Tweet
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
472 wedstrijden
Gewonnen: 159
Gelijk: 134
Verloren: 179
Voor: 568
Tegen: 628
Geel: 842
Rood: 48

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 122 50 36 36 162 131 225 13

2. AZ 58 21 22 15 87 75 96 6

3. FC Groningen 6 0 2 4 2 8 8 1

4. FC Twente 28 9 10 9 38 42 47 1

5. FC Utrecht 10 0 5 5 7 14 17 1

6. Feyenoord 66 19 17 30 69 99 137 7

7. NEC 4 2 0 2 6 5 4

8. PSV 138 50 31 57 158 188 235 14

9. sc Heerenveen 28 7 7 14 27 41 47 3

10. Vitesse 6 1 2 3 5 10 11 1

11. Willem II 6 0 2 4 7 15 15 1


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1. FC Kaiserslautern 2 0 0 2 2 5 6 1

2. 1. FC Kosice 2 2 0 0 3 0 3

3. 1. FC Nürnberg 1 0 0 1 1 2 3

4. AC Milan 13 4 4 5 11 11 15

5. AEK Athene 6 6 0 0 12 1 10

6. AIK Solna 2 0 1 1 1 2 1

7. AJ Auxerre 7 4 1 2 10 5 11 1

8. Amica Wronki 1 1 0 0 3 1

9. APOEL Nicosia 2 1 1 0 5 1 4

10. Arsenal 10 0 6 4 5 14 19

Totaal 140 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1992/1993 6 0 1 5 4 13 8 1

2. 1994/1995 6 4 2 0 9 2 4

3. 1995/1996 6 5 1 0 15 1 8

4. 1996/1997 6 4 0 2 8 4 7

5. 1997/1998 12 5 3 4 17 18 26 2

6. 1998/1999 12 4 2 6 14 17 29 1

7. 1999/2000 24 4 10 10 26 38 46 3

8. 2000/2001 12 4 1 7 12 18 19 2

9. 2001/2002 12 3 3 6 13 23 15 3

10. 2002/2003 24 5 12 7 21 26 62 3

Totaal 27 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Champions League 252 78 67 107 285 354 452 29

2. Europa League 156 56 55 45 207 190 267 14

3. UEFA Cup 64 25 12 27 76 84 123 5


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Co Adriaanse 16 7 3 6 27 25 29 1

2. Dick Advocaat 19 6 8 5 28 24 35 2

3. Marco van Basten 4 2 1 1 5 4 4

4. Mario Been 4 2 0 2 6 5 4

5. Leo Beenhakker 14 5 7 2 17 13 25 1

6. Danny Blind 6 3 2 1 10 6 8

7. Frank de Boer 31 8 11 12 35 46 52 3

8. Mark van Bommel 12 2 4 6 15 25 21

9. Foeke Booy 4 0 0 4 2 7 7 1

10. Peter Bosz 6 4 2 0 11 6 16 1

Totaal 43 coaches


23/10/2014: PSV - Panathinaikos 1 - 1

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Tony Adams 1 1 0 0 3 0

2. Dick Advocaat 5 4 1 0 8 2 8

3. Javier Aguirre 1 1 0 0 3 0 2

4. Massimiliano Allegri 4 0 3 1 2 4 11 1

5. Andreas Alm 2 1 1 0 2 1 3

6. Ignacio Ambríz 1 1 0 0 2 1

7. Yannis Anastasiou 2 0 1 1 3 4 7

8. Carlo Ancelotti 7 5 1 1 11 4 6 2

9. Ioan Andone 1 0 1 0 0 0 2

10. Aimé Anthuenis 2 2 0 0 4 2 6

Totaal 214 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 147 72 34 41 230 154 144 6

6. 2e ronde return 147 59 31 57 217 203 182 10

7. 2e voorronde 19 6 8 5 35 23 26 3

8. 2e voorronde return 19 12 3 4 42 18 30 2

9. 3e ronde 59 21 10 28 64 75 75 1

10. 3e ronde return 59 26 7 26 78 75 79 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Abe Lenstra Stadion 14 6 1 7 17 17 18

2. AFAS Stadion 15 7 4 4 25 17 20 2

3. Aker Stadion 1 0 1 0 1 1 4

4. Ali Sami Yen 1 0 0 1 0 2 2

5. Allianz Arena 2 0 1 1 2 5 2

6. Allianz Riviera 1 0 0 1 0 3 1

7. Amsterdam ArenA 49 22 13 14 68 55 76 6

8. Anfield Road 3 0 1 2 1 5 1

9. Apostolos Nikolaidis 4 3 0 1 7 7 7 1

10. Arena Khimki 2 0 0 2 2 4 5 1

Totaal 152 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Emir Aleckovic 1 0 1 0 1 1 1

2. Yevhen Aranovskiy 4 0 2 2 2 7 10 2

3. Tony Asumaa 3 1 0 2 2 5 4

4. Martin Atkinson 3 1 1 1 5 2 6

5. Stuart Attwell 1 0 1 0 3 3 3

6. Fýrat Aydýnus 1 1 0 0 3 0 5

7. Deniz Aytekin 3 1 1 1 3 3 6

8. Cristian Balaj 2 1 0 1 4 3

9. Luca Banti 2 0 2 0 3 3 1

10. Graham Barber 3 1 0 2 4 4 9

Totaal 230 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Yassine Abdellaoui 2 0 0 2 1

2. Stanley Aborah 1 1 0 0

3. Zakaria Aboukhlal 1 1 0 0

4. Eric Addo 13 7 1 5 2

5. Berry van Aerle 3 0 0 3

6. Ibrahim Afellay 28 16 5 7 1 2

7. Kemy Agustien 4 1 1 2 2

8. Ismaïl Aissati 14 5 5 4

9. Nashat Akram 3 2 1 0

10. Alcides 5 2 0 3

11. Toby Alderweireld 21 7 6 8 2

12. Alex 16 7 3 6 1 1 1

13. Mukhtar Ali 1 0 0 1

14. Jozy Altidore 6 1 5 0 2 1

15. Esteban Alvarado 11 4 7 0 9 2

Totaal 787 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Dani Abalo 1 1 0 0 1

2. Jacques Abardonado 1 0 1 0

3. Ignazio Abate 2 0 2 0

4. Christian Abbiati 3 0 3 0 2

5. Mohammed Abdellaoue 1 0 1 0

6. Abel 1 1 0 0

7. Abelardo 1 0 1 0 1 1

8. Tammy Abraham 2 1 1 0 1

9. Salem Abu Siam 1 1 0 0

10. Shimon Abuhatzira 2 0 0 2

Totaal 3502 spelers

(Bron: Onbekend)
26/11/2013: Ajax - FC Barcelona 2 - 1

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1992/1993
1. 25-nov CL G-W1 FC Porto PSV 2 - 2

