Tweet
NL-clubs 2019/2020
Europa Cup
50 wedstrijden
Gewonnen: 21 (42%)
Gelijk: 17 (34%)
Verloren: 12(24%)
Voor: 90
Tegen: 55


    Balans per club
  Club   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1.   AZ 14 5 7 2 28 13

2.   Ajax 12 6 3 3 21 13

3.   PSV 12 6 3 3 21 16

4.   Feyenoord 10 4 3 3 18 10

5.   FC Utrecht 2 0 1 1 2 3


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Europa Cup 3 22 6 8 8 34 35

Kwal. Europa Cup 3 16 9 6 1 33 6

Kwal. Champions League 6 3 2 1 11 8

Champions League 6 3 1 2 12 6



03/10/2019: Rosenborg BK - PSV 1 - 4


winst gelijk verlies
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1. 23-jul kw.CL 2VR PSV FC Basel 3 - 2

2. 25-jul kw.EC3 2VR FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

3. 25-jul kw.EC3 2VR AZ BK Häcken 0 - 0

4. 30-jul kw.CL 2VR(r) FC Basel PSV 2 - 1

5. 01-aug kw.EC3 2VR(r) BK Häcken AZ 0 - 3

6. 01-aug kw.EC3 2VR(r) HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

7. 06-aug kw.CL 3VR PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

8. 08-aug kw.EC3 3VR FK Haugesund PSV 0 - 1

9. 08-aug kw.EC3 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

10. 08-aug kw.EC3 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

11. 13-aug kw.CL 3VR(r) Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

12. 15-aug kw.EC3 3VR(r) Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

13. 15-aug kw.EC3 3VR(r) PSV FK Haugesund 0 - 0

14. 15-aug kw.EC3 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

15. 20-aug kw.CL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

16. 22-aug kw.EC3 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

17. 22-aug kw.EC3 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

18. 22-aug kw.EC3 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

19. 28-aug kw.CL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

20. 29-aug kw.EC3 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

21. 29-aug kw.EC3 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

22. 29-aug kw.EC3 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

23. 17-sep CL G-W1 Ajax LOSC Lille 3 - 0

24. 19-sep EC3 G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

25. 19-sep EC3 G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

26. 19-sep EC3 G-W1 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

27. 02-okt CL G-W2 Valencia CF Ajax 0 - 3

28. 03-okt EC3 G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

29. 03-okt EC3 G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

30. 03-okt EC3 G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

31. 23-okt CL G-W3 Ajax Chelsea 0 - 1

32. 24-okt EC3 G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

33. 24-okt EC3 G-W3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

34. 24-okt EC3 G-W3 PSV LASK 0 - 0

35. 05-nov CL G-W4 Chelsea Ajax 4 - 4

36. 07-nov EC3 G-W4 LASK PSV 4 - 1

37. 07-nov EC3 G-W4 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

38. 07-nov EC3 G-W4 FK Astana AZ 0 - 5

39. 27-nov CL G-W5 LOSC Lille Ajax 0 - 2

40. 28-nov EC3 G-W5 Feyenoord Rangers 2 - 2

41. 28-nov EC3 G-W5 AZ Partizan Belgrado 2 - 2

42. 28-nov EC3 G-W5 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

43. 10-dec CL G-W6 Ajax Valencia CF 0 - 1

44. 12-dec EC3 G-W6 PSV Rosenborg BK 1 - 1

45. 12-dec EC3 G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

46. 12-dec EC3 G-W6 FC Porto Feyenoord 3 - 2

47. 20-feb EC3 2R Getafe CF Ajax 2 - 0

48. 20-feb EC3 2R AZ LASK 1 - 1

49. 27-feb EC3 2R(r) LASK AZ 2 - 0

50. 27-feb EC3 2R(r) Ajax Getafe CF 2 - 1

