

2011/2012
40. 28-jul kw.EC3 3R AZ FK Jablonec 2 - 0

41. 04-aug kw.EC3 3R(r) FK Jablonec AZ 1 - 1

42. 18-aug kw.EC3 4R Aalesunds FK AZ 2 - 1

43. 25-aug kw.EC3 4R(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

44. 15-sep EC3 G-W1 AZ Malmö FF 4 - 1

45. 29-sep EC3 G-W2 Metalist Charkov AZ 1 - 1

46. 20-okt EC3 G-W3 AZ Austria Wien 2 - 2

47. 03-nov EC3 G-W4 Austria Wien AZ 2 - 2

48. 30-nov EC3 G-W5 Malmö FF AZ 0 - 0

49. 15-dec EC3 G-W6 AZ Metalist Charkov 1 - 1

50. 16-feb EC3 2R AZ Anderlecht 1 - 0

51. 23-feb EC3 2R(r) Anderlecht AZ 0 - 1

52. 08-mrt EC3 3R AZ Udinese 2 - 0

53. 15-mrt EC3 3R(r) Udinese AZ 2 - 1

54. 29-mrt EC3 1/4 F AZ Valencia 2 - 1

55. 05-apr EC3 1/4 F(r) Valencia AZ 4 - 0

2012/2013
56. 23-aug kw.EC3 4R Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

57. 30-aug kw.EC3 4R(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

2013/2014
58. 22-aug kw.EC3 4R Atromitos AZ 1 - 3

59. 29-aug kw.EC3 4R(r) AZ Atromitos 0 - 2

60. 19-sep EC3 G-W1 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

nr. datum soort thuis uit uitslag
2004/2005
1. 30-sep EC3 SC Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