2. 09-dec CL G-W2 PSV AC Milan 1 - 2

3. 03-mrt CL G-W3 PSV IFK Göteborg 1 - 3

4. 17-mrt CL G-W4 IFK Göteborg PSV 3 - 0

5. 07-apr CL G-W5 PSV FC Porto 0 - 1

6. 21-apr CL G-W6 AC Milan PSV 2 - 0

1994/1995
7. 14-sep CL G-W1 Ajax AC Milan 2 - 0

8. 28-sep CL G-W2 AEK Athene Ajax 1 - 2

9. 19-okt CL G-W3 SV Casino Salzburg Ajax 0 - 0

10. 02-nov CL G-W4 Ajax SV Casino Salzburg 1 - 1

11. 23-nov CL G-W5 AC Milan Ajax 0 - 2

12. 07-dec CL G-W6 Ajax AEK Athene 2 - 0

1995/1996
13. 13-sep CL G-W1 Ajax Real Madrid 1 - 0

14. 27-sep CL G-W2 Ferencváros Ajax 1 - 5

15. 18-okt CL G-W3 Ajax Grasshopper Club Zürich 3 - 0

16. 01-nov CL G-W4 Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 0

17. 22-nov CL G-W5 Real Madrid Ajax 0 - 2

18. 06-dec CL G-W6 Ajax Ferencváros 4 - 0

1996/1997
19. 11-sep CL G-W1 AJ Auxerre Ajax 0 - 1

20. 25-sep CL G-W2 Ajax Grasshopper Club Zürich 0 - 1

21. 16-okt CL G-W3 Ajax Rangers 4 - 1

22. 31-okt CL G-W4 Rangers Ajax 0 - 1

23. 20-nov CL G-W5 Ajax AJ Auxerre 1 - 2

24. 04-dec CL G-W6 Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 1

1997/1998
25. 17-sep CL G-W1 Juventus Feyenoord 5 - 1

26. 17-sep CL G-W1 PSV Dinamo Kiev 1 - 3

27. 01-okt CL G-W2 Feyenoord 1. FC Kosice 2 - 0

28. 01-okt CL G-W2 FC Barcelona PSV 2 - 2

29. 22-okt CL G-W3 Manchester United Feyenoord 2 - 1

30. 22-okt CL G-W3 PSV Newcastle United 1 - 0

31. 05-nov CL G-W4 Feyenoord Manchester United 1 - 3

32. 05-nov CL G-W4 Newcastle United PSV 0 - 2

33. 26-nov CL G-W5 Feyenoord Juventus 2 - 0

34. 27-nov CL G-W5 Dinamo Kiev PSV 1 - 1

35. 10-dec CL G-W6 1. FC Kosice Feyenoord 0 - 1

36. 10-dec CL G-W6 PSV FC Barcelona 2 - 2

1998/1999
37. 16-sep CL G-W1 Croatia Zagreb Ajax 0 - 0

38. 16-sep CL G-W1 PSV HJK Helsinki 2 - 1

39. 30-sep CL G-W2 Ajax FC Porto 2 - 1

40. 30-sep CL G-W2 SL Benfica PSV 2 - 1

41. 21-okt CL G-W3 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 0

42. 21-okt CL G-W3 PSV 1. FC Kaiserslautern 1 - 2

43. 04-nov CL G-W4 1. FC Kaiserslautern PSV 3 - 1

44. 04-nov CL G-W4 Ajax Olympiakos Piraeus 2 - 0

45. 25-nov CL G-W5 Ajax Croatia Zagreb 0 - 1

46. 25-nov CL G-W5 HJK Helsinki PSV 1 - 3

47. 09-dec CL G-W6 FC Porto Ajax 3 - 0

48. 09-dec CL G-W6 PSV SL Benfica 2 - 2

1999/2000
49. 14-sep CL G1-W1 Feyenoord Borussia Dortmund 1 - 1

50. 15-sep CL G1-W1 Bayern München PSV 2 - 1

51. 15-sep CL G1-W1 Willem II Spartak Moskou 1 - 3

52. 21-sep CL G1-W2 PSV Valencia CF 1 - 1

53. 21-sep CL G1-W2 Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

54. 22-sep CL G1-W2 Rosenborg BK Feyenoord 2 - 2

55. 28-sep CL G1-W3 PSV Rangers 0 - 1

56. 28-sep CL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

57. 29-sep CL G1-W3 Boavista Feyenoord 1 - 1

58. 19-okt CL G1-W4 Feyenoord Boavista 1 - 1

59. 20-okt CL G1-W4 Rangers PSV 4 - 1

60. 20-okt CL G1-W4 Willem II Sparta Praag 3 - 4

61. 26-okt CL G1-W5 PSV Bayern München 2 - 1

62. 26-okt CL G1-W5 Spartak Moskou Willem II 1 - 1

63. 27-okt CL G1-W5 Borussia Dortmund Feyenoord 1 - 1

64. 02-nov CL G1-W6 Feyenoord Rosenborg BK 1 - 0

65. 03-nov CL G1-W6 Valencia CF PSV 1 - 0

66. 03-nov CL G1-W6 Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

67. 24-nov CL G2-W1 Chelsea Feyenoord 3 - 1

68. 07-dec CL G2-W2 Feyenoord Olympique Marseille 3 - 0

69. 29-feb CL G2-W3 Lazio Roma Feyenoord 1 - 2

70. 08-mrt CL G2-W4 Feyenoord Lazio Roma 0 - 0

71. 14-mrt CL G2-W5 Feyenoord Chelsea 1 - 3

72. 22-mrt CL G2-W6 Olympique Marseille Feyenoord 0 - 0

2000/2001
73. 12-sep CL G1-W1 Olympique Lyon sc Heerenveen 3 - 1

74. 13-sep CL G1-W1 PSV Dinamo Kiev 2 - 1

75. 19-sep CL G1-W2 RSC Anderlecht PSV 1 - 0

76. 20-sep CL G1-W2 sc Heerenveen Valencia CF 0 - 1

77. 26-sep CL G1-W3 PSV Manchester United 3 - 1

78. 27-sep CL G1-W3 Olympiakos Piraeus sc Heerenveen 2 - 0

79. 17-okt CL G1-W4 sc Heerenveen Olympiakos Piraeus 1 - 0

80. 18-okt CL G1-W4 Manchester United PSV 3 - 1

81. 24-okt CL G1-W5 Dinamo Kiev PSV 0 - 1

82. 25-okt CL G1-W5 sc Heerenveen Olympique Lyon 0 - 2

83. 07-nov CL G1-W6 Valencia CF sc Heerenveen 1 - 1

84. 08-nov CL G1-W6 PSV RSC Anderlecht 2 - 3

2001/2002
85. 11-sep CL G1-W1 FC Nantes PSV 4 - 1

86. 18-sep CL G1-W1 Spartak Moskou Feyenoord 2 - 2

87. 19-sep CL G1-W2 PSV Galatasaray 3 - 1

88. 25-sep CL G1-W2 Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

89. 26-sep CL G1-W3 PSV Lazio Roma 1 - 0

90. 10-okt CL G1-W3 Feyenoord Bayern München 2 - 2

91. 16-okt CL G1-W4 Lazio Roma PSV 2 - 1

92. 17-okt CL G1-W4 Feyenoord Sparta Praag 0 - 2

93. 23-okt CL G1-W5 Bayern München Feyenoord 3 - 1

94. 24-okt CL G1-W5 PSV FC Nantes 0 - 0

95. 30-okt CL G1-W6 Galatasaray PSV 2 - 0

96. 31-okt CL G1-W6 Feyenoord Spartak Moskou 2 - 1

2002/2003
97. 17-sep CL G1-W1 Ajax Olympique Lyon 2 - 1

98. 17-sep CL G1-W1 AJ Auxerre PSV 0 - 0

99. 18-sep CL G1-W1 Feyenoord Juventus 1 - 1

100. 24-sep CL G1-W2 Newcastle United Feyenoord 0 - 1

101. 25-sep CL G1-W2 Internazionale Ajax 1 - 0

102. 25-sep CL G1-W2 PSV Arsenal 0 - 4

103. 01-okt CL G1-W3 Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 0

104. 02-okt CL G1-W3 Rosenborg BK Ajax 0 - 0

105. 02-okt CL G1-W3 PSV Borussia Dortmund 1 - 3

106. 22-okt CL G1-W4 Ajax Rosenborg BK 1 - 1

107. 22-okt CL G1-W4 Borussia Dortmund PSV 1 - 1

108. 23-okt CL G1-W4 Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 0

109. 29-okt CL G1-W5 Juventus Feyenoord 2 - 0

110. 30-okt CL G1-W5 Olympique Lyon Ajax 0 - 2

111. 30-okt CL G1-W5 PSV AJ Auxerre 3 - 0

112. 12-nov CL G1-W6 Ajax Internazionale 1 - 2

113. 12-nov CL G1-W6 Arsenal PSV 0 - 0

114. 13-nov CL G1-W6 Feyenoord Newcastle United 2 - 3

115. 27-nov CL G2-W1 Valencia CF Ajax 1 - 1

116. 10-dec CL G2-W2 Ajax AS Roma 2 - 1

117. 18-feb CL G2-W3 Arsenal Ajax 1 - 1

118. 26-feb CL G2-W4 Ajax Arsenal 0 - 0

119. 11-mrt CL G2-W5 Ajax Valencia CF 1 - 1

120. 19-mrt CL G2-W6 AS Roma Ajax 1 - 1

2003/2004
121. 16-sep CL G-W1 AC Milan Ajax 1 - 0

122. 17-sep CL G-W1 PSV AS Monaco 1 - 2

123. 30-sep CL G-W2 Deportivo La Coruña PSV 2 - 0

124. 01-okt CL G-W2 Ajax Club Brugge 2 - 0

125. 21-okt CL G-W3 AEK Athene PSV 0 - 1

126. 22-okt CL G-W3 Ajax Celta de Vigo 1 - 0

127. 04-nov CL G-W4 Celta de Vigo Ajax 3 - 2

128. 05-nov CL G-W4 PSV AEK Athene 2 - 0

129. 25-nov CL G-W5 AS Monaco PSV 1 - 1

130. 26-nov CL G-W5 Ajax AC Milan 0 - 1

131. 09-dec CL G-W6 Club Brugge Ajax 2 - 1

132. 10-dec CL G-W6 PSV Deportivo La Coruña 3 - 2

2004/2005
133. 14-sep CL G-W1 Arsenal PSV 1 - 0

134. 15-sep CL G-W1 Ajax Juventus 0 - 1

135. 28-sep CL G-W2 Bayern München Ajax 4 - 0

136. 29-sep CL G-W2 PSV Panathinaikos 1 - 0

137. 19-okt CL G-W3 Ajax Maccabi Tel Aviv 3 - 0

138. 20-okt CL G-W3 Rosenborg BK PSV 1 - 2

139. 21-okt UEFA G-W1 Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

140. 21-okt UEFA G-W1 Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

141. 21-okt UEFA G-W1 SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2

142. 02-nov CL G-W4 PSV Rosenborg BK 1 - 0

143. 03-nov CL G-W4 Maccabi Tel Aviv Ajax 2 - 1

144. 04-nov UEFA G-W2 FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

