Tweet
Nederlandse clubs
UEFA Cup
583 wedstrijden
Gewonnen: 255
Gelijk: 123
Verloren: 205
Voor: 950
Tegen: 720

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Feyenoord 105 48 24 33 170 127 136 5

2. Ajax 92 50 15 27 179 88 103 7

3. PSV 79 35 19 25 132 88 103 4

4. FC Twente 62 25 11 26 98 87 72 5

5. AZ 40 22 10 8 70 52 73 3

6. Vitesse 36 14 9 13 40 37 62 2

7. FC Utrecht 32 10 6 16 39 48 49 3

8. sc Heerenveen 31 11 6 14 44 48 52 1

9. FC Groningen 24 8 6 10 29 31 29

10. Roda JC 22 8 3 11 31 28 46 3

11. AZ '67 16 9 5 2 51 15 5

12. Sparta 10 3 4 3 14 15 10 1

13. NEC 10 3 1 6 9 13 18 3

14. FC Amsterdam 8 5 1 2 22 10 13 1

15. Willem II 6 2 1 3 8 9 9

16. FC Den Haag 4 1 1 2 8 9 1 1

17. Haarlem 4 1 1 2 6 9 1

18. NAC 2 0 0 2 0 6 4


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
UEFA Cup
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AJ Auxerre 11 4 2 5 11 15 22

2. VfB Stuttgart 11 4 2 5 14 19 18

3. Sporting Lissabon 10 2 0 8 13 22 20

4. Hamburger SV 9 3 1 5 9 15 12 2

5. Internazionale 8 3 4 1 9 9 15

6. Werder Bremen 8 3 3 2 11 13 21 2

7. Ipswich Town 8 1 2 5 9 15 3

8. Newcastle United 8 1 1 6 8 17 11

9. Borussia Mönchengladbach 8 0 2 6 5 23 10 1

10. Tottenham Hotspur 7 2 1 4 7 10 7

Totaal 206 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
UEFA Cup
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2008/2009 38 14 5 19 43 58 60 2

2. 2004/2005 37 19 4 14 59 46 63 2

3. 2001/2002 35 17 11 7 59 37 72 3

4. 2006/2007 34 14 12 8 58 44 74 4

5. 1974/1975 26 13 6 7 46 29 24 2

6. 1980/1981 24 11 7 6 49 25 13

7. 2000/2001 22 10 4 8 35 22 34 2

8. 2007/2008 20 8 5 7 26 27 36 3

9. 2005/2006 20 8 4 8 24 24 37 1

10. 1991/1992 18 10 4 4 25 13 13

Totaal 38 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle
wedstrijden
Nederlandse clubs
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 786 39

2. Champions League 290 92 79 119 332 396 503 32

3. Europa League 227 85 66 76 290 294 411 23

4. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

5. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 131 12

6. Kwal. Europa League 132 61 32 39 219 133 217 10

7. Kwal. Champions League 72 29 22 21 118 88 132 6

8. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1

9. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Louis van Gaal 45 26 12 7 79 49 67 2

2. Spitz Kohn 31 14 5 12 61 40 12 1

3. Gertjan Verbeek 29 10 5 14 36 41 49 1

4. Co Adriaanse 26 16 5 5 48 23 42 2

5. Bert van Marwijk 19 10 7 2 29 21 31 2

6. Kees Rijvers 16 11 2 3 35 18 11

7. Václav Ježek 16 8 4 4 24 19 14 1

8. Han Berger 16 6 3 7 20 23 23 1

9. Herbert Neumann 15 6 2 7 12 16 22

10. Thijs Libregts 14 5 2 7 21 18 9 1

Totaal 67 coaches


05/12/2000: VfB Stuttgart - Feyenoord 2 - 1

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Bobby Robson 12 8 3 1 24 11 7

2. Guy Roux 11 5 2 4 15 11 11

3. Jupp Heynckes 6 4 2 0 17 5 8

4. Erich Ribbeck 6 3 2 1 12 12 6

5. Marinho Peres 6 3 0 3 8 7 7

6. Eric Gerets 6 2 3 1 7 6 22 1

7. Thomas Schaaf 6 2 2 2 12 9 9

8. Cesare Prandelli 6 1 4 1 6 5 10

9. Konstantin Beskov 4 3 1 0 8 2 3 1

10. Hennes Weisweiler 4 3 1 0 10 2 1

Totaal 273 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
UEFA Cup
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 112 61 17 34 235 125 133 5