nr. datum soort thuis uit uitslag
1. 23-jul kw.CL PSV FC Basel 3 - 2

2. 25-jul kw.EC3 FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

3. 25-jul kw.EC3 AZ BK Häcken 0 - 0

4. 30-jul kw.CL FC Basel PSV 2 - 1

5. 01-aug kw.EC3 BK Häcken AZ 0 - 3

6. 01-aug kw.EC3 HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

7. 06-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

8. 08-aug kw.EC3 FK Haugesund PSV 0 - 1

9. 08-aug kw.EC3 Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

10. 08-aug kw.EC3 FK Mariupol AZ 0 - 0

11. 13-aug kw.CL Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

12. 15-aug kw.EC3 Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

13. 15-aug kw.EC3 PSV FK Haugesund 0 - 0

14. 15-aug kw.EC3 AZ FK Mariupol 4 - 0

15. 20-aug kw.CL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

16. 22-aug kw.EC3 Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

17. 22-aug kw.EC3 PSV Apollon Limassol 3 - 0

18. 22-aug kw.EC3 AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

19. 28-aug kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

20. 29-aug kw.EC3 Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

21. 29-aug kw.EC3 Apollon Limassol PSV 0 - 4

22. 29-aug kw.EC3 Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

23. 17-sep CL Ajax LOSC Lille 3 - 0

24. 19-sep EC3 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

25. 19-sep EC3 Rangers Feyenoord 1 - 0

26. 19-sep EC3 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

27. 02-okt CL Valencia CF Ajax 0 - 3

28. 03-okt EC3 Feyenoord FC Porto 2 - 0

29. 03-okt EC3 AZ Manchester United 0 - 0

30. 03-okt EC3 Rosenborg BK PSV 1 - 4

31. 23-okt CL Ajax Chelsea 0 - 1

32. 24-okt EC3 AZ FK Astana 6 - 0

33. 24-okt EC3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

34. 24-okt EC3 PSV LASK 0 - 0

35. 05-nov CL Chelsea Ajax 4 - 4

36. 07-nov EC3 LASK PSV 4 - 1

37. 07-nov EC3 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

38. 07-nov EC3 FK Astana AZ 0 - 5

39. 27-nov CL LOSC Lille Ajax 0 - 2

40. 28-nov EC3 Feyenoord Rangers 2 - 2

41. 28-nov EC3 AZ Partizan Belgrado 2 - 2

42. 28-nov EC3 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

43. 10-dec CL Ajax Valencia CF 0 - 1

44. 12-dec EC3 PSV Rosenborg BK 1 - 1

45. 12-dec EC3 Manchester United AZ 4 - 0

46. 12-dec EC3 FC Porto Feyenoord 3 - 2

47. 20-feb EC3 Getafe CF Ajax 2 - 0

48. 20-feb EC3 AZ LASK 1 - 1

49. 27-feb EC3 LASK AZ 2 - 0

50. 27-feb EC3 Ajax Getafe CF 2 - 1


Europa Cup wedstrijden per seizoen
1955/1956 (2)1956/1957 (2)1957/1958 (4)1958/1959 (2)1959/1960 (6)
1960/1961 (2)1961/1962 (6)1962/1963 (16)1963/1964 (10)1964/1965 (12)
1965/1966 (6)1966/1967 (16)1967/1968 (10)1968/1969 (24)1969/1970 (25)
1970/1971 (33)1971/1972 (28)1972/1973 (23)1973/1974 (22)1974/1975 (38)
1975/1976 (22)1976/1977 (16)1977/1978 (30)1978/1979 (14)1979/1980 (20)
1980/1981 (36)1981/1982 (18)1982/1983 (14)1983/1984 (24)1984/1985 (16)
1985/1986 (14)1986/1987 (21)1987/1988 (32)1988/1989 (18)1989/1990 (16)
1990/1991 (12)1991/1992 (30)1992/1993 (32)1993/1994 (16)1994/1995 (23)
1995/1996 (31)1996/1997 (22)1997/1998 (36)1998/1999 (28)1999/2000 (40)
2000/2001 (36)2001/2002 (49)2002/2003 (38)2003/2004 (32)2004/2005 (57)
2005/2006 (38)2006/2007 (48)2007/2008 (28)2008/2009 (46)2009/2010 (54)
2010/2011 (64)2011/2012 (54)2012/2013 (44)2013/2014 (38)2014/2015 (40)
2015/2016 (38)2016/2017 (45)2017/2018 (24)2018/2019 (34)2019/2020 (50)


20/08/2019: APOEL Nicosia - Ajax 0 - 0
Dit is geen officieel programma.
Duels
2019/2020
1. Marco Bizot 14