145. 04-nov UEFA G-W2 Ferencváros Feyenoord 1 - 1

146. 04-nov UEFA G-W1 AZ AJ Auxerre 2 - 0

147. 23-nov CL G-W5 Juventus Ajax 1 - 0

148. 24-nov CL G-W5 PSV Arsenal 1 - 1

149. 25-nov UEFA G-W3 Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

150. 25-nov UEFA G-W2 Amica Wronki AZ 1 - 3

151. 25-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

152. 01-dec UEFA G-W3 Feyenoord Schalke 04 2 - 1

153. 02-dec UEFA G-W3 AZ Rangers 1 - 0

154. 02-dec UEFA G-W3 Dinamo Zagreb sc Heerenveen 2 - 2

155. 07-dec CL G-W6 Panathinaikos PSV 4 - 1

156. 08-dec CL G-W6 Ajax Bayern München 2 - 2

157. 15-dec UEFA G-W4 Grazer AK AZ 2 - 0

158. 15-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen SK Beveren 1 - 0

159. 16-dec UEFA G-W4 FC Utrecht FK Austria Wien 1 - 2

160. 16-dec UEFA G-W4 FC Basel Feyenoord 1 - 0

2005/2006
161. 13-sep CL G-W1 PSV Schalke 04 1 - 0

162. 14-sep CL G-W1 Sparta Praag Ajax 1 - 1

163. 27-sep CL G-W2 Ajax Arsenal 1 - 2

164. 28-sep CL G-W2 Fenerbahçe PSV 3 - 0

165. 18-okt CL G-W3 Ajax FC Thun 2 - 0

166. 19-okt CL G-W3 AC Milan PSV 0 - 0

167. 20-okt UEFA G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

168. 20-okt UEFA G-W1 Dinamo Boekarest sc Heerenveen 0 - 0

169. 01-nov CL G-W4 PSV AC Milan 1 - 0

170. 02-nov CL G-W4 FC Thun Ajax 2 - 4

171. 03-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

172. 22-nov CL G-W5 Ajax Sparta Praag 2 - 1

173. 23-nov CL G-W5 Schalke 04 PSV 3 - 0

174. 24-nov UEFA G-W2 AZ Middlesbrough 0 - 0

175. 24-nov UEFA G-W3 Olympique Marseille sc Heerenveen 1 - 0

176. 30-nov UEFA G-W3 Litex Lovech AZ 0 - 2

177. 06-dec CL G-W6 PSV Fenerbahçe 2 - 0

178. 07-dec CL G-W6 Arsenal Ajax 0 - 0

179. 14-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

180. 15-dec UEFA G-W4 AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

2006/2007
181. 12-sep CL G-W1 PSV Liverpool 0 - 0

182. 27-sep CL G-W2 Girondins de Bordeaux PSV 0 - 1

183. 18-okt CL G-W3 Galatasaray PSV 1 - 2

184. 19-okt UEFA G-W1 FC Basel Feyenoord 1 - 1

185. 19-okt UEFA G-W1 AZ Sporting Braga 3 - 0

186. 19-okt UEFA G-W1 CA Osasuna sc Heerenveen 0 - 0

187. 31-okt CL G-W4 PSV Galatasaray 2 - 0

188. 02-nov UEFA G-W1 Ajax FK Austria Wien 3 - 0

189. 02-nov UEFA G-W2 Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

190. 02-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen Odense BK 0 - 2

191. 22-nov CL G-W5 Liverpool PSV 2 - 0

192. 23-nov UEFA G-W2 Sparta Praag Ajax 0 - 0

193. 23-nov UEFA G-W2 Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

194. 23-nov UEFA G-W3 Parma sc Heerenveen 2 - 1

195. 29-nov UEFA G-W3 AZ Slovan Liberec 2 - 2

196. 30-nov UEFA G-W3 Ajax RCD Espanyol 0 - 2

197. 30-nov UEFA G-W3 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

198. 05-dec CL G-W6 PSV Girondins de Bordeaux 1 - 3

199. 13-dec UEFA G-W4 SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

200. 13-dec UEFA G-W4 Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

201. 14-dec UEFA G-W4 Sevilla AZ 1 - 2

202. 14-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen RC Lens 1 - 0

2007/2008
203. 19-sep CL G-W1 PSV CSKA Moskou 2 - 1

204. 02-okt CL G-W2 Internazionale PSV 2 - 0

205. 23-okt CL G-W3 PSV Fenerbahçe 0 - 0

206. 25-okt UEFA G-W1 Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

207. 07-nov CL G-W4 Fenerbahçe PSV 2 - 0

208. 27-nov CL G-W5 CSKA Moskou PSV 0 - 1

209. 29-nov UEFA G-W2 AZ Larissa 1 - 0

210. 05-dec UEFA G-W3 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

211. 12-dec CL G-W6 PSV Internazionale 0 - 1

212. 20-dec UEFA G-W4 AZ Everton 2 - 3

2008/2009
213. 16-sep CL G-W1 PSV Atlético Madrid 0 - 3

214. 01-okt CL G-W2 Liverpool PSV 3 - 1

215. 22-okt CL G-W3 PSV Olympique Marseille 2 - 0

216. 23-okt UEFA G-W1 Aston Villa Ajax 2 - 1

217. 23-okt UEFA G-W1 FC Twente Racing Santander 1 - 0

218. 23-okt UEFA G-W1 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

219. 23-okt UEFA G-W1 Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

220. 23-okt UEFA G-W1 sc Heerenveen AC Milan 1 - 3

221. 04-nov CL G-W4 Olympique Marseille PSV 3 - 0

222. 06-nov UEFA G-W2 Ajax MŠK Žilina 1 - 0

223. 06-nov UEFA G-W2 Manchester City FC Twente 3 - 2

224. 06-nov UEFA G-W2 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

225. 06-nov UEFA G-W2 VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

226. 26-nov CL G-W5 Atlético Madrid PSV 2 - 1

227. 27-nov UEFA G-W3 Hamburger SV Ajax 0 - 1

228. 27-nov UEFA G-W3 Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

229. 27-nov UEFA G-W2 NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

230. 03-dec UEFA G-W3 FC Twente Schalke 04 2 - 1

231. 03-dec UEFA G-W3 Spartak Moskou NEC 1 - 2

232. 04-dec UEFA G-W3 sc Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

233. 09-dec CL G-W6 PSV Liverpool 1 - 3

234. 17-dec UEFA G-W4 Ajax SK Slavia Praag 2 - 2

235. 17-dec UEFA G-W4 Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

236. 17-dec UEFA G-W4 Portsmouth sc Heerenveen 3 - 0

237. 18-dec UEFA G-W4 Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

238. 18-dec UEFA G-W4 NEC Udinese 2 - 0

2009/2010
239. 16-sep CL G-W1 Olympiakos Piraeus AZ 1 - 0

240. 17-sep EL G-W1 Ajax FC Timisoara 0 - 0

241. 17-sep EL G-W1 Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

242. 17-sep EL G-W1 Sparta Praag PSV 2 - 2

243. 17-sep EL G-W1 sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

244. 29-sep CL G-W2 AZ Standard Luik 1 - 1

245. 01-okt EL G-W2 RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

246. 01-okt EL G-W2 FC Twente Steaua Boekarest 0 - 0

247. 01-okt EL G-W2 PSV CFR Cluj 1 - 0

248. 01-okt EL G-W2 FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

249. 20-okt CL G-W3 AZ Arsenal 1 - 1

250. 22-okt EL G-W3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

251. 22-okt EL G-W3 FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

252. 22-okt EL G-W3 PSV FC Kopenhagen 1 - 0

253. 22-okt EL G-W3 Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

254. 04-nov CL G-W4 Arsenal AZ 4 - 1

255. 05-nov EL G-W4 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

256. 05-nov EL G-W4 FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

257. 05-nov EL G-W4 FC Kopenhagen PSV 1 - 1

258. 05-nov EL G-W4 sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

259. 24-nov CL G-W5 AZ Olympiakos Piraeus 0 - 0

260. 02-dec EL G-W5 FC Timisoara Ajax 1 - 2

261. 02-dec EL G-W5 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

262. 03-dec EL G-W5 PSV Sparta Praag 1 - 0

263. 03-dec EL G-W5 Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

264. 09-dec CL G-W6 Standard Luik AZ 1 - 1

265. 16-dec EL G-W6 CFR Cluj PSV 0 - 2

266. 16-dec EL G-W6 sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

267. 17-dec EL G-W6 Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

268. 17-dec EL G-W6 Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

2010/2011
269. 14-sep CL G-W1 FC Twente Internazionale 2 - 2

270. 15-sep CL G-W1 Real Madrid Ajax 2 - 0

271. 16-sep EL G-W1 SSC Napoli FC Utrecht 0 - 0