2. 1e ronde return 112 57 23 32 238 126 145 12

3. 2e ronde 61 27 17 17 92 75 69 3

4. 2e ronde return 61 18 16 27 81 82 84 3

5. 3e ronde return 46 21 5 20 63 57 60 1

6. 3e ronde 46 17 8 21 51 60 59 1

7. Kwartfinale return 18 6 3 9 25 25 22 3

8. Kwartfinale 18 2 9 7 17 26 28 1

9. Groepsfase - W4 16 8 1 7 20 21 28

10. Groepsfase - W1 16 6 4 6 22 20 32 2

Totaal 18 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Stadion Feijenoord 56 34 11 11 105 53 64 4

2. Philips Stadion 39 24 9 6 83 28 42 3

3. Stadion Het Diekman 24 11 6 7 50 28 14 2

4. Amsterdam ArenA 22 12 4 6 49 23 35 2

5. Olympisch Stadion 20 15 4 1 51 11 11

6. De Alkmaarderhout 18 15 3 0 52 12 19 2

7. Abe Lenstra Stadion 16 9 2 5 31 18 22

8. Stadion Oosterpark 11 6 2 3 16 7 6

9. Nieuw-Monnikenhuize 10 5 2 3 11 10 9 1

10. DSB Stadion 9 4 4 1 15 9 15

Totaal 225 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Adolf Prokop 6 4 0 2 10 5 4

2. Darko Ceferin 6 2 2 2 7 6 7

3. Franz Wöhrer 6 2 1 3 8 7 1

4. Fritz Stuchlik 6 2 1 3 8 9 11

5. Costas Kapitanis 5 3 1 1 7 3 13 1

6. Zsolt Szabo 5 3 0 2 9 8 7 3

7. Walter Eschweiler 5 2 2 1 14 7 4

8. Lucilio Batista 5 2 1 2 6 6 10 1

9. Paul Schiller 5 1 1 3 4 9 2

10. Jacek Granat 5 0 2 3 2 8 13

Totaal 367 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Willy van de Kerkhof 48 24 6 18 5 8

2. Tim de Cler 45 22 10 13 6 1

3. Danny Blind 37 20 10 7 1 3

4. René Notten 36 20 4 12 8 1

5. Eddy Treijtel 36 19 8 9 40 1

6. Ernie Brandts 36 17 6 13 4 3

7. Huub Stevens 35 18 6 11 4

8. Barry Opdam 33 21 7 5 1 8 1

9. Kew Jaliens 33 18 8 7 3 4

10. Piet Schrijvers 33 17 2 14 35

11. Henk Timmer 33 16 7 10 43 1

12. René van de Kerkhof 31 17 4 10 3 3 1

13. Michel Kreek 31 15 9 7 3 7

14. Kenneth Pérez 30 20 2 8 5 7

15. Stein Huysegems 30 16 6 8 5

Totaal 1044 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Cup
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Sébastien Frey 10 2 7 1 7 1

2. Titus Bramble 8 6 1 1 1 2

3. Jermaine Jenas 8 6 1 1 1 3

4. Colin Viljoen 8 5 3 0 1

5. Bonaventure Kalou 8 2 4 2 2 3

6. Shay Given 7 5 1 1 8 1

7. Sabri Lamouchi 7 5 1 1 2

8. Yann Lachuer 7 3 2 2

9. Benoît Cheyrou 7 3 1 3 2 1

10. Fabien Cool 7 2 2 3 8

Totaal 4116 spelers

(Bron: Onbekend)
17/09/1980: AZ '67 - Red Boys Differdange 6 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1971/1972
1. 14-sep UEFA 1R FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