2. Teun Koopmeiners 14

3. Owen Wijndal 14

4. Calvin Stengs 14

5. Oussama Idrissi 14

6. Fredrik Midtsjø 13

7. Myron Boadu 13

8. Dušan Tadic 12

9. Nick Viergever 12

10. Lisandro Martínez 12

>> Volledige lijst
Topscorers
2019/2020
1. Donyell Malen 6

2. Myron Boadu 6

3. Calvin Stengs 5

4. Quincy Promes 4

5. Teun Koopmeiners 4

6. Ferdy Druijf 3

7. Mohammed Ihattaren 3

8. Steven Berghuis 3

9. Hakim Ziyech 3

10. Dušan Tadic 3

>> Volledige lijst

Duels
2019/2020
1. Peter Filipovic 4

2. James Holland 4

3. Peter Michorl 4

4. Alexander Schlager 4

5. Gernot Trauner 4

6. Thomas Goiginger 4

7. Philipp Wiesinger 4

8. Reinhold Ranftl 4

9. Marko Raguž 4

10. Dominik Frieser 4

>> Volledige lijst
Topscorers
2019/2020
1. Bruno Fernandes 3

2. Marko Raguž 3

3. Diego Biseswar 2

4. Mason Greenwood 2

5. Jorginho 2

6. Alfredo Morelos 2

7. Bibras Natcho 2

8. Klauss 2

9. Pål André Helland 1

10. Jérémy Mathieu 1

>> Volledige lijst

Tegendoelpunten
2019/2020
1. Marco Bizot 13

2. André Onana 11

3. Jeroen Zoet 10

4. Nick Marsman 5

5. Lars Unnerstall 5

6. Kenneth Vermeer 5

7. David Jensen 3

8. Bruno Varela 2

9. Robbin Ruiter 1

>> Volledige lijst
Tegendoelpunten
2019/2020
1. Joël Mall 7

2. Aleksandr Mokin 6

3. Ernestas Šetkus 6

4. Sinan Bolat 5

5. Nenad Eric 5

6. Mike Maignan 5

7. Alexandros Paschalakis 5

8. José Perales Nájera 5

9. André Hansen 4

10. Kepa Arrizabalaga 4

>> Volledige lijst

Eigen doelpunten
2019/2020
1. Tyrell Malacia 1

>> Volledige lijst
Eigen doelpunten
2019/2020
1. Sebastián Coates 1

2. Sergiy Yavorskyy 1

3. Tammy Abraham 1

4. Kepa Arrizabalaga 1

5. Daviti Kobouri 1

6. Birger Meling 1

7. Mathías Olivera 1

>> Volledige lijst


20/02/2020: AZ - LASK 1 - 1

  Grootste zege(s) 2019/2020  
24/10/2019 EC3 AZ FK Astana 6 - 0

08/08/2019 kw.EC3 Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

15/08/2019 kw.EC3 AZ FK Mariupol 4 - 0

29/08/2019 kw.EC3 Apollon Limassol PSV 0 - 4

17/09/2019 CL Ajax LOSC Lille 3 - 0

02/10/2019 CL Valencia CF Ajax 0 - 3

28/08/2019 kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0


  Grootste nederla(a)g(en) 2019/2020  
28/11/2019 EC3 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

12/12/2019 EC3 Manchester United AZ 4 - 0

30/07/2019 kw.CL FC Basel PSV 2 - 1

01/08/2019 kw.EC3 HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

23/10/2019 CL Ajax Chelsea 0 - 1

10/12/2019 CL Ajax Valencia CF 0 - 1


Coaches in 2019/2020   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Arne Slot 14 5 7 2 28 13

2. Erik ten Hag 12 6 3 3 21 13

3. Mark van Bommel 12 6 3 3 21 16

4. Jaap Stam 7 4 1 2 13 4

5. Dick Advocaat 3 0 2 1 5 6

6. John van den Brom 2 0 1 1 2 3


Coaches tegen NL-clubs in 2019/2020   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Valérien Ismaël 4 2 2 0 7 2

2. Ole Gunnar Solskjær 2 1 1 0 4 0

3. Gerardo Seoane 2 1 1 0 3 1

4. Frank Lampard 2 1 1 0 5 4

5. Steven Gerrard 2 1 1 0 3 2

6. Hari Vukas 2 1 1 0 3 2

7. Leonel Pontes 2 1 0 1 6 3

8. José Bordalás 2 1 0 1 3 2

9. Marcel Koller 2 1 0 1 4 4

10. Sérgio Conceiçao 2 1 0 1 3 4

11. Albert Celades 2 1 0 1 1 3

12. Savo Miloševic 2 0 2 0 4 4

13. Abel Ferreira 2 0 1 1 4 5

14. Jostein Grindhaug 2 0 1 1 0 1

15. Thomas Doll 2 0 1 1 0 2

16. Eirik Horneland 2 0 1 1 2 5

17. László Bölöni 2 0 1 1 2 5

18. Andreas Alm 2 0 1 1 0 3

19. Felix Vicente Miranda 2 0 1 1 1 5

20. Oleksandr Babych 2 0 1 1 0 4

21. Christophe Galtier 2 0 0 2 0 5

22. Barak Bakhar 2 0 0 2 0 6

23. Sofronis Avgousti 2 0 0 2 0 7

24. Roman Hryhorchuk 2 0 0 2 0 11