272. 16-sep EL G-W1 PSV Sampdoria 1 - 1

273. 16-sep EL G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

274. 28-sep CL G-W2 Ajax AC Milan 1 - 1

275. 29-sep CL G-W2 Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

276. 30-sep EL G-W2 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

277. 30-sep EL G-W2 Metalist Charkov PSV 0 - 2

278. 30-sep EL G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

279. 19-okt CL G-W3 Ajax AJ Auxerre 2 - 1

280. 20-okt CL G-W3 FC Twente Werder Bremen 1 - 1

281. 21-okt EL G-W3 FC Utrecht Steaua Boekarest 1 - 1

282. 21-okt EL G-W3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

283. 21-okt EL G-W3 AZ Dinamo Kiev 1 - 2

284. 02-nov CL G-W4 Werder Bremen FC Twente 0 - 2

285. 03-nov CL G-W4 AJ Auxerre Ajax 2 - 1

286. 04-nov EL G-W4 Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

287. 04-nov EL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

288. 04-nov EL G-W4 Dinamo Kiev AZ 2 - 0

289. 23-nov CL G-W5 Ajax Real Madrid 0 - 4

290. 24-nov CL G-W5 Internazionale FC Twente 1 - 0

291. 01-dec EL G-W5 Sampdoria PSV 1 - 2

292. 02-dec EL G-W5 FC Utrecht SSC Napoli 3 - 3

293. 02-dec EL G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

294. 07-dec CL G-W6 FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

295. 08-dec CL G-W6 AC Milan Ajax 0 - 2

296. 15-dec EL G-W6 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

297. 15-dec EL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

298. 16-dec EL G-W6 PSV Metalist Charkov 0 - 0

2011/2012
299. 14-sep CL G-W1 Ajax Olympique Lyon 0 - 0

300. 15-sep EL G-W1 PSV Legia Warschau 1 - 0

301. 15-sep EL G-W1 AZ Malmö FF 4 - 1

302. 15-sep EL G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

303. 27-sep CL G-W2 Real Madrid Ajax 3 - 0

304. 29-sep EL G-W2 Rapid Boekarest PSV 1 - 3

305. 29-sep EL G-W2 Metalist Charkov AZ 1 - 1

306. 29-sep EL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

307. 18-okt CL G-W3 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

308. 20-okt EL G-W3 Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

309. 20-okt EL G-W3 AZ FK Austria Wien 2 - 2

310. 20-okt EL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

311. 02-nov CL G-W4 Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

312. 03-nov EL G-W4 PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

313. 03-nov EL G-W4 FK Austria Wien AZ 2 - 2

314. 03-nov EL G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

315. 22-nov CL G-W5 Olympique Lyon Ajax 0 - 0

316. 30-nov EL G-W5 Legia Warschau PSV 0 - 3

317. 30-nov EL G-W5 Malmö FF AZ 0 - 0

318. 01-dec EL G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

319. 07-dec CL G-W6 Ajax Real Madrid 0 - 3

320. 14-dec EL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

321. 15-dec EL G-W6 PSV Rapid Boekarest 2 - 1

322. 15-dec EL G-W6 AZ Metalist Charkov 1 - 1

2012/2013
323. 18-sep CL G-W1 Borussia Dortmund Ajax 1 - 0

324. 20-sep EL G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

325. 20-sep EL G-W1 FC Twente Hannover 96 2 - 2

326. 03-okt CL G-W2 Ajax Real Madrid 1 - 4

327. 04-okt EL G-W2 PSV SSC Napoli 3 - 0

328. 04-okt EL G-W2 Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

329. 24-okt CL G-W3 Ajax Manchester City 3 - 1

330. 25-okt EL G-W3 PSV AIK Solna 1 - 1

331. 25-okt EL G-W3 Levante UD FC Twente 3 - 0

332. 06-nov CL G-W4 Manchester City Ajax 2 - 2

333. 08-nov EL G-W4 AIK Solna PSV 1 - 0

334. 08-nov EL G-W4 FC Twente Levante UD 0 - 0

335. 21-nov CL G-W5 Ajax Borussia Dortmund 1 - 4

336. 22-nov EL G-W5 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

337. 22-nov EL G-W5 Hannover 96 FC Twente 0 - 0

338. 04-dec CL G-W6 Real Madrid Ajax 4 - 1

339. 06-dec EL G-W6 SSC Napoli PSV 1 - 3

340. 06-dec EL G-W6 FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

2013/2014
341. 18-sep CL G-W1 FC Barcelona Ajax 4 - 0

342. 19-sep EL G-W1 PSV Ludogorets 0 - 2

343. 19-sep EL G-W1 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

344. 01-okt CL G-W2 Ajax AC Milan 1 - 1

345. 03-okt EL G-W2 Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

346. 03-okt EL G-W2 AZ PAOK Saloniki 1 - 1

347. 22-okt CL G-W3 Celtic Ajax 2 - 1

348. 24-okt EL G-W3 Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

349. 24-okt EL G-W3 Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

350. 06-nov CL G-W4 Ajax Celtic 1 - 0

351. 07-nov EL G-W4 PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

352. 07-nov EL G-W4 AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

353. 26-nov CL G-W5 Ajax FC Barcelona 2 - 1

354. 28-nov EL G-W5 Ludogorets PSV 2 - 0

355. 28-nov EL G-W5 AZ Maccabi Haifa 2 - 0

356. 11-dec CL G-W6 AC Milan Ajax 0 - 0

357. 12-dec EL G-W6 PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

358. 12-dec EL G-W6 PAOK Saloniki AZ 2 - 2

2014/2015
359. 17-sep CL G-W1 Ajax Paris Saint-Germain 1 - 1

360. 18-sep EL G-W1 PSV Estoril 1 - 0

361. 18-sep EL G-W1 Sevilla Feyenoord 2 - 0

362. 30-sep CL G-W2 APOEL Nicosia Ajax 1 - 1

363. 02-okt EL G-W2 Dinamo Moskou PSV 1 - 0

364. 02-okt EL G-W2 Feyenoord Standard Luik 2 - 1

365. 21-okt CL G-W3 FC Barcelona Ajax 3 - 1

366. 23-okt EL G-W3 PSV Panathinaikos 1 - 1

367. 23-okt EL G-W3 HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

368. 05-nov CL G-W4 Ajax FC Barcelona 0 - 2

369. 06-nov EL G-W4 Panathinaikos PSV 2 - 3

370. 06-nov EL G-W4 Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

371. 25-nov CL G-W5 Paris Saint-Germain Ajax 3 - 1

372. 27-nov EL G-W5 Estoril PSV 3 - 3

373. 27-nov EL G-W5 Feyenoord Sevilla 2 - 0

374. 10-dec CL G-W6 Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

375. 11-dec EL G-W6 PSV Dinamo Moskou 0 - 1

376. 11-dec EL G-W6 Standard Luik Feyenoord 0 - 3

2015/2016
377. 15-sep CL G-W1 PSV Manchester United 2 - 1

378. 17-sep EL G-W1 Ajax Celtic 2 - 2

379. 17-sep EL G-W1 Partizan Belgrado AZ 3 - 2

380. 17-sep EL G-W1 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

381. 30-sep CL G-W2 CSKA Moskou PSV 3 - 2

382. 01-okt EL G-W2 Molde FK Ajax 1 - 1

383. 01-okt EL G-W2 AZ Athletic Bilbao 2 - 1

384. 01-okt EL G-W2 Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

385. 21-okt CL G-W3 VfL Wolfsburg PSV 2 - 0

386. 22-okt EL G-W3 Fenerbahçe Ajax 1 - 0

387. 22-okt EL G-W3 AZ FC Augsburg 0 - 1

388. 22-okt EL G-W3 Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

389. 03-nov CL G-W4 PSV VfL Wolfsburg 2 - 0

390. 05-nov EL G-W4 Ajax Fenerbahçe 0 - 0

391. 05-nov EL G-W4 FC Augsburg AZ 4 - 1

392. 05-nov EL G-W4 FC Groningen Slovan Liberec 0 - 1

393. 25-nov CL G-W5 Manchester United PSV 0 - 0

394. 26-nov EL G-W5 Celtic Ajax 1 - 2

395. 26-nov EL G-W5 AZ Partizan Belgrado 1 - 2

396. 26-nov EL G-W5 Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

397. 08-dec CL G-W6 PSV CSKA Moskou 2 - 1

398. 10-dec EL G-W6 Ajax Molde FK 1 - 1

399. 10-dec EL G-W6 Athletic Bilbao AZ 2 - 2

400. 10-dec EL G-W6 FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
401. 13-sep CL G-W1 PSV Atlético Madrid 0 - 1

