Tweet
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
295 wedstrijden
Gewonnen: 132
Gelijk: 65
Verloren: 98
Voor: 448
Tegen: 357
Geel: 326
Rood: 16

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. ADO 2 0 0 2 0 4

2. Ajax 70 44 7 19 130 65 78 5

3. AZ 8 3 2 3 7 15 17

4. AZ '67 8 2 4 2 13 10 9 1

5. DOS 4 0 1 3 3 10

6. DWS 6 2 2 2 10 9

7. FC Amsterdam 2 1 1 0 2 1 2

8. FC Den Haag 6 3 0 3 9 12 8

9. FC Groningen 8 3 3 2 12 13 11

10. FC Twente 22 13 6 3 47 21 24

11. FC Utrecht 10 1 3 6 7 18 17

12. Feyenoord 45 19 12 14 63 52 40 6

13. Fortuna Sittard 2 1 0 1 3 2 1

14. Haarlem 2 0 0 2 1 5 1

15. NAC 2 0 1 1 2 5

16. NEC 2 0 0 2 2 5 2

17. PSV 58 26 12 20 88 63 64 3

18. Roda JC 10 4 3 3 14 7 18

19. sc Heerenveen 2 1 0 1 4 5 5

20. Sparta 10 4 3 3 13 15 6

21. Stad Utrecht 2 0 0 2 1 3

22. Vitesse 12 5 4 3 16 13 20 1

23. Willem II 2 0 1 1 1 4 3


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1. FC Dynamo Dresden 4 1 3 0 4 3 6

2. 1. FC Kaiserslautern 2 1 1 0 7 2 1

3. 1. FC Köln 2 0 0 2 0 4

4. Aarhus GF 2 0 2 0 1 1 5

5. Aberdeen FC 2 1 0 1 2 2 3 1

6. AC Milan 2 1 0 1 2 1

7. AJ Auxerre 2 0 1 1 0 4 5

8. Arsenal 2 1 1 0 2 1 1

9. AS Monaco 2 2 0 0 3 0 4

10. AS Roma 4 1 1 2 3 4 5 2

Totaal 110 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1957/1958 2 2 0 0 4 1

2. 1961/1962 4 1 1 2 5 8

3. 1962/1963 5 1 2 2 5 6

4. 1963/1964 2 1 1 0 1 0

5. 1964/1965 4 2 0 2 8 5

6. 1966/1967 8 2 2 4 13 19

7. 1967/1968 2 0 1 1 2 5

8. 1968/1969 6 2 2 2 4 4

9. 1969/1970 6 4 0 2 12 3 1

10. 1970/1971 8 7 0 1 24 6

Totaal 56 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Champions League 12 4 4 4 12 12 14 2

2. Europa Cup 1 51 29 10 12 99 51 30

3. Europa Cup 2 54 30 8 16 88 58 42 3

4. Europa League 40 19 7 14 49 52 87 4

5. Jaarbeurssteden beker 16 5 3 8 27 27 1

6. UEFA Cup 122 45 33 44 173 157 153 6


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Frans Adelaar 2 0 1 1 1 3 3

2. Co Adriaanse 6 0 3 3 3 8 16 1

3. Dick Advocaat 6 3 2 1 13 8 10

4. Bram Appel 2 1 1 0 1 0

5. Daan van Beek 2 0 0 2 1 3

6. Leo Beenhakker 4 2 0 2 13 10 4

7. Han Berger 6 2 1 3 8 12 10

8. Danny Blind 2 0 1 1 2 3 2

9. Frank de Boer 10 6 0 4 14 11 16

10. Louis van den Bogert 2 0 1 1 3 6

Totaal 77 coaches


12/11/1968: ADO - 1. FC Köln 0 - 1

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Radomir Antic 2 2 0 0 4 1

2. Petrov Arsov 2 1 0 1 4 10 2

3. Ron Atkinson 2 1 1 0 1 0 1

4. Hans Backe 2 1 1 0 1 0 3

5. Osvaldo Bagnoli 2 1 1 0 3 2 4

6. Dimitar Baikushev 2 0 1 1 0 1

7. Otto Baric 2 0 0 2 1 4

8. Elie Baup 2 2 0 0 3 1 4 1

9. Helmut Benthaus 2 0 0 2 1 5

10. Kurban Berdyev 2 0 1 1 2 4 6

Totaal 140 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 147 72 34 41 230 154 144 6

6. 2e ronde return 147 59 31 57 217 203 182 10

7. 2e voorronde 21 8 8 5 43 24 30 3

8. 2e voorronde return 19 12 3 4 42 18 30 2

9. 3e ronde 59 21 10 28 64 75 75 1

10. 3e ronde return 59 26 7 26 78 75 79 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 9th September Stadium 1 1 0 0 1 0

2. Aarhus Stadion 1 0 1 0 1 1 4

3. Abe Lenstra Stadion 1 1 0 0 2 1

4. Achter De Kazerne 1 1 0 0 1 0 1

5. AFAS Stadion 4 1 2 1 4 6 9

6. Amsterdam ArenA 12 5 2 5 12 13 26 1

7. Anfield 2 0 1 1 4 5 1

8. Arena Naționalã 2 1 0 1 1 2 3

9. Arke Stadion 1 1 0 0 4 2 4

10. Bislett stadion 1 1 0 0 3 1

Totaal 141 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Thorbjorn Aas 1 0 1 0 0 0 1

2. Luigi Agnolin 4 1 0 3 3 9 8

3. Heinz Aldinger 2 2 0 0 6 1 3

4. Aurelio Angonese 1 1 0 0 3 1

5. Juan Ansuátegui Roca 2 1 0 1 2 2 4

6. Sánchez Arminio 1 0 0 1 1 5 1

7. Dogan Babacan 1 1 0 0 3 0 1

8. Enzo Barbaresco 1 0 1 0 2 2 1

9. Dermott Barrett 1 1 0 0 2 1

10. Yuri Baskakov 2 2 0 0 5 1 1

Totaal 224 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Carlos Aalbers 2 0 0 2