2. 21-okt EC3 Benfica SC Heerenveen 4 - 2

3. 25-nov EC3 SC Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

4. 02-dec EC3 Dinamo Zagreb SC Heerenveen 2 - 2

5. 15-dec EC3 SC Heerenveen SK Beveren 1 - 0

6. 17-feb EC3 SC Heerenveen Newcastle United 1 - 2

7. 24-feb EC3 Newcastle United SC Heerenveen 2 - 1

2005/2006
8. 15-sep EC3 Banik Ostrava SC Heerenveen 2 - 0

9. 29-sep EC3 SC Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

10. 20-okt EC3 Dinamo Boekarest SC Heerenveen 0 - 0

11. 03-nov EC3 SC Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

12. 24-nov EC3 Olympique Marseille SC Heerenveen 1 - 0

13. 14-dec EC3 SC Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

14. 15-feb EC3 SC Heerenveen Steaua Boekarest 1 - 3

15. 23-feb EC3 Steaua Boekarest SC Heerenveen 0 - 1

2006/2007
16. 14-sep EC3 Vítoria Setúbal SC Heerenveen 0 - 3

17. 28-sep EC3 SC Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

18. 19-okt EC3 Osasuna SC Heerenveen 0 - 0

19. 02-nov EC3 SC Heerenveen Odense BK 0 - 2

20. 23-nov EC3 Parma SC Heerenveen 2 - 1

21. 14-dec EC3 SC Heerenveen RC Lens 1 - 0

2007/2008
22. 20-sep EC3 SC Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

23. 04-okt EC3 Helsingborgs IF SC Heerenveen 5 - 1

2008/2009
24. 18-sep EC3 Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

25. 02-okt EC3 Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

26. 23-okt EC3 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

27. 06-nov EC3 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

28. 27-nov EC3 Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

29. 17-dec EC3 Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

2010/2011
30. 29-jul kw.EC3 AZ IFK Göteborg 2 - 0

31. 05-aug kw.EC3 IFK Göteborg AZ 1 - 0

32. 19-aug kw.EC3 AZ FC Aktobe 2 - 0

33. 26-aug kw.EC3 FC Aktobe AZ 2 - 1

34. 16-sep EC3 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

35. 30-sep EC3 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

36. 21-okt EC3 AZ Dynamo Kiev 1 - 2

37. 04-nov EC3 Dynamo Kiev AZ 2 - 0

38. 02-dec EC3 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

39. 15-dec EC3 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

2011/2012
40. 28-jul kw.EC3 AZ FK Jablonec 2 - 0

41. 04-aug kw.EC3 FK Jablonec AZ 1 - 1

42. 18-aug kw.EC3 Aalesunds FK AZ 2 - 1

43. 25-aug kw.EC3 AZ Aalesunds FK 6 - 0

44. 15-sep EC3 AZ Malmö FF 4 - 1

45. 29-sep EC3 Metalist Charkov AZ 1 - 1

46. 20-okt EC3 AZ Austria Wien 2 - 2

47. 03-nov EC3 Austria Wien AZ 2 - 2

48. 30-nov EC3 Malmö FF AZ 0 - 0

49. 15-dec EC3 AZ Metalist Charkov 1 - 1

50. 16-feb EC3 AZ Anderlecht 1 - 0

51. 23-feb EC3 Anderlecht AZ 0 - 1

52. 08-mrt EC3 AZ Udinese 2 - 0

53. 15-mrt EC3 Udinese AZ 2 - 1

54. 29-mrt EC3 AZ Valencia 2 - 1

55. 05-apr EC3 Valencia AZ 4 - 0

2012/2013
56. 23-aug kw.EC3 Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

57. 30-aug kw.EC3 AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

2013/2014
58. 22-aug kw.EC3 Atromitos AZ 1 - 3

59. 29-aug kw.EC3 AZ Atromitos 0 - 2

60. 19-sep EC3 Maccabi Haifa AZ 0 - 1


Grootste zege(s) Gertjan Verbeek
25/08/2011 kw.EC3 AZ Aalesunds FK 6 - 0

30/09/2004 EC3 SC Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

29/09/2005 EC3 SC Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0


Grootste nederla(a)g(en) Gertjan Verbeek
30/08/2012 kw.EC3 AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

04/10/2007 EC3 Helsingborgs IF SC Heerenveen 5 - 1

05/04/2012 EC3 Valencia AZ 4 - 0



15/03/2012: Udinese - AZ 2 - 1

    Gertjan Verbeek tegen
  Club   Seiz.     Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Anderlecht 1 2 2 0 0 2 0

2. Malmö FF 1 2 1 1 0 4 1

3. Vítoria Setúbal 1 2 1 1 0 3 0

4. FK Jablonec 1 2 1 1 0 3 1

5. FC Sheriff Tiraspol 1 2 1 1 0 3 2

6. Aalesunds FK 1 2 1 0 1 7 2

7. Banik Ostrava 1 2 1 0 1 5 2

8. Helsingborgs IF 1 2 1 0 1 6 8

9. Atromitos 1 2 1 0 1 3 3

10. FC Aktobe 1 2 1 0 1 3 2

11. IFK Göteborg 1 2 1 0 1 2 1

12. Kalmar FF 1 2 1 0 1 2 2

13. Udinese 1 2 1 0 1 3 2

14. Steaua Boekarest 1 2 1 0 1 2 3

15. FK BATE Borisov 1 2 1 0 1 4 4

16. Valencia 1 2 1 0 1 2 5

17. Austria Wien 1 2 0 2 0 4 4

18. Metalist Charkov 1 2 0 2 0 2 2

19. CSKA Moskou 2 2 0 1 1 1 3

20. Newcastle United 1 2 0 0 2 2 4

21. Anzhi Makhachkala 1 2 0 0 2 0 6

22. Dynamo Kiev 1 2 0 0 2 1 4

23. Maccabi Petach-Tikva 1 1 1 0 0 5 0

24. Levski Sofia 1 1 1 0 0 2 1

25. Maccabi Haifa 1 1 1 0 0 1 0

26. RC Lens 1 1 1 0 0 1 0

27. SK Beveren 1 1 1 0 0 1 0

28. VfB Stuttgart 1 1 1 0 0 1 0

29. Dinamo Zagreb 1 1 0 1 0 2 2

30. Dinamo Boekarest 1 1 0 1 0 0 0

31. Osasuna 1 1 0 1 0 0 0

32. Parma 1 1 0 0 1 1 2

33. Lech Poznan 1 1 0 0 1 0 1

34. Olympique Marseille 1 1 0 0 1 0 1

35. Benfica 1 1 0 0 1 2 4

36. Odense BK 1 1 0 0 1 0 2

37. AS Nancy 1 1 0 0 1 0 3

38. Deportivo La Coruña 1 1 0 0 1 0 3