402. 15-sep EL G-W1 Feyenoord Manchester United 1 - 0

403. 15-sep EL G-W1 AZ Dundalk FC 1 - 1

404. 15-sep EL G-W1 Panathinaikos Ajax 1 - 2

405. 28-sep CL G-W2 FK Rostov PSV 2 - 2

406. 29-sep EL G-W2 Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

407. 29-sep EL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

408. 29-sep EL G-W2 Ajax Standard Luik 1 - 0

409. 19-okt CL G-W3 Bayern München PSV 4 - 1

410. 20-okt EL G-W3 Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

411. 20-okt EL G-W3 AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

412. 20-okt EL G-W3 Celta de Vigo Ajax 2 - 2

413. 01-nov CL G-W4 PSV Bayern München 1 - 2

414. 03-nov EL G-W4 Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

415. 03-nov EL G-W4 Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

416. 03-nov EL G-W4 Ajax Celta de Vigo 3 - 2

417. 23-nov CL G-W5 Atlético Madrid PSV 2 - 0

418. 24-nov EL G-W5 Manchester United Feyenoord 4 - 0

419. 24-nov EL G-W5 Dundalk FC AZ 0 - 1

420. 24-nov EL G-W5 Ajax Panathinaikos 2 - 0

421. 06-dec CL G-W6 PSV FK Rostov 0 - 0

422. 08-dec EL G-W6 Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

423. 08-dec EL G-W6 AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

424. 08-dec EL G-W6 Standard Luik Ajax 1 - 1

2017/2018
425. 13-sep CL G-W1 Feyenoord Manchester City 0 - 4

426. 14-sep EL G-W1 Vitesse Lazio Roma 2 - 3

427. 26-sep CL G-W2 SSC Napoli Feyenoord 3 - 1

428. 28-sep EL G-W2 OGC Nice Vitesse 3 - 0

429. 17-okt CL G-W3 Feyenoord Shakhtar Donetsk 1 - 2

430. 19-okt EL G-W3 SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

431. 01-nov CL G-W4 Shakhtar Donetsk Feyenoord 3 - 1

432. 02-nov EL G-W4 Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

433. 21-nov CL G-W5 Manchester City Feyenoord 1 - 0

434. 23-nov EL G-W5 Lazio Roma Vitesse 1 - 1

435. 06-dec CL G-W6 Feyenoord SSC Napoli 2 - 1

436. 07-dec EL G-W6 Vitesse OGC Nice 1 - 0

2018/2019
437. 18-sep CL G-W1 FC Barcelona PSV 4 - 0

438. 19-sep CL G-W1 Ajax AEK Athene 3 - 0

439. 02-okt CL G-W2 Bayern München Ajax 1 - 1

440. 03-okt CL G-W2 PSV Internazionale 1 - 2

441. 23-okt CL G-W3 Ajax SL Benfica 1 - 0

442. 24-okt CL G-W3 PSV Tottenham Hotspur 2 - 2

443. 06-nov CL G-W4 Tottenham Hotspur PSV 2 - 1

444. 07-nov CL G-W4 SL Benfica Ajax 1 - 1

445. 27-nov CL G-W5 AEK Athene Ajax 0 - 2

446. 28-nov CL G-W5 PSV FC Barcelona 1 - 2

447. 11-dec CL G-W6 Internazionale PSV 1 - 1

448. 12-dec CL G-W6 Ajax Bayern München 3 - 3

2019/2020
449. 17-sep CL G-W1 Ajax LOSC Lille 3 - 0

450. 19-sep EL G-W1 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

451. 19-sep EL G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

452. 19-sep EL G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

453. 02-okt CL G-W2 Valencia CF Ajax 0 - 3

454. 03-okt EL G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

455. 03-okt EL G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

456. 03-okt EL G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

457. 23-okt CL G-W3 Ajax Chelsea 0 - 1

458. 24-okt EL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

459. 24-okt EL G-W3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

460. 24-okt EL G-W3 PSV LASK 0 - 0

461. 05-nov CL G-W4 Chelsea Ajax 4 - 4

462. 07-nov EL G-W4 FK Astana AZ 0 - 5

463. 07-nov EL G-W4 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

464. 07-nov EL G-W4 LASK PSV 4 - 1

465. 27-nov CL G-W5 LOSC Lille Ajax 0 - 2

466. 28-nov EL G-W5 AZ Partizan Belgrado 2 - 2

467. 28-nov EL G-W5 Feyenoord Rangers 2 - 2

468. 28-nov EL G-W5 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

469. 10-dec CL G-W6 Ajax Valencia CF 0 - 1

470. 12-dec EL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

471. 12-dec EL G-W6 FC Porto Feyenoord 3 - 2

472. 12-dec EL G-W6 PSV Rosenborg BK 1 - 1

datum soort thuis uit uitslag
1992/1993
25-nov CL FC Porto PSV 2 - 2

09-dec CL PSV AC Milan 1 - 2

03-mrt CL PSV IFK Göteborg 1 - 3

17-mrt CL IFK Göteborg PSV 3 - 0

07-apr CL PSV FC Porto 0 - 1

21-apr CL AC Milan PSV 2 - 0

1994/1995
14-sep CL Ajax AC Milan 2 - 0

28-sep CL AEK Athene Ajax 1 - 2

19-okt CL SV Casino Salzburg Ajax 0 - 0

02-nov CL Ajax SV Casino Salzburg 1 - 1

23-nov CL AC Milan Ajax 0 - 2

07-dec CL Ajax AEK Athene 2 - 0

1995/1996
13-sep CL Ajax Real Madrid 1 - 0

27-sep CL Ferencváros Ajax 1 - 5

18-okt CL Ajax Grasshopper Club Zürich 3 - 0

01-nov CL Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 0

22-nov CL Real Madrid Ajax 0 - 2

06-dec CL Ajax Ferencváros 4 - 0

1996/1997
11-sep CL AJ Auxerre Ajax 0 - 1

25-sep CL Ajax Grasshopper Club Zürich 0 - 1

16-okt CL Ajax Rangers 4 - 1

31-okt CL Rangers Ajax 0 - 1

20-nov CL Ajax AJ Auxerre 1 - 2

04-dec CL Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 1

1997/1998
17-sep CL Juventus Feyenoord 5 - 1

17-sep CL PSV Dinamo Kiev 1 - 3

01-okt CL Feyenoord 1. FC Kosice 2 - 0

01-okt CL FC Barcelona PSV 2 - 2

22-okt CL Manchester United Feyenoord 2 - 1

22-okt CL PSV Newcastle United 1 - 0

05-nov CL Feyenoord Manchester United 1 - 3

05-nov CL Newcastle United PSV 0 - 2

26-nov CL Feyenoord Juventus 2 - 0

27-nov CL Dinamo Kiev PSV 1 - 1

10-dec CL 1. FC Kosice Feyenoord 0 - 1

10-dec CL PSV FC Barcelona 2 - 2

1998/1999
16-sep CL Croatia Zagreb Ajax 0 - 0

16-sep CL PSV HJK Helsinki 2 - 1

30-sep CL Ajax FC Porto 2 - 1

30-sep CL SL Benfica PSV 2 - 1

21-okt CL Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 0

21-okt CL PSV 1. FC Kaiserslautern 1 - 2

04-nov CL 1. FC Kaiserslautern PSV 3 - 1

04-nov CL Ajax Olympiakos Piraeus 2 - 0

25-nov CL Ajax Croatia Zagreb 0 - 1

25-nov CL HJK Helsinki PSV 1 - 3

09-dec CL FC Porto Ajax 3 - 0

09-dec CL PSV SL Benfica 2 - 2

1999/2000
14-sep CL Feyenoord Borussia Dortmund 1 - 1

15-sep CL Bayern München PSV 2 - 1

15-sep CL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

21-sep CL PSV Valencia CF 1 - 1

21-sep CL Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

22-sep CL Rosenborg BK Feyenoord 2 - 2

28-sep CL PSV Rangers 0 - 1

28-sep CL Sparta Praag Willem II 4 - 0

29-sep CL Boavista Feyenoord 1 - 1

19-okt CL Feyenoord Boavista 1 - 1

20-okt CL Rangers PSV 4 - 1

20-okt CL Willem II Sparta Praag 3 - 4

26-okt CL PSV Bayern München 2 - 1

26-okt CL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

27-okt CL Borussia Dortmund Feyenoord 1 - 1

02-nov CL Feyenoord Rosenborg BK 1 - 0

03-nov CL Valencia CF PSV 1 - 0

03-nov CL Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

24-nov CL Chelsea Feyenoord 3 - 1

07-dec CL Feyenoord Olympique Marseille 3 - 0