2. Kees Aarts 2 0 0 2

3. Ben Aarts 4 1 1 2

4. Yassine Abdellaoui 2 0 1 1 1

5. Anass Achahbar 1 0 0 1

6. Eddy Achterberg 8 5 2 1 1

7. Tonny Adam 1 0 0 1

8. Eric Addo 2 0 1 1

9. Frans Adelaar 2 1 0 1

10. Dick Advocaat 2 0 0 2

11. Berry van Aerle 10 3 2 5 1 3

12. Ibrahim Afellay 5 1 1 3 2

13. Fandi Ahmad 2 1 0 1 1 1

14. Ismaïl Aissati 3 0 0 3

15. Ansar Aiupov 2 0 2 0

Totaal 1087 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Sveinung Aarnseth 2 0 0 2

2. Jan-Einar Aas 1 0 0 1

3. Steinar Aase 2 0 0 2

4. Aymen Abdennour 2 1 0 1 1

5. Uwe Abel 2 0 0 2

6. Éric Abidal 2 2 0 0

7. Gary Ablett 2 0 1 1

8. Jovan Acimovic 2 1 1 0

9. Emmanuel Adebayor 4 0 1 3

10. Olcan Adin 2 0 0 2 1

Totaal 2021 spelers

(Bron: Onbekend)
18/10/1989: FC Groningen - Partizan Belgrado 4 - 3

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1957/1958
1. 20-nov EC1 2R SC Wismut Karl-Marx-Stadt Ajax 1 - 3

2. 27-nov EC1 2R(r) Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

1961/1962
3. 01-nov EC1 2R Feyenoord Tottenham Hotspur 1 - 3

4. 02-nov EC2 2R Ajax Újpesti Dózsa SC 2 - 1

5. 15-nov EC1 2R(r) Tottenham Hotspur Feyenoord 1 - 1

6. 29-nov EC2 2R(r) Újpesti Dózsa SC Ajax 3 - 1

1962/1963
7. 14-nov EC1 2R Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

8. 27-nov Jaarbeurs 2R Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

9. 28-nov EC1 2R(r) Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

10. 12-dec EC1 2R(b) Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 0

11. 12-dec Jaarbeurs 2R(r) Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

1963/1964
12. 13-nov EC1 2R Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

13. 27-nov EC1 2R(r) PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

1964/1965
14. 04-nov EC1 2R DWS Ski og Lyn 5 - 0

15. 18-nov EC1 2R(r) Ski og Lyn DWS 1 - 3

16. 19-nov Jaarbeurs 2R DOS FC Luik 0 - 2

17. 09-dec Jaarbeurs 2R(r) FC Luik DOS 2 - 0

1966/1967
18. 18-okt Jaarbeurs 2R DWS Leeds United 1 - 3

19. 26-okt Jaarbeurs 2R(r) Leeds United DWS 5 - 1

20. 02-nov Jaarbeurs 2R DOS West Bromwich Albion 1 - 1

21. 09-nov EC2 2R Servette FC Genève Sparta 2 - 0

22. 09-nov Jaarbeurs 2R(r) West Bromwich Albion DOS 5 - 2

23. 16-nov EC2 2R(r) Sparta Servette FC Genève 1 - 0

24. 07-dec EC1 2R Ajax Liverpool 5 - 1

25. 14-dec EC1 2R(r) Liverpool Ajax 2 - 2

1967/1968
26. 15-nov EC2 2R NAC Cardiff City 1 - 1

27. 29-nov EC2 2R(r) Cardiff City NAC 4 - 1

1968/1969
28. 23-okt Jaarbeurs 2R Chelsea DWS 0 - 0

29. 30-okt Jaarbeurs 2R(r) DWS Chelsea 0 - 0

30. 12-nov EC2 2R ADO 1. FC Köln 0 - 1

31. 13-nov EC1 2R Ajax Fenerbahçe 2 - 0

32. 27-nov EC2 2R(r) 1. FC Köln ADO 3 - 0

33. 28-nov EC1 2R(r) Fenerbahçe Ajax 0 - 2

1969/1970
34. 12-nov EC1 2R AC Milan Feyenoord 1 - 0

35. 12-nov EC2 2R AS Roma PSV 1 - 0

36. 19-nov Jaarbeurs 2R Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

37. 26-nov Jaarbeurs 2R(r) Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

38. 26-nov EC1 2R(r) Feyenoord AC Milan 2 - 0

39. 26-nov EC2 2R(r) PSV AS Roma 1 - 0

1970/1971
40. 20-okt Jaarbeurs 2R Sparta Coleraine FC 2 - 0

41. 21-okt EC1 2R Ajax FC Basel 3 - 0

42. 21-okt EC2 2R PSV Steaua Boekarest 4 - 0

43. 28-okt Jaarbeurs 2R Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

44. 04-nov EC1 2R(r) FC Basel Ajax 1 - 2

45. 04-nov Jaarbeurs 2R(r) FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

46. 04-nov EC2 2R(r) Steaua Boekarest PSV 0 - 3

47. 04-nov Jaarbeurs 2R(r) Coleraine FC Sparta 1 - 2

1971/1972
48. 20-okt EC1 2R Olympique Marseille Ajax 1 - 2

49. 20-okt UEFA 2R FC Den Haag Wolverhampton Wanderers 1 - 3

50. 20-okt EC1 2R Dinamo Boekarest Feyenoord 0 - 3

51. 20-okt UEFA 2R Real Madrid PSV 3 - 1

52. 20-okt EC2 2R Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

53. 03-nov EC1 2R(r) Ajax Olympique Marseille 4 - 1

54. 03-nov UEFA 2R(r) Wolverhampton Wanderers FC Den Haag 4 - 0

55. 03-nov EC1 2R(r) Feyenoord Dinamo Boekarest 2 - 0

56. 03-nov UEFA 2R(r) PSV Real Madrid 2 - 0

57. 03-nov EC2 2R(r) Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
58. 25-okt UEFA 2R Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