2. 15-sep UEFA 1R Chemie Halle PSV 0 - 0

3. 28-sep UEFA 1R(r) Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

4. 29-sep UEFA 1R(r) PSV Chemie Halle

5. 20-okt UEFA 2R FC Den Haag Wolverhampton Wanderers 1 - 3

6. 20-okt UEFA 2R Real Madrid PSV 3 - 1

7. 03-nov UEFA 2R(r) Wolverhampton Wanderers FC Den Haag 4 - 0

8. 03-nov UEFA 2R(r) PSV Real Madrid 2 - 0

9. 24-nov UEFA 3R PSV Lierse SK 1 - 0

10. 08-dec UEFA 3R(r) Lierse SK PSV 4 - 0

1972/1973
11. 13-sep UEFA 1R Dinamo Tbilisi FC Twente 3 - 2

12. 13-sep UEFA 1R Feyenoord US Rumelange 9 - 0

13. 27-sep UEFA 1R(r) FC Twente Dinamo Tbilisi 2 - 0

14. 27-sep UEFA 1R(r) US Rumelange Feyenoord 0 - 12

15. 25-okt UEFA 2R Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

16. 25-okt UEFA 2R Feyenoord OFK Belgrado 4 - 3

17. 08-nov UEFA 2R(r) FC Twente Boldklubben Frem 4 - 0

18. 08-nov UEFA 2R(r) OFK Belgrado Feyenoord 2 - 1

19. 29-nov UEFA 3R FC Twente Las Palmas 3 - 0

20. 13-dec UEFA 3R(r) Las Palmas FC Twente 2 - 1

21. 07-mrt UEFA 1/4 F OFK Belgrado FC Twente 3 - 2

22. 21-mrt UEFA 1/4 F(r) FC Twente OFK Belgrado 2 - 0

23. 11-apr UEFA 1/2 F Borussia Mönchengladbach FC Twente 3 - 0

24. 25-apr UEFA 1/2 F(r) FC Twente Borussia Mönchengladbach 1 - 2

1973/1974
25. 19-sep UEFA 1R Dundee FC FC Twente 1 - 3

26. 19-sep UEFA 1R Östers IF Feyenoord 1 - 3

27. 03-okt UEFA 1R(r) FC Twente Dundee FC 4 - 2

28. 03-okt UEFA 1R(r) Feyenoord Östers IF 2 - 1

29. 24-okt UEFA 2R Feyenoord Gwardia Warschau 3 - 1

30. 24-okt UEFA 2R Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

31. 07-nov UEFA 2R(r) Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

32. 07-nov UEFA 2R(r) FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

33. 28-nov UEFA 3R Ipswich Town FC Twente 1 - 0

34. 12-dec UEFA 3R Standard Luik Feyenoord 3 - 1

35. 12-dec UEFA 3R(r) FC Twente Ipswich Town 1 - 2

36. 19-dec UEFA 3R(r) Feyenoord Standard Luik 2 - 0

37. 06-mrt UEFA 1/4 F Ruch Chorzów Feyenoord 1 - 1

38. 20-mrt UEFA 1/4 F(r) Feyenoord Ruch Chorzów 3 - 1

39. 10-apr UEFA 1/2 F Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

40. 24-apr UEFA 1/2 F(r) VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 2