29-feb CL Lazio Roma Feyenoord 1 - 2

08-mrt CL Feyenoord Lazio Roma 0 - 0

14-mrt CL Feyenoord Chelsea 1 - 3

22-mrt CL Olympique Marseille Feyenoord 0 - 0

2000/2001
12-sep CL Olympique Lyon sc Heerenveen 3 - 1

13-sep CL PSV Dinamo Kiev 2 - 1

19-sep CL RSC Anderlecht PSV 1 - 0

20-sep CL sc Heerenveen Valencia CF 0 - 1

26-sep CL PSV Manchester United 3 - 1

27-sep CL Olympiakos Piraeus sc Heerenveen 2 - 0

17-okt CL sc Heerenveen Olympiakos Piraeus 1 - 0

18-okt CL Manchester United PSV 3 - 1

24-okt CL Dinamo Kiev PSV 0 - 1

25-okt CL sc Heerenveen Olympique Lyon 0 - 2

07-nov CL Valencia CF sc Heerenveen 1 - 1

08-nov CL PSV RSC Anderlecht 2 - 3

2001/2002
11-sep CL FC Nantes PSV 4 - 1

18-sep CL Spartak Moskou Feyenoord 2 - 2

19-sep CL PSV Galatasaray 3 - 1

25-sep CL Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

26-sep CL PSV Lazio Roma 1 - 0

10-okt CL Feyenoord Bayern München 2 - 2

16-okt CL Lazio Roma PSV 2 - 1

17-okt CL Feyenoord Sparta Praag 0 - 2

23-okt CL Bayern München Feyenoord 3 - 1

24-okt CL PSV FC Nantes 0 - 0

30-okt CL Galatasaray PSV 2 - 0

31-okt CL Feyenoord Spartak Moskou 2 - 1

2002/2003
17-sep CL Ajax Olympique Lyon 2 - 1

17-sep CL AJ Auxerre PSV 0 - 0

18-sep CL Feyenoord Juventus 1 - 1

24-sep CL Newcastle United Feyenoord 0 - 1

25-sep CL Internazionale Ajax 1 - 0

25-sep CL PSV Arsenal 0 - 4

01-okt CL Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 0

02-okt CL Rosenborg BK Ajax 0 - 0

02-okt CL PSV Borussia Dortmund 1 - 3

22-okt CL Ajax Rosenborg BK 1 - 1

22-okt CL Borussia Dortmund PSV 1 - 1

23-okt CL Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 0

29-okt CL Juventus Feyenoord 2 - 0

30-okt CL Olympique Lyon Ajax 0 - 2

30-okt CL PSV AJ Auxerre 3 - 0

12-nov CL Ajax Internazionale 1 - 2

12-nov CL Arsenal PSV 0 - 0

13-nov CL Feyenoord Newcastle United 2 - 3

27-nov CL Valencia CF Ajax 1 - 1

10-dec CL Ajax AS Roma 2 - 1

18-feb CL Arsenal Ajax 1 - 1

26-feb CL Ajax Arsenal 0 - 0

11-mrt CL Ajax Valencia CF 1 - 1

19-mrt CL AS Roma Ajax 1 - 1

2003/2004
16-sep CL AC Milan Ajax 1 - 0

17-sep CL PSV AS Monaco 1 - 2

30-sep CL Deportivo La Coruña PSV 2 - 0

01-okt CL Ajax Club Brugge 2 - 0

21-okt CL AEK Athene PSV 0 - 1

22-okt CL Ajax Celta de Vigo 1 - 0

04-nov CL Celta de Vigo Ajax 3 - 2

05-nov CL PSV AEK Athene 2 - 0

25-nov CL AS Monaco PSV 1 - 1

26-nov CL Ajax AC Milan 0 - 1

09-dec CL Club Brugge Ajax 2 - 1

10-dec CL PSV Deportivo La Coruña 3 - 2

2004/2005
14-sep CL Arsenal PSV 1 - 0

15-sep CL Ajax Juventus 0 - 1

28-sep CL Bayern München Ajax 4 - 0

29-sep CL PSV Panathinaikos 1 - 0

19-okt CL Ajax Maccabi Tel Aviv 3 - 0

20-okt CL Rosenborg BK PSV 1 - 2

21-okt UEFA Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

21-okt UEFA Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

21-okt UEFA SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2

02-nov CL PSV Rosenborg BK 1 - 0

03-nov CL Maccabi Tel Aviv Ajax 2 - 1

04-nov UEFA FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

04-nov UEFA Ferencváros Feyenoord 1 - 1

04-nov UEFA AZ AJ Auxerre 2 - 0

23-nov CL Juventus Ajax 1 - 0

24-nov CL PSV Arsenal 1 - 1

25-nov UEFA Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

25-nov UEFA Amica Wronki AZ 1 - 3

25-nov UEFA sc Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

01-dec UEFA Feyenoord Schalke 04 2 - 1

02-dec UEFA AZ Rangers 1 - 0

02-dec UEFA Dinamo Zagreb sc Heerenveen 2 - 2

07-dec CL Panathinaikos PSV 4 - 1

08-dec CL Ajax Bayern München 2 - 2

15-dec UEFA Grazer AK AZ 2 - 0

15-dec UEFA sc Heerenveen SK Beveren 1 - 0

16-dec UEFA FC Utrecht FK Austria Wien 1 - 2

16-dec UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 0

2005/2006
13-sep CL PSV Schalke 04 1 - 0

14-sep CL Sparta Praag Ajax 1 - 1

27-sep CL Ajax Arsenal 1 - 2

28-sep CL Fenerbahçe PSV 3 - 0

18-okt CL Ajax FC Thun 2 - 0

19-okt CL AC Milan PSV 0 - 0

20-okt UEFA Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

20-okt UEFA Dinamo Boekarest sc Heerenveen 0 - 0

01-nov CL PSV AC Milan 1 - 0

02-nov CL FC Thun Ajax 2 - 4

03-nov UEFA sc Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

22-nov CL Ajax Sparta Praag 2 - 1

23-nov CL Schalke 04 PSV 3 - 0

24-nov UEFA AZ Middlesbrough 0 - 0

24-nov UEFA Olympique Marseille sc Heerenveen 1 - 0

30-nov UEFA Litex Lovech AZ 0 - 2

06-dec CL PSV Fenerbahçe 2 - 0

07-dec CL Arsenal Ajax 0 - 0

14-dec UEFA sc Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

15-dec UEFA AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

2006/2007
12-sep CL PSV Liverpool 0 - 0

27-sep CL Girondins de Bordeaux PSV 0 - 1

18-okt CL Galatasaray PSV 1 - 2

19-okt UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 1

19-okt UEFA AZ Sporting Braga 3 - 0

19-okt UEFA CA Osasuna sc Heerenveen 0 - 0

31-okt CL PSV Galatasaray 2 - 0

02-nov UEFA Ajax FK Austria Wien 3 - 0

02-nov UEFA Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

02-nov UEFA sc Heerenveen Odense BK 0 - 2

22-nov CL Liverpool PSV 2 - 0

23-nov UEFA Sparta Praag Ajax 0 - 0

23-nov UEFA Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

23-nov UEFA Parma sc Heerenveen 2 - 1

29-nov UEFA AZ Slovan Liberec 2 - 2

30-nov UEFA Ajax RCD Espanyol 0 - 2

30-nov UEFA AS Nancy Feyenoord 3 - 0

05-dec CL PSV Girondins de Bordeaux 1 - 3

13-dec UEFA SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

13-dec UEFA Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

14-dec UEFA Sevilla AZ 1 - 2

14-dec UEFA sc Heerenveen RC Lens 1 - 0

2007/2008
19-sep CL PSV CSKA Moskou 2 - 1

02-okt CL Internazionale PSV 2 - 0

23-okt CL PSV Fenerbahçe 0 - 0

25-okt UEFA Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

07-nov CL Fenerbahçe PSV 2 - 0

27-nov CL CSKA Moskou PSV 0 - 1

29-nov UEFA AZ Larissa 1 - 0

05-dec UEFA 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

12-dec CL PSV Internazionale 0 - 1

20-dec UEFA AZ Everton 2 - 3

2008/2009
16-sep CL PSV Atlético Madrid 0 - 3

01-okt CL Liverpool PSV 3 - 1

22-okt CL PSV Olympique Marseille 2 - 0

23-okt UEFA Aston Villa Ajax 2 - 1

23-okt UEFA FC Twente Racing Santander 1 - 0

23-okt UEFA AS Nancy Feyenoord 3 - 0

23-okt UEFA Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

23-okt UEFA sc Heerenveen AC Milan 1 - 3

04-nov CL Olympique Marseille PSV 3 - 0

06-nov UEFA Ajax MŠK Žilina 1 - 0

06-nov UEFA Manchester City FC Twente 3 - 2

06-nov UEFA Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

06-nov UEFA VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

26-nov CL Atlético Madrid PSV 2 - 1

27-nov UEFA Hamburger SV Ajax 0 - 1