59. 25-okt UEFA 2R Feyenoord OFK Belgrado 4 - 3

60. 08-nov EC1 2R CSKA Sofia Ajax 1 - 3

61. 08-nov UEFA 2R(r) FC Twente Boldklubben Frem 4 - 0

62. 08-nov UEFA 2R(r) OFK Belgrado Feyenoord 2 - 1

63. 29-nov EC1 2R(r) Ajax CSKA Sofia 3 - 0

1973/1974
64. 24-okt EC1 2R Ajax CSKA Sofia 1 - 0

65. 24-okt UEFA 2R Feyenoord Gwardia Warschau 3 - 1

66. 24-okt UEFA 2R Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

67. 07-nov UEFA 2R(r) Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

68. 07-nov EC1 2R(r) CSKA Sofia Ajax 2 - 0

69. 07-nov UEFA 2R(r) FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

1974/1975
70. 22-okt EC1 2R Feyenoord FC Barcelona 0 - 0

71. 23-okt UEFA 2R Ajax Royal Antwerp FC 1 - 0

72. 23-okt UEFA 2R Internazionale FC Amsterdam 1 - 2

73. 23-okt UEFA 2R FC Twente RWD Molenbeek 2 - 1

74. 23-okt EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

75. 05-nov EC1 2R(r) FC Barcelona Feyenoord 3 - 0

76. 06-nov UEFA 2R(r) FC Amsterdam Internazionale 0 - 0

77. 06-nov UEFA 2R(r) RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

78. 06-nov EC2 2R(r) PSV Gwardia Warschau 3 - 0

79. 13-nov UEFA 2R(r) Royal Antwerp FC Ajax 2 - 1

1975/1976
80. 22-okt UEFA 2R Hertha BSC Ajax 1 - 0

81. 22-okt EC2 2R FC Den Haag RC Lens 3 - 2

82. 22-okt EC1 2R Ruch Chorzów PSV 1 - 3

83. 05-nov UEFA 2R(r) Ajax Hertha BSC 4 - 1

84. 05-nov EC2 2R(r) RC Lens FC Den Haag 1 - 3

85. 05-nov EC1 2R(r) PSV Ruch Chorzów 4 - 0

1976/1977
86. 20-okt UEFA 2R 1. FC Kaiserslautern Feyenoord 2 - 2

87. 20-okt EC1 2R AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

88. 03-nov UEFA 2R(r) Feyenoord 1. FC Kaiserslautern 5 - 0

89. 03-nov EC1 2R(r) PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
90. 19-okt EC1 2R Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

91. 19-okt EC2 2R FC Twente SK Brann 2 - 0

92. 19-okt UEFA 2R Widzew Lodz PSV 3 - 5

93. 19-okt UEFA 2R AZ '67 FC Barcelona 1 - 1

94. 02-nov EC1 2R(r) Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

95. 02-nov EC2 2R(r) SK Brann FC Twente 1 - 2

96. 02-nov UEFA 2R(r) PSV Widzew Lodz 1 - 0

97. 02-nov UEFA 2R(r) FC Barcelona AZ '67 1 - 1

1978/1979
98. 18-okt UEFA 2R Ajax FC Lausanne-Sport 1 - 0

99. 18-okt EC1 2R Rangers PSV 0 - 0

100. 01-nov UEFA 2R(r) FC Lausanne-Sport Ajax 0 - 4

101. 01-nov EC1 2R(r) PSV Rangers 2 - 3

1979/1980
102. 24-okt EC1 2R Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

103. 24-okt UEFA 2R Feyenoord Malmö FF 4 - 0

104. 24-okt UEFA 2R PSV AS Saint-Étienne 2 - 0

105. 07-nov EC1 2R(r) Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

106. 07-nov UEFA 2R(r) Malmö FF Feyenoord 1 - 1

107. 07-nov UEFA 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
108. 21-okt UEFA 2R Levski Spartak Sofia AZ '67 1 - 1

109. 22-okt UEFA 2R FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

110. 22-okt UEFA 2R FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

111. 22-okt EC2 2R Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

112. 22-okt UEFA 2R PSV Hamburger SV 1 - 1

113. 22-okt EC1 2R Bayern München Ajax 5 - 1

114. 04-nov UEFA 2R(r) AZ '67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

115. 05-nov EC1 2R(r) Ajax Bayern München 2 - 1

116. 05-nov UEFA 2R(r) 1. FC Dynamo Dresden FC Twente 0 - 0

117. 05-nov UEFA 2R(r) Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1

118. 05-nov EC2 2R(r) Feyenoord Hvidovre IF 1 - 0

119. 05-nov UEFA 2R(r) Hamburger SV PSV 2 - 1

1981/1982
120. 21-okt UEFA 2R Feyenoord 1. FC Dynamo Dresden 2 - 1

121. 21-okt UEFA 2R Rapid Wien PSV 1 - 0

122. 21-okt EC1 2R AZ '67 Liverpool 2 - 2

123. 04-nov UEFA 2R(r) 1. FC Dynamo Dresden Feyenoord 1 - 1

124. 04-nov UEFA 2R(r) PSV Rapid Wien 2 - 1

125. 04-nov EC1 2R(r) Liverpool AZ '67 3 - 2

1982/1983
126. 20-okt UEFA 2R Spartak Moskou Haarlem 2 - 0

127. 20-okt EC2 2R AZ '67 Internazionale 1 - 0

128. 03-nov UEFA 2R(r) Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

129. 03-nov EC2 2R(r) Internazionale AZ '67 2 - 0

1983/1984
130. 19-okt UEFA 2R FC Groningen Internazionale 2 - 0

131. 19-okt UEFA 2R Tottenham Hotspur Feyenoord 4 - 2

132. 19-okt EC2 2R NEC FC Barcelona 2 - 3

133. 19-okt UEFA 2R PSV Nottingham Forest 1 - 2

134. 19-okt UEFA 2R Sparta FC Carl Zeiss Jena 3 - 2

135. 02-nov UEFA 2R(r) Internazionale FC Groningen 5 - 1

136. 02-nov UEFA 2R(r) Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

137. 02-nov EC2 2R(r) FC Barcelona NEC 2 - 0

138. 02-nov UEFA 2R(r) Nottingham Forest PSV 1 - 0

139. 02-nov UEFA 2R(r) FC Carl Zeiss Jena Sparta 1 - 1

1984/1985
140. 24-okt UEFA 2R Ajax FC Bohemians Praag 1 - 0

141. 24-okt EC2 2R Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

142. 24-okt UEFA 2R PSV Manchester United 0 - 0

143. 07-nov UEFA 2R(r) FC Bohemians Praag Ajax 1 - 0

144. 07-nov EC2 2R(r) Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

145. 07-nov UEFA 2R(r) Manchester United PSV 1 - 0

1985/1986
146. 23-okt UEFA 2R PSV Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2

147. 23-okt UEFA 2R Sparta Borussia Mönchengladbach 1 - 1

148. 06-nov UEFA 2R(r) Dnipro Dnipropetrovsk PSV 1 - 0

149. 06-nov UEFA 2R(r) Borussia Mönchengladbach Sparta 5 - 1

1986/1987
150. 22-okt EC2 2R Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