41. 21-mei UEFA Finale Tottenham Hotspur Feyenoord 2 - 2

42. 29-mei UEFA Finale (r) Feyenoord Tottenham Hotspur 2 - 0

1974/1975
43. 18-sep UEFA 1R Stoke City Ajax 1 - 1

44. 18-sep UEFA 1R FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

45. 18-sep UEFA 1R Ipswich Town FC Twente 2 - 2

46. 22-sep UEFA 1R(r) Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

47. 02-okt UEFA 1R(r) Ajax Stoke City 0 - 0

48. 02-okt UEFA 1R(r) FC Twente Ipswich Town 1 - 1

49. 23-okt UEFA 2R Ajax Royal Antwerp FC 1 - 0

50. 23-okt UEFA 2R Internazionale FC Amsterdam 1 - 2

51. 23-okt UEFA 2R FC Twente RWD Molenbeek 2 - 1

52. 06-nov UEFA 2R(r) FC Amsterdam Internazionale 0 - 0

53. 06-nov UEFA 2R(r) RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

54. 13-nov UEFA 2R(r) Royal Antwerp FC Ajax 2 - 1

55. 27-nov UEFA 3R Juventus Ajax 1 - 0

56. 27-nov UEFA 3R FC Amsterdam Fortuna Düsseldorf 3 - 0

57. 27-nov UEFA 3R Dukla Praag FC Twente 3 - 1

58. 11-dec UEFA 3R(r) Ajax Juventus 2 - 1

59. 11-dec UEFA 3R(r) Fortuna Düsseldorf FC Amsterdam 1 - 2

60. 11-dec UEFA 3R(r) FC Twente Dukla Praag 5 - 0

61. 05-mrt UEFA 1/4 F 1. FC Köln FC Amsterdam 5 - 1

62. 05-mrt UEFA 1/4 F Velez Mostar FC Twente 1 - 0

63. 19-mrt UEFA 1/4 F(r) FC Amsterdam 1. FC Köln 2 - 3

64. 19-mrt UEFA 1/4 F(r) FC Twente Velez Mostar 2 - 0

65. 09-apr UEFA 1/2 F FC Twente Juventus 3 - 1

66. 23-apr UEFA 1/2 F(r) Juventus FC Twente 0 - 1

67. 07-mei UEFA Finale Borussia Mönchengladbach FC Twente 0 - 0

68. 21-mei UEFA Finale (r) FC Twente Borussia Mönchengladbach 1 - 5

1975/1976
69. 16-sep UEFA 1R Glentoran Ajax 1 - 6

70. 17-sep UEFA 1R Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

71. 01-okt UEFA 1R(r) Ajax Glentoran 8 - 0

72. 01-okt UEFA 1R(r) Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

73. 22-okt UEFA 2R Hertha BSC Ajax 1 - 0

74. 05-nov UEFA 2R(r) Ajax Hertha BSC 4 - 1

75. 26-nov UEFA 3R Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

76. 10-dec UEFA 3R(r) Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1976/1977
77. 15-sep UEFA 1R Ajax Manchester United 1 - 0

78. 15-sep UEFA 1R Feyenoord Djurgårdens IF 3 - 0

79. 29-sep UEFA 1R(r) Manchester United Ajax 2 - 0

80. 29-sep UEFA 1R(r) Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

81. 20-okt UEFA 2R 1. FC Kaiserslautern Feyenoord 2 - 2

82. 03-nov UEFA 2R(r) Feyenoord 1. FC Kaiserslautern 5 - 0

83. 24-nov UEFA 3R RCD Espanyol Feyenoord 0 - 1

84. 08-dec UEFA 3R(r) Feyenoord RCD Espanyol 2 - 0

85. 02-mrt UEFA 1/4 F Feyenoord RWD Molenbeek 0 - 0

86. 16-mrt UEFA 1/4 F(r) RWD Molenbeek Feyenoord 2 - 1

1977/1978
87. 14-sep UEFA 1R Glenavon PSV 2 - 6

88. 14-sep UEFA 1R AZ '67 Red Boys Differdange 11 - 1

89. 27-sep UEFA 1R(r) Red Boys Differdange AZ '67 0 - 5

90. 28-sep UEFA 1R(r) PSV Glenavon 5 - 0

91. 19-okt UEFA 2R Widzew Lodz PSV 3 - 5

92. 19-okt UEFA 2R AZ '67 FC Barcelona 1 - 1

93. 02-nov UEFA 2R(r) PSV Widzew Lodz 1 - 0

94. 02-nov UEFA 2R(r) FC Barcelona AZ '67 1 - 1

95. 23-nov UEFA 3R PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

96. 07-dec UEFA 3R(r) Eintracht Braunschweig PSV 1 - 2

97. 01-mrt UEFA 1/4 F 1. FC Magdeburg PSV 1 - 0

98. 15-mrt UEFA 1/4 F(r) PSV 1. FC Magdeburg 4 - 2

99. 29-mrt UEFA 1/2 F PSV FC Barcelona 3 - 0

100. 12-apr UEFA 1/2 F(r) FC Barcelona PSV 3 - 1

101. 26-apr UEFA Finale SC Bastia PSV 0 - 0

102. 09-mei UEFA Finale (r) PSV SC Bastia 3 - 0

1978/1979
103. 13-sep UEFA 1R Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