27-nov UEFA Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

27-nov UEFA NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

03-dec UEFA FC Twente Schalke 04 2 - 1

03-dec UEFA Spartak Moskou NEC 1 - 2

04-dec UEFA sc Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

09-dec CL PSV Liverpool 1 - 3

17-dec UEFA Ajax SK Slavia Praag 2 - 2

17-dec UEFA Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

17-dec UEFA Portsmouth sc Heerenveen 3 - 0

18-dec UEFA Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

18-dec UEFA NEC Udinese 2 - 0

2009/2010
16-sep CL Olympiakos Piraeus AZ 1 - 0

17-sep EL Ajax FC Timisoara 0 - 0

17-sep EL Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

17-sep EL Sparta Praag PSV 2 - 2

17-sep EL sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

29-sep CL AZ Standard Luik 1 - 1

01-okt EL RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

01-okt EL FC Twente Steaua Boekarest 0 - 0

01-okt EL PSV CFR Cluj 1 - 0

01-okt EL FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

20-okt CL AZ Arsenal 1 - 1

22-okt EL Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

22-okt EL FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

22-okt EL PSV FC Kopenhagen 1 - 0

22-okt EL Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

04-nov CL Arsenal AZ 4 - 1

05-nov EL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

05-nov EL FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

05-nov EL FC Kopenhagen PSV 1 - 1

05-nov EL sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

24-nov CL AZ Olympiakos Piraeus 0 - 0

02-dec EL FC Timisoara Ajax 1 - 2

02-dec EL FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

03-dec EL PSV Sparta Praag 1 - 0

03-dec EL Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

09-dec CL Standard Luik AZ 1 - 1

16-dec EL CFR Cluj PSV 0 - 2

16-dec EL sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

17-dec EL Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

17-dec EL Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

2010/2011
14-sep CL FC Twente Internazionale 2 - 2

15-sep CL Real Madrid Ajax 2 - 0

16-sep EL SSC Napoli FC Utrecht 0 - 0

16-sep EL PSV Sampdoria 1 - 1

16-sep EL AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

28-sep CL Ajax AC Milan 1 - 1

29-sep CL Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

30-sep EL FC Utrecht Liverpool 0 - 0

30-sep EL Metalist Charkov PSV 0 - 2

30-sep EL FK BATE Borisov AZ 4 - 1

19-okt CL Ajax AJ Auxerre 2 - 1

20-okt CL FC Twente Werder Bremen 1 - 1

21-okt EL FC Utrecht Steaua Boekarest 1 - 1

21-okt EL Debreceni VSC PSV 1 - 2

21-okt EL AZ Dinamo Kiev 1 - 2

02-nov CL Werder Bremen FC Twente 0 - 2

03-nov CL AJ Auxerre Ajax 2 - 1

04-nov EL Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

04-nov EL PSV Debreceni VSC 3 - 0

04-nov EL Dinamo Kiev AZ 2 - 0

23-nov CL Ajax Real Madrid 0 - 4

24-nov CL Internazionale FC Twente 1 - 0

01-dec EL Sampdoria PSV 1 - 2

02-dec EL FC Utrecht SSC Napoli 3 - 3

02-dec EL FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

07-dec CL FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

08-dec CL AC Milan Ajax 0 - 2

15-dec EL Liverpool FC Utrecht 0 - 0

15-dec EL AZ FK BATE Borisov 3 - 0

16-dec EL PSV Metalist Charkov 0 - 0

2011/2012
14-sep CL Ajax Olympique Lyon 0 - 0

15-sep EL PSV Legia Warschau 1 - 0

15-sep EL AZ Malmö FF 4 - 1

15-sep EL Fulham FC Twente 1 - 1

27-sep CL Real Madrid Ajax 3 - 0

29-sep EL Rapid Boekarest PSV 1 - 3

29-sep EL Metalist Charkov AZ 1 - 1

29-sep EL FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

18-okt CL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

20-okt EL Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

20-okt EL AZ FK Austria Wien 2 - 2

20-okt EL Odense BK FC Twente 1 - 4

02-nov CL Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

03-nov EL PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

03-nov EL FK Austria Wien AZ 2 - 2

03-nov EL FC Twente Odense BK 3 - 2

22-nov CL Olympique Lyon Ajax 0 - 0

30-nov EL Legia Warschau PSV 0 - 3

30-nov EL Malmö FF AZ 0 - 0

01-dec EL FC Twente Fulham 1 - 0

07-dec CL Ajax Real Madrid 0 - 3

14-dec EL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

15-dec EL PSV Rapid Boekarest 2 - 1

15-dec EL AZ Metalist Charkov 1 - 1

2012/2013
18-sep CL Borussia Dortmund Ajax 1 - 0

20-sep EL Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

20-sep EL FC Twente Hannover 96 2 - 2

03-okt CL Ajax Real Madrid 1 - 4

04-okt EL PSV SSC Napoli 3 - 0

04-okt EL Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

24-okt CL Ajax Manchester City 3 - 1

25-okt EL PSV AIK Solna 1 - 1

25-okt EL Levante UD FC Twente 3 - 0

06-nov CL Manchester City Ajax 2 - 2

08-nov EL AIK Solna PSV 1 - 0

08-nov EL FC Twente Levante UD 0 - 0

21-nov CL Ajax Borussia Dortmund 1 - 4

22-nov EL PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

22-nov EL Hannover 96 FC Twente 0 - 0

04-dec CL Real Madrid Ajax 4 - 1

06-dec EL SSC Napoli PSV 1 - 3

06-dec EL FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

2013/2014
18-sep CL FC Barcelona Ajax 4 - 0

19-sep EL PSV Ludogorets 0 - 2

19-sep EL Maccabi Haifa AZ 0 - 1

01-okt CL Ajax AC Milan 1 - 1

03-okt EL Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

03-okt EL AZ PAOK Saloniki 1 - 1

22-okt CL Celtic Ajax 2 - 1

24-okt EL Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

24-okt EL Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

06-nov CL Ajax Celtic 1 - 0

07-nov EL PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

07-nov EL AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

26-nov CL Ajax FC Barcelona 2 - 1

28-nov EL Ludogorets PSV 2 - 0

28-nov EL AZ Maccabi Haifa 2 - 0

11-dec CL AC Milan Ajax 0 - 0

12-dec EL PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

12-dec EL PAOK Saloniki AZ 2 - 2

2014/2015
17-sep CL Ajax Paris Saint-Germain 1 - 1

18-sep EL PSV Estoril 1 - 0

18-sep EL Sevilla Feyenoord 2 - 0

30-sep CL APOEL Nicosia Ajax 1 - 1

02-okt EL Dinamo Moskou PSV 1 - 0

02-okt EL Feyenoord Standard Luik 2 - 1

21-okt CL FC Barcelona Ajax 3 - 1

23-okt EL PSV Panathinaikos 1 - 1

23-okt EL HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

05-nov CL Ajax FC Barcelona 0 - 2

06-nov EL Panathinaikos PSV 2 - 3

06-nov EL Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

25-nov CL Paris Saint-Germain Ajax 3 - 1

27-nov EL Estoril PSV 3 - 3

27-nov EL Feyenoord Sevilla 2 - 0

10-dec CL Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