151. 22-okt UEFA 2R FC Groningen Xamax Neuchatel 0 - 0

152. 22-okt UEFA 2R Borussia Mönchengladbach Feyenoord 5 - 1

153. 05-nov EC2 2R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

154. 05-nov UEFA 2R(r) Xamax Neuchatel FC Groningen 1 - 1

155. 05-nov UEFA 2R(r) Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

1987/1988
156. 21-okt EC2 2R Hamburger SV Ajax 0 - 1

157. 21-okt EC2 2R FC Den Haag BSC Young Boys 2 - 1

158. 21-okt UEFA 2R FC Utrecht Hellas Verona 1 - 1

159. 21-okt UEFA 2R Aberdeen FC Feyenoord 2 - 1

160. 21-okt EC1 2R Rapid Wien PSV 1 - 2

161. 04-nov EC2 2R(r) Ajax Hamburger SV 2 - 0

162. 04-nov EC2 2R(r) BSC Young Boys FC Den Haag 1 - 0

163. 04-nov UEFA 2R(r) Hellas Verona FC Utrecht 2 - 1

164. 04-nov UEFA 2R(r) Feyenoord Aberdeen FC 1 - 0

165. 04-nov EC1 2R(r) PSV Rapid Wien 2 - 0

1988/1989
166. 26-okt UEFA 2R FC Groningen Servette FC Genève 2 - 0

167. 26-okt EC1 2R PSV FC Porto 5 - 0

168. 26-okt EC2 2R Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

169. 09-nov UEFA 2R(r) Servette FC Genève FC Groningen 1 - 1

170. 09-nov EC1 2R(r) FC Porto PSV 2 - 0

171. 09-nov EC2 2R(r) Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

1989/1990
172. 18-okt EC2 2R FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

173. 18-okt EC1 2R Steaua Boekarest PSV 1 - 0

174. 01-nov EC2 2R(r) Partizan Belgrado FC Groningen 3 - 1

175. 01-nov EC1 2R(r) PSV Steaua Boekarest 5 - 1

1990/1991
176. 24-okt UEFA 2R Vitesse Dundee United 1 - 0

177. 07-nov UEFA 2R(r) Dundee United Vitesse 0 - 4

1991/1992
178. 23-okt UEFA 2R FC Rot-Weiß Erfurt Ajax 1 - 2

179. 23-okt UEFA 2R FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

180. 23-okt EC2 2R FC Sion Feyenoord 0 - 0

181. 23-okt EC1 2R PSV RSC Anderlecht 0 - 0

182. 06-nov UEFA 2R(r) Ajax FC Rot-Weiß Erfurt 3 - 0

183. 06-nov UEFA 2R(r) Real Madrid FC Utrecht 1 - 0

184. 06-nov EC2 2R(r) Feyenoord FC Sion 0 - 0

185. 06-nov EC1 2R(r) RSC Anderlecht PSV 2 - 0

1992/1993
186. 21-okt UEFA 2R Vitória Guimarães Ajax 0 - 3

187. 21-okt EC2 2R FC Luzern Feyenoord 1 - 0

188. 21-okt UEFA 2R Vitesse KV Mechelen 1 - 0

189. 03-nov UEFA 2R(r) KV Mechelen Vitesse 0 - 1

190. 04-nov UEFA 2R(r) Ajax Vitória Guimarães 2 - 1

191. 04-nov EC2 2R(r) Feyenoord FC Luzern 4 - 1

1993/1994
192. 20-okt EC2 2R Ajax Besiktas 2 - 1

193. 02-nov EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

1994/1995
194. 20-okt EC2 2R Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