104. 13-sep UEFA 1R FC Twente Manchester City 1 - 1

105. 27-sep UEFA 1R(r) Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

106. 27-sep UEFA 1R(r) Manchester City FC Twente 3 - 2

107. 18-okt UEFA 2R Ajax FC Lausanne-Sport 1 - 0

108. 01-nov UEFA 2R(r) FC Lausanne-Sport Ajax 0 - 4

109. 22-nov UEFA 3R Budapest Honvéd FC Ajax 4 - 1

110. 06-dec UEFA 3R(r) Ajax Budapest Honvéd FC 2 - 0

1979/1980
111. 19-sep UEFA 1R Feyenoord Everton 1 - 0

112. 19-sep UEFA 1R Sporting Gijón PSV 0 - 0

113. 03-okt UEFA 1R(r) Everton Feyenoord 0 - 1

114. 03-okt UEFA 1R(r) PSV Sporting Gijón 1 - 0

115. 24-okt UEFA 2R Feyenoord Malmö FF 4 - 0

116. 24-okt UEFA 2R PSV AS Saint-Étienne 2 - 0

117. 07-nov UEFA 2R(r) Malmö FF Feyenoord 1 - 1

118. 07-nov UEFA 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

119. 28-nov UEFA 3R Eintracht Frankfurt Feyenoord 4 - 1

120. 12-dec UEFA 3R(r) Feyenoord Eintracht Frankfurt 1 - 0

1980/1981
121. 17-sep UEFA 1R FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

122. 17-sep UEFA 1R FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

123. 17-sep UEFA 1R PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

124. 17-sep UEFA 1R AZ '67 Red Boys Differdange 6 - 0

125. 30-sep UEFA 1R(r) Red Boys Differdange AZ '67 0 - 4

126. 01-okt UEFA 1R(r) IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

127. 01-okt UEFA 1R(r) FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

128. 01-okt UEFA 1R(r) Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

129. 21-okt UEFA 2R Levski Spartak Sofia AZ '67 1 - 1

130. 22-okt UEFA 2R FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

131. 22-okt UEFA 2R FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

132. 22-okt UEFA 2R PSV Hamburger SV 1 - 1

133. 04-nov UEFA 2R(r) AZ '67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

134. 05-nov UEFA 2R(r) 1. FC Dynamo Dresden FC Twente 0 - 0

135. 05-nov UEFA 2R(r) Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1

136. 05-nov UEFA 2R(r) Hamburger SV PSV 2 - 1

137. 26-nov UEFA 3R FK Radnicki Niš AZ '67 2 - 2

138. 10-dec UEFA 3R(r) AZ '67 FK Radnicki Niš 5 - 0

139. 04-mrt UEFA 1/4 F AZ '67 KSC Lokeren 2 - 0

140. 18-mrt UEFA 1/4 F(r) KSC Lokeren AZ '67 1 - 0

141. 08-apr UEFA 1/2 F FC Sochaux AZ '67 1 - 1

142. 22-apr UEFA 1/2 F(r) AZ '67 FC Sochaux 3 - 2

143. 06-mei UEFA Finale Ipswich Town AZ '67 3 - 0

144. 20-mei UEFA Finale (r) AZ '67 Ipswich Town 4 - 2

1981/1982
145. 16-sep UEFA 1R Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

146. 16-sep UEFA 1R Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

147. 16-sep UEFA 1R PSV Naestved IF 7 - 0

148. 30-sep UEFA 1R(r) FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

149. 30-sep UEFA 1R(r) Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

150. 30-sep UEFA 1R(r) Naestved IF PSV 2 - 1

151. 21-okt UEFA 2R Feyenoord 1. FC Dynamo Dresden 2 - 1

152. 21-okt UEFA 2R Rapid Wien PSV 1 - 0

153. 04-nov UEFA 2R(r) 1. FC Dynamo Dresden Feyenoord 1 - 1

154. 04-nov UEFA 2R(r) PSV Rapid Wien 2 - 1

155. 25-nov UEFA 3R FK Radnicki Niš Feyenoord 2 - 0

156. 09-dec UEFA 3R(r) Feyenoord FK Radnicki Niš 1 - 0

1982/1983
157. 15-sep UEFA 1R FC Utrecht FC Porto 0 - 1

158. 15-sep UEFA 1R Haarlem KAA Gent 2 - 1

159. 15-sep UEFA 1R Dundee United PSV 1 - 1

160. 29-sep UEFA 1R(r) KAA Gent Haarlem 3 - 3

161. 29-sep UEFA 1R(r) PSV Dundee United 0 - 2

162. 30-sep UEFA 1R(r) FC Porto FC Utrecht 2 - 0

163. 20-okt UEFA 2R Spartak Moskou Haarlem 2 - 0

164. 03-nov UEFA 2R(r) Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

1983/1984
165. 14-sep UEFA 1R Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

166. 14-sep UEFA 1R St. Mirren Feyenoord 0 - 1

167. 14-sep UEFA 1R PSV Ferencváros 4 - 2

168. 14-sep UEFA 1R Sparta Coleraine FC 4 - 0

169. 28-sep UEFA 1R(r) FC Groningen