11-dec EL PSV Dinamo Moskou 0 - 1

11-dec EL Standard Luik Feyenoord 0 - 3

2015/2016
15-sep CL PSV Manchester United 2 - 1

17-sep EL Ajax Celtic 2 - 2

17-sep EL Partizan Belgrado AZ 3 - 2

17-sep EL FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

30-sep CL CSKA Moskou PSV 3 - 2

01-okt EL Molde FK Ajax 1 - 1

01-okt EL AZ Athletic Bilbao 2 - 1

01-okt EL Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

21-okt CL VfL Wolfsburg PSV 2 - 0

22-okt EL Fenerbahçe Ajax 1 - 0

22-okt EL AZ FC Augsburg 0 - 1

22-okt EL Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

03-nov CL PSV VfL Wolfsburg 2 - 0

05-nov EL Ajax Fenerbahçe 0 - 0

05-nov EL FC Augsburg AZ 4 - 1

05-nov EL FC Groningen Slovan Liberec 0 - 1

25-nov CL Manchester United PSV 0 - 0

26-nov EL Celtic Ajax 1 - 2

26-nov EL AZ Partizan Belgrado 1 - 2

26-nov EL Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

08-dec CL PSV CSKA Moskou 2 - 1

10-dec EL Ajax Molde FK 1 - 1

10-dec EL Athletic Bilbao AZ 2 - 2

10-dec EL FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
13-sep CL PSV Atlético Madrid 0 - 1

15-sep EL Feyenoord Manchester United 1 - 0

15-sep EL AZ Dundalk FC 1 - 1

15-sep EL Panathinaikos Ajax 1 - 2

28-sep CL FK Rostov PSV 2 - 2

29-sep EL Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

29-sep EL Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

29-sep EL Ajax Standard Luik 1 - 0

19-okt CL Bayern München PSV 4 - 1

20-okt EL Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

20-okt EL AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

20-okt EL Celta de Vigo Ajax 2 - 2

01-nov CL PSV Bayern München 1 - 2

03-nov EL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

03-nov EL Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

03-nov EL Ajax Celta de Vigo 3 - 2

23-nov CL Atlético Madrid PSV 2 - 0

24-nov EL Manchester United Feyenoord 4 - 0

24-nov EL Dundalk FC AZ 0 - 1

24-nov EL Ajax Panathinaikos 2 - 0

06-dec CL PSV FK Rostov 0 - 0

08-dec EL Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

08-dec EL AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

08-dec EL Standard Luik Ajax 1 - 1

2017/2018
13-sep CL Feyenoord Manchester City 0 - 4

14-sep EL Vitesse Lazio Roma 2 - 3

26-sep CL SSC Napoli Feyenoord 3 - 1

28-sep EL OGC Nice Vitesse 3 - 0

17-okt CL Feyenoord Shakhtar Donetsk 1 - 2

19-okt EL SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

01-nov CL Shakhtar Donetsk Feyenoord 3 - 1

02-nov EL Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

21-nov CL Manchester City Feyenoord 1 - 0

23-nov EL Lazio Roma Vitesse 1 - 1

06-dec CL Feyenoord SSC Napoli 2 - 1

07-dec EL Vitesse OGC Nice 1 - 0

2018/2019
18-sep CL FC Barcelona PSV 4 - 0

19-sep CL Ajax AEK Athene 3 - 0

02-okt CL Bayern München Ajax 1 - 1

03-okt CL PSV Internazionale 1 - 2

23-okt CL Ajax SL Benfica 1 - 0

24-okt CL PSV Tottenham Hotspur 2 - 2

06-nov CL Tottenham Hotspur PSV 2 - 1

07-nov CL SL Benfica Ajax 1 - 1

27-nov CL AEK Athene Ajax 0 - 2

28-nov CL PSV FC Barcelona 1 - 2

11-dec CL Internazionale PSV 1 - 1

12-dec CL Ajax Bayern München 3 - 3

2019/2020
17-sep CL Ajax LOSC Lille 3 - 0

19-sep EL Partizan Belgrado AZ 2 - 2

19-sep EL Rangers Feyenoord 1 - 0

19-sep EL PSV Sporting Lissabon 3 - 2

02-okt CL Valencia CF Ajax 0 - 3

03-okt EL AZ Manchester United 0 - 0

03-okt EL Feyenoord FC Porto 2 - 0

03-okt EL Rosenborg BK PSV 1 - 4

23-okt CL Ajax Chelsea 0 - 1

24-okt EL AZ FK Astana 6 - 0

24-okt EL BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

24-okt EL PSV LASK 0 - 0

05-nov CL Chelsea Ajax 4 - 4

07-nov EL FK Astana AZ 0 - 5

07-nov EL Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

07-nov EL LASK PSV 4 - 1

27-nov CL LOSC Lille Ajax 0 - 2

28-nov EL AZ Partizan Belgrado 2 - 2

28-nov EL Feyenoord Rangers 2 - 2

28-nov EL Sporting Lissabon PSV 4 - 0

10-dec CL Ajax Valencia CF 0 - 1

12-dec EL Manchester United AZ 4 - 0

12-dec EL FC Porto Feyenoord 3 - 2

12-dec EL PSV Rosenborg BK 1 - 1



12/12/2013: PAOK Saloniki - AZ 2 - 2

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/2019 EL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

27/09/1995 CL G-W2 Ferencváros Ajax 1 - 5

06/12/1995 CL G-W6 Ajax Ferencváros 4 - 0

02/11/2011 CL G-W4 Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

10/12/2014 CL G-W6 Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

02/11/2006 UEFA G-W2 Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

21/10/2004 UEFA G-W1 Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

19/10/2006 UEFA G-W1 AZ Sporting Braga 3 - 0

02/11/2006 UEFA G-W1 Ajax FK Austria Wien 3 - 0

13/12/2006 UEFA G-W4 SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

datum soort thuis uit uitslag
24/10/2019 EL AZ FK Astana 6 - 0

27/09/1995 CL Ferencváros Ajax 1 - 5

06/12/1995 CL Ajax Ferencváros 4 - 0

02/11/2011 CL Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

10/12/2014 CL Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

02/11/2006 UEFA Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

21/10/2004 UEFA Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

19/10/2006 UEFA AZ Sporting Braga 3 - 0

02/11/2006 UEFA Ajax FK Austria Wien 3 - 0

13/12/2006 UEFA SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
29/09/2016 EL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

17/09/1997 CL G-W1 Juventus Feyenoord 5 - 1

06/11/2008 UEFA G-W2 VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

28/09/1999 CL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

25/09/2001 CL G1-W2 Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

25/09/2002 CL G1-W2 PSV Arsenal 0 - 4

28/09/2004 CL G-W2 Bayern München Ajax 4 - 0

18/12/2008 UEFA G-W4 Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

23/11/2010 CL G-W5 Ajax Real Madrid 0 - 4

18/09/2013 CL G-W1 FC Barcelona Ajax 4 - 0

13/09/2017 CL G-W1 Feyenoord Manchester City 0 - 4

18/09/2018 CL G-W1 FC Barcelona PSV 4 - 0

datum soort thuis uit uitslag
29/09/2016 EL Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

17/09/1997 CL Juventus Feyenoord 5 - 1

06/11/2008 UEFA VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

28/09/1999 CL Sparta Praag Willem II 4 - 0

25/09/2001 CL Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

25/09/2002 CL PSV Arsenal 0 - 4

28/09/2004 CL Bayern München Ajax 4 - 0

18/12/2008 UEFA Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

23/11/2010 CL Ajax Real Madrid 0 - 4

18/09/2013 CL FC Barcelona Ajax 4 - 0

13/09/2017 CL Feyenoord Manchester City 0 - 4

18/09/2018 CL FC Barcelona PSV 4 - 0