195. 03-nov EC2 2R(r) Werder Bremen Feyenoord 3 - 4

1995/1996
196. 17-okt UEFA 2R Leeds United PSV 3 - 5

197. 17-okt UEFA 2R SL Benfica Roda JC 1 - 0

198. 19-okt EC2 2R Everton Feyenoord 0 - 0

199. 31-okt UEFA 2R(r) PSV Leeds United 3 - 0

200. 31-okt UEFA 2R(r) Roda JC SL Benfica 2 - 2

201. 02-nov EC2 2R(r) Feyenoord Everton 1 - 0

1996/1997
202. 15-okt UEFA 2R RCD Espanyol Feyenoord 0 - 3

203. 17-okt EC2 2R SK Brann PSV 2 - 1

204. 29-okt UEFA 2R(r) Feyenoord RCD Espanyol 0 - 1

205. 31-okt EC2 2R(r) PSV SK Brann 2 - 2

1997/1998
206. 21-okt UEFA 2R Ajax Udinese 1 - 0

207. 21-okt UEFA 2R Aarhus GF FC Twente 1 - 1

208. 23-okt EC2 2R NK Primorje Roda JC 0 - 2

209. 04-nov UEFA 2R(r) Udinese Ajax 2 - 1

210. 04-nov UEFA 2R(r) FC Twente Aarhus GF 0 - 0

211. 06-nov EC2 2R(r) Roda JC NK Primorje 4 - 0

1998/1999
212. 20-okt UEFA 2R Vitesse Girondins de Bordeaux 0 - 1

213. 20-okt UEFA 2R Willem II Real Betis 1 - 1

214. 22-okt EC2 2R sc Heerenveen NK Varteks Varaždin 2 - 1

215. 03-nov UEFA 2R(r) Girondins de Bordeaux Vitesse 2 - 1

216. 03-nov UEFA 2R(r) Real Betis Willem II 3 - 0

217. 05-nov EC2 2R(r) NK Varteks Varaždin sc Heerenveen 4 - 2

1999/2000
218. 21-okt UEFA 2R Hapoel Haifa Ajax 0 - 3

219. 21-okt UEFA 2R Roda JC VfL Wolfsburg 0 - 0

220. 28-okt UEFA 2R RC Lens Vitesse 4 - 1

221. 02-nov UEFA 2R(r) VfL Wolfsburg Roda JC 1 - 0

222. 04-nov UEFA 2R(r) Ajax Hapoel Haifa 0 - 1

223. 04-nov UEFA 2R(r) Vitesse RC Lens 1 - 1

2000/2001
224. 26-okt UEFA 2R FC Lausanne-Sport Ajax 1 - 0

225. 26-okt UEFA 2R FC Basel Feyenoord 1 - 2

226. 26-okt UEFA 2R Internazionale Vitesse 0 - 0

227. 09-nov UEFA 2R(r) Ajax FC Lausanne-Sport 2 - 2

228. 09-nov UEFA 2R(r) Feyenoord FC Basel 1 - 0

229. 09-nov UEFA 2R(r) Vitesse Internazionale 1 - 1

2001/2002
230. 16-okt UEFA 2R Roda JC Maccabi Tel Aviv 4 - 1

231. 18-okt UEFA 2R FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

232. 18-okt UEFA 2R Grasshopper Club Zürich FC Twente 4 - 1

233. 18-okt UEFA 2R FC Utrecht Parma 1 - 3

234. 01-nov UEFA 2R(r) Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

235. 01-nov UEFA 2R(r) FC Twente Grasshopper Club Zürich 4 - 2

236. 01-nov UEFA 2R(r) Parma FC Utrecht 0 - 0

237. 01-nov UEFA 2R(r) Maccabi Tel Aviv Roda JC 2 - 1

2002/2003
238. 31-okt UEFA 2R Vitesse Werder Bremen 2 - 1

239. 14-nov UEFA 2R(r) Werder Bremen Vitesse 3 - 3

2003/2004
240. 06-nov UEFA 2R FC Utrecht AJ Auxerre 0 - 0

241. 06-nov UEFA 2R Feyenoord SK Teplice 0 - 2

242. 27-nov UEFA 2R(r) AJ Auxerre FC Utrecht 4 - 0

243. 27-nov UEFA 2R(r) SK Teplice Feyenoord 1 - 1

2004/2005
244. 22-feb CL 2R PSV AS Monaco 1 - 0

245. 09-mrt CL 2R(r) AS Monaco PSV 0 - 2

2005/2006
246. 21-feb CL 2R PSV Olympique Lyon 0 - 1

247. 22-feb CL 2R Ajax Internazionale 2 - 2

248. 08-mrt CL 2R(r) Olympique Lyon PSV 4 - 0

249. 14-mrt CL 2R(r) Internazionale Ajax 1 - 0

2006/2007
250. 20-feb CL 2R PSV Arsenal 1 - 0

251. 07-mrt CL 2R(r) Arsenal PSV 1 - 1

2009/2010
252. 18-feb EL 2R Ajax Juventus 1 - 2

253. 18-feb EL 2R FC Twente Werder Bremen 1 - 0

254. 18-feb EL 2R Hamburger SV PSV 1 - 0

255. 25-feb EL 2R(r) Juventus Ajax 0 - 0

256. 25-feb EL 2R(r) Werder Bremen FC Twente 4 - 1

257. 25-feb EL 2R(r) PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
258. 17-feb EL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

259. 17-feb EL 2R Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

260. 17-feb EL 2R LOSC Lille PSV 2 - 2

261. 24-feb EL 2R(r) Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

262. 24-feb EL 2R(r) FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

263. 24-feb EL 2R(r) PSV LOSC Lille 3 - 1

2011/2012
264. 16-feb EL 2R Ajax Manchester United 0 - 2

265. 16-feb EL 2R AZ RSC Anderlecht 1 - 0

266. 16-feb EL 2R Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

267. 16-feb EL 2R Trabzonspor PSV 1 - 2

268. 23-feb EL 2R(r) Manchester United Ajax 1 - 2

269. 23-feb EL 2R(r) RSC Anderlecht AZ 0 - 1

270. 23-feb EL 2R(r) FC Twente Steaua Boekarest 1 - 0

271. 23-feb EL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

2012/2013
272. 14-feb EL 2R Ajax Steaua Boekarest 2 - 0

273. 21-feb EL 2R(r) Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
274. 20-feb EL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

275. 20-feb EL 2R Slovan Liberec AZ 0 - 1

276. 27-feb EL 2R(r) Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

277. 27-feb EL 2R(r) AZ Slovan Liberec 1 - 1

2014/2015
278. 19-feb EL 2R AS Roma Feyenoord 1 - 1

279. 19-feb EL 2R PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

280. 19-feb EL 2R Ajax Legia Warschau 1 - 0

281. 26-feb EL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

282. 26-feb EL 2R(r) Feyenoord AS Roma 1 - 2

283. 26-feb EL 2R(r) Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

2015/2016
284. 24-feb CL 2R PSV Atlético Madrid 0 - 0

285. 15-mrt CL 2R(r) Atlético Madrid PSV 0 - 0

2016/2017
286. 16-feb EL 2R Legia Warschau Ajax 0 - 0

287. 16-feb EL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

288. 23-feb EL 2R(r) Ajax Legia Warschau 1 - 0

289. 23-feb EL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

2018/2019
290. 13-feb CL 2R Ajax Real Madrid 1 - 2

291. 05-mrt CL 2R(r) Real Madrid Ajax 1 - 4

2019/2020
292. 20-feb EL 2R Getafe CF Ajax 2 - 0

293. 20-feb EL 2R AZ LASK 1 - 1

294. 27-feb EL 2R(r) Ajax Getafe CF 2 - 1

295. 27-feb EL 2R(r) LASK AZ 2 - 0

datum soort thuis uit uitslag
1957/1958
20-nov EC1 SC Wismut Karl-Marx-Stadt Ajax 1 - 3

27-nov EC1 Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

1961/1962
01-nov EC1 Feyenoord Tottenham Hotspur 1 - 3

02-nov EC2 Ajax Újpesti Dózsa SC 2 - 1

15-nov EC1 Tottenham Hotspur Feyenoord 1 - 1

29-nov EC2 Újpesti Dózsa SC Ajax 3 - 1

1962/1963
14-nov EC1 Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

27-nov Jaarbeurs Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

28-nov EC1 Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

12-dec EC1 Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 0

12-dec Jaarbeurs Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

1963/1964
13-nov EC1 Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

27-nov EC1 PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

1964/1965
04-nov EC1 DWS Ski og Lyn 5 - 0

18-nov EC1 Ski og Lyn DWS 1 - 3

19-nov Jaarbeurs DOS FC Luik 0 - 2

09-dec Jaarbeurs FC Luik DOS 2 - 0

1966/1967
18-okt Jaarbeurs DWS Leeds United 1 - 3

26-okt Jaarbeurs Leeds United DWS 5 - 1

02-nov Jaarbeurs DOS West Bromwich Albion 1 - 1

09-nov EC2 Servette FC Genève Sparta 2 - 0

09-nov Jaarbeurs West Bromwich Albion DOS 5 - 2

16-nov EC2 Sparta Servette FC Genève 1 - 0

07-dec EC1 Ajax Liverpool 5 - 1

14-dec EC1 Liverpool Ajax 2 - 2

1967/1968
15-nov EC2 NAC Cardiff City 1 - 1

29-nov EC2 Cardiff City NAC 4 - 1

1968/1969
23-okt Jaarbeurs Chelsea DWS 0 - 0

30-okt Jaarbeurs DWS Chelsea 0 - 0

12-nov EC2 ADO 1. FC Köln 0 - 1

13-nov EC1 Ajax Fenerbahçe 2 - 0

27-nov EC2 1. FC Köln ADO 3 - 0

28-nov EC1 Fenerbahçe Ajax 0 - 2

1969/1970
12-nov EC1 AC Milan Feyenoord 1 - 0

12-nov EC2 AS Roma PSV 1 - 0

19-nov Jaarbeurs Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

26-nov Jaarbeurs Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

26-nov EC1 Feyenoord AC Milan 2 - 0

26-nov EC2 PSV AS Roma 1 - 0

1970/1971
20-okt Jaarbeurs Sparta Coleraine FC 2 - 0

21-okt EC1 Ajax FC Basel 3 - 0

21-okt EC2 PSV Steaua Boekarest 4 - 0

28-okt Jaarbeurs Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

04-nov EC1 FC Basel Ajax 1 - 2

04-nov Jaarbeurs FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

04-nov EC2 Steaua Boekarest PSV 0 - 3

04-nov Jaarbeurs Coleraine FC Sparta 1 - 2

1971/1972
20-okt EC1 Olympique Marseille Ajax 1 - 2

20-okt UEFA FC Den Haag Wolverhampton Wanderers 1 - 3

20-okt EC1 Dinamo Boekarest Feyenoord 0 - 3

20-okt UEFA Real Madrid PSV 3 - 1

20-okt EC2 Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

03-nov EC1 Ajax Olympique Marseille 4 - 1

03-nov UEFA Wolverhampton Wanderers FC Den Haag 4 - 0

03-nov EC1 Feyenoord Dinamo Boekarest 2 - 0

03-nov UEFA PSV Real Madrid 2 - 0

03-nov EC2 Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
25-okt UEFA Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

25-okt UEFA Feyenoord OFK Belgrado 4 - 3

08-nov EC1 CSKA Sofia Ajax 1 - 3

08-nov UEFA FC Twente Boldklubben Frem 4 - 0

08-nov UEFA OFK Belgrado Feyenoord 2 - 1

29-nov EC1 Ajax CSKA Sofia 3 - 0

1973/1974
24-okt EC1 Ajax CSKA Sofia 1 - 0

24-okt UEFA Feyenoord Gwardia Warschau 3 - 1

24-okt UEFA Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

07-nov UEFA Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

07-nov EC1 CSKA Sofia Ajax 2 - 0

07-nov UEFA FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

1974/1975
22-okt EC1 Feyenoord FC Barcelona 0 - 0

23-okt UEFA Ajax Royal Antwerp FC 1 - 0

23-okt UEFA Internazionale FC Amsterdam 1 - 2

23-okt UEFA FC Twente RWD Molenbeek 2 - 1

23-okt EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

05-nov EC1 FC Barcelona Feyenoord 3 - 0

06-nov UEFA FC Amsterdam Internazionale 0 - 0

06-nov UEFA RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

06-nov EC2 PSV Gwardia Warschau 3 - 0

13-nov UEFA Royal Antwerp FC Ajax 2 - 1

1975/1976
22-okt UEFA Hertha BSC Ajax 1 - 0

22-okt EC2 FC Den Haag RC Lens 3 - 2

22-okt EC1 Ruch Chorzów PSV 1 - 3

05-nov UEFA Ajax Hertha BSC 4 - 1

05-nov EC2 RC Lens FC Den Haag 1 - 3

05-nov EC1 PSV Ruch Chorzów 4 - 0

1976/1977
20-okt UEFA 1. FC Kaiserslautern Feyenoord 2 - 2

20-okt EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

03-nov UEFA Feyenoord 1. FC Kaiserslautern 5 - 0

03-nov EC1 PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
19-okt EC1 Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

19-okt EC2 FC Twente SK Brann 2 - 0

19-okt UEFA Widzew Lodz PSV 3 - 5

19-okt UEFA AZ '67 FC Barcelona 1 - 1

02-nov EC1 Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

02-nov EC2 SK Brann FC Twente 1 - 2

02-nov UEFA PSV Widzew Lodz 1 - 0

02-nov UEFA FC Barcelona AZ '67 1 - 1

1978/1979
18-okt UEFA Ajax FC Lausanne-Sport 1 - 0

18-okt EC1 Rangers PSV 0 - 0

01-nov UEFA FC Lausanne-Sport Ajax 0 - 4

01-nov EC1 PSV Rangers 2 - 3

1979/1980
24-okt EC1 Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

24-okt UEFA Feyenoord Malmö FF 4 - 0

24-okt UEFA PSV AS Saint-Étienne 2 - 0

07-nov EC1 Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

07-nov UEFA Malmö FF Feyenoord 1 - 1

07-nov UEFA AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
21-okt UEFA Levski Spartak Sofia AZ '67 1 - 1

22-okt UEFA FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

22-okt UEFA FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

22-okt EC2 Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

22-okt UEFA PSV Hamburger SV 1 - 1

22-okt EC1 Bayern München Ajax 5 - 1

04-nov UEFA AZ '67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

05-nov EC1 Ajax Bayern München 2 - 1

05-nov UEFA 1. FC Dynamo Dresden FC Twente 0 - 0

05-nov UEFA Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1

05-nov EC2 Feyenoord Hvidovre IF 1 - 0

05-nov UEFA Hamburger SV PSV 2 - 1

1981/1982
21-okt UEFA Feyenoord 1. FC Dynamo Dresden 2 - 1

21-okt UEFA Rapid Wien PSV 1 - 0

21-okt EC1 AZ '67 Liverpool 2 - 2

04-nov UEFA 1. FC Dynamo Dresden Feyenoord 1 - 1

04-nov UEFA PSV Rapid Wien 2 - 1

04-nov EC1 Liverpool AZ '67 3 - 2

1982/1983
20-okt UEFA Spartak Moskou Haarlem 2 - 0

20-okt EC2 AZ '67 Internazionale 1 - 0

03-nov UEFA Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

03-nov EC2 Internazionale AZ '67 2 - 0

1983/1984
19-okt UEFA FC Groningen Internazionale 2 - 0

19-okt UEFA Tottenham Hotspur Feyenoord 4 - 2

19-okt EC2 NEC FC Barcelona 2 - 3

19-okt UEFA PSV Nottingham Forest 1 - 2

19-okt UEFA Sparta FC Carl Zeiss Jena 3 - 2

02-nov UEFA Internazionale FC Groningen 5 - 1

02-nov UEFA Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

02-nov EC2 FC Barcelona NEC 2 - 0

02-nov UEFA Nottingham Forest PSV 1 - 0

02-nov UEFA FC Carl Zeiss Jena Sparta 1 - 1

1984/1985
24-okt UEFA Ajax FC Bohemians Praag 1 - 0

24-okt EC2 Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

24-okt UEFA PSV Manchester United 0 - 0

07-nov UEFA FC Bohemians Praag Ajax 1 - 0

07-nov EC2 Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

07-nov UEFA Manchester United PSV 1 - 0

1985/1986
23-okt UEFA PSV Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2

23-okt UEFA Sparta Borussia Mönchengladbach 1 - 1

06-nov UEFA Dnipro Dnipropetrovsk PSV 1 - 0

06-nov UEFA Borussia Mönchengladbach Sparta 5 - 1

1986/1987
22-okt EC2 Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

22-okt UEFA FC Groningen Xamax Neuchatel 0 - 0

22-okt UEFA Borussia Mönchengladbach Feyenoord 5 - 1

05-nov EC2 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

05-nov UEFA Xamax Neuchatel FC Groningen 1 - 1

05-nov UEFA Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

1987/1988
21-okt EC2 Hamburger SV Ajax 0 - 1

21-okt EC2 FC Den Haag BSC Young Boys 2 - 1

21-okt UEFA FC Utrecht Hellas Verona 1 - 1

21-okt UEFA Aberdeen FC Feyenoord 2 - 1

21-okt EC1 Rapid Wien PSV 1 - 2

04-nov EC2 Ajax Hamburger SV 2 - 0

04-nov EC2 BSC Young Boys FC Den Haag 1 - 0

04-nov UEFA Hellas Verona FC Utrecht 2 - 1

04-nov UEFA Feyenoord Aberdeen FC 1 - 0

04-nov EC1 PSV Rapid Wien 2 - 0

1988/1989
26-okt UEFA FC Groningen Servette FC Genève 2 - 0

26-okt EC1 PSV FC Porto 5 - 0

26-okt EC2 Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

09-nov UEFA Servette FC Genève FC Groningen 1 - 1

09-nov EC1 FC Porto PSV 2 - 0

09-nov EC2 Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

1989/1990
18-okt EC2 FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

18-okt EC1 Steaua Boekarest PSV 1 - 0

01-nov EC2 Partizan Belgrado FC Groningen 3 - 1

01-nov EC1 PSV Steaua Boekarest 5 - 1

1990/1991
24-okt UEFA Vitesse Dundee United 1 - 0

07-nov UEFA Dundee United Vitesse 0 - 4

1991/1992
23-okt UEFA FC Rot-Weiß Erfurt Ajax 1 - 2

23-okt UEFA FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

23-okt EC2 FC Sion Feyenoord 0 - 0

23-okt EC1 PSV RSC Anderlecht 0 - 0

06-nov UEFA Ajax FC Rot-Weiß Erfurt 3 - 0

06-nov UEFA Real Madrid FC Utrecht 1 - 0

06-nov EC2 Feyenoord FC Sion 0 - 0

06-nov EC1 RSC Anderlecht PSV 2 - 0

1992/1993
21-okt UEFA Vitória Guimarães Ajax 0 - 3

21-okt EC2 FC Luzern Feyenoord 1 - 0

21-okt UEFA Vitesse KV Mechelen 1 - 0

03-nov UEFA KV Mechelen Vitesse 0 - 1

04-nov UEFA Ajax Vitória Guimarães 2 - 1

04-nov EC2 Feyenoord FC Luzern 4 - 1

1993/1994
20-okt EC2 Ajax Besiktas 2 - 1

02-nov EC2 Besiktas Ajax 0 - 4

1994/1995
20-okt EC2 Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

03-nov EC2 Werder Bremen Feyenoord 3 - 4

1995/1996
17-okt UEFA Leeds United PSV 3 - 5

17-okt UEFA SL Benfica Roda JC 1 - 0

19-okt EC2 Everton Feyenoord 0 - 0

31-okt UEFA PSV Leeds United 3 - 0

31-okt UEFA Roda JC SL Benfica 2 - 2

02-nov EC2 Feyenoord Everton 1 - 0

1996/1997
15-okt UEFA RCD Espanyol Feyenoord 0 - 3

17-okt EC2 SK Brann PSV 2 - 1

29-okt UEFA Feyenoord RCD Espanyol 0 - 1

31-okt EC2 PSV SK Brann 2 - 2

1997/1998
21-okt UEFA Ajax Udinese 1 - 0

21-okt UEFA Aarhus GF FC Twente 1 - 1

23-okt EC2 NK Primorje Roda JC 0 - 2

04-nov UEFA Udinese Ajax 2 - 1

04-nov UEFA FC Twente Aarhus GF 0 - 0

06-nov EC2 Roda JC NK Primorje 4 - 0

1998/1999
20-okt UEFA Vitesse Girondins de Bordeaux 0 - 1

20-okt UEFA Willem II Real Betis 1 - 1

22-okt EC2 sc Heerenveen NK Varteks Varaždin 2 - 1

03-nov UEFA Girondins de Bordeaux Vitesse 2 - 1

03-nov UEFA Real Betis Willem II 3 - 0

05-nov EC2 NK Varteks Varaždin sc Heerenveen 4 - 2

1999/2000
21-okt UEFA Hapoel Haifa Ajax 0 - 3

21-okt UEFA Roda JC VfL Wolfsburg 0 - 0

28-okt UEFA RC Lens Vitesse 4 - 1

02-nov UEFA VfL Wolfsburg Roda JC 1 - 0

04-nov UEFA Ajax Hapoel Haifa 0 - 1

04-nov UEFA Vitesse RC Lens 1 - 1

2000/2001
26-okt UEFA FC Lausanne-Sport Ajax 1 - 0

26-okt UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 2

26-okt UEFA Internazionale Vitesse 0 - 0

09-nov UEFA Ajax FC Lausanne-Sport 2 - 2

09-nov UEFA Feyenoord FC Basel 1 - 0

09-nov UEFA Vitesse Internazionale 1 - 1

2001/2002
16-okt UEFA Roda JC Maccabi Tel Aviv 4 - 1

18-okt UEFA FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

18-okt UEFA Grasshopper Club Zürich FC Twente 4 - 1

18-okt UEFA FC Utrecht Parma 1 - 3

01-nov UEFA Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

01-nov UEFA FC Twente Grasshopper Club Zürich 4 - 2

01-nov UEFA Parma FC Utrecht 0 - 0

01-nov UEFA Maccabi Tel Aviv Roda JC 2 - 1

2002/2003
31-okt UEFA Vitesse Werder Bremen 2 - 1

14-nov UEFA Werder Bremen Vitesse 3 - 3

2003/2004
06-nov UEFA FC Utrecht AJ Auxerre 0 - 0

06-nov UEFA Feyenoord SK Teplice 0 - 2

27-nov UEFA AJ Auxerre FC Utrecht 4 - 0

27-nov UEFA SK Teplice Feyenoord 1 - 1

2004/2005
22-feb CL PSV AS Monaco 1 - 0

09-mrt CL AS Monaco PSV 0 - 2

2005/2006
21-feb CL PSV Olympique Lyon 0 - 1

22-feb CL Ajax Internazionale 2 - 2

08-mrt CL Olympique Lyon PSV 4 - 0

14-mrt CL Internazionale Ajax 1 - 0

2006/2007
20-feb CL PSV Arsenal 1 - 0

07-mrt CL Arsenal PSV 1 - 1

2009/2010
18-feb EL Ajax Juventus 1 - 2

18-feb EL FC Twente Werder Bremen 1 - 0

18-feb EL Hamburger SV PSV 1 - 0

25-feb EL Juventus Ajax 0 - 0

25-feb EL Werder Bremen FC Twente 4 - 1

25-feb EL PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
17-feb EL RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

17-feb EL Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

17-feb EL LOSC Lille PSV 2 - 2

24-feb EL Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

24-feb EL FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

24-feb EL PSV LOSC Lille 3 - 1

2011/2012
16-feb EL Ajax Manchester United 0 - 2

16-feb EL AZ RSC Anderlecht 1 - 0

16-feb EL Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

16-feb EL Trabzonspor PSV 1 - 2

23-feb EL Manchester United Ajax 1 - 2

23-feb EL RSC Anderlecht AZ 0 - 1

23-feb EL FC Twente Steaua Boekarest 1 - 0

23-feb EL PSV Trabzonspor 4 - 1

2012/2013
14-feb EL Ajax Steaua Boekarest 2 - 0

21-feb EL Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
20-feb EL Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

20-feb EL Slovan Liberec AZ 0 - 1

27-feb EL Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

27-feb EL AZ Slovan Liberec 1 - 1

2014/2015
19-feb EL AS Roma Feyenoord 1 - 1

19-feb EL PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

19-feb EL Ajax Legia Warschau 1 - 0

26-feb EL Legia Warschau Ajax 0 - 3

26-feb EL Feyenoord AS Roma 1 - 2

26-feb EL Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

2015/2016
24-feb CL PSV Atlético Madrid 0 - 0

15-mrt CL Atlético Madrid PSV 0 - 0

2016/2017
16-feb EL Legia Warschau Ajax 0 - 0

16-feb EL AZ Olympique Lyon 1 - 4

23-feb EL Ajax Legia Warschau 1 - 0

23-feb EL Olympique Lyon AZ 7 - 1

2018/2019
13-feb CL Ajax Real Madrid 1 - 2

05-mrt CL Real Madrid Ajax 1 - 4

2019/2020
20-feb EL Getafe CF Ajax 2 - 0

20-feb EL AZ LASK 1 - 1

27-feb EL Ajax Getafe CF 2 - 1

27-feb EL LASK AZ 2 - 0



03/11/1998: Girondins de Bordeaux - Vitesse 2 - 1

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/1979 EC1 2R Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

19/11/1969 Jaarbeurs 2R Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

07/11/1973 UEFA 2R(r) FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

23/10/1974 EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

21/10/1970 EC2 2R PSV Steaua Boekarest 4 - 0

22/10/1986 EC2 2R Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

02/11/1993 EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

06/11/1997 EC2 2R(r) Roda JC NK Primorje 4 - 0

23/02/2012 EL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

05/03/2019 CL 2R(r) Real Madrid Ajax 1 - 4

17/02/2011 EL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

26/02/2015 EL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

datum soort thuis uit uitslag
24/10/1979 EC1 Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

19/11/1969 Jaarbeurs Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

07/11/1973 UEFA FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

23/10/1974 EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

21/10/1970 EC2 PSV Steaua Boekarest 4 - 0

22/10/1986 EC2 Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

02/11/1993 EC2 Besiktas Ajax 0 - 4

06/11/1997 EC2 Roda JC NK Primorje 4 - 0

23/02/2012 EL PSV Trabzonspor 4 - 1

05/03/2019 CL Real Madrid Ajax 1 - 4

17/02/2011 EL RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

26/02/2015 EL Legia Warschau Ajax 0 - 3


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
23/02/2017 EL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

07/11/1979 UEFA 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

26/10/1966 Jaarbeurs 2R(r) Leeds United DWS 5 - 1

22/10/1980 EC1 2R Bayern München Ajax 5 - 1

07/11/1979 EC1 2R(r) Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

08/03/2006 CL 2R(r) Olympique Lyon PSV 4 - 0

29/11/1967 EC2 2R(r) Cardiff City NAC 4 - 1

27/11/1968 EC2 2R(r) 1. FC Köln ADO 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
23/02/2017 EL Olympique Lyon AZ 7 - 1

07/11/1979 UEFA AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

26/10/1966 Jaarbeurs Leeds United DWS 5 - 1

22/10/1980 EC1 Bayern München Ajax 5 - 1

07/11/1979 EC1 Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

08/03/2006 CL Olympique Lyon PSV 4 - 0

29/11/1967 EC2 Cardiff City NAC 4 - 1

27/11/1968 EC2 1. FC Köln ADO 3 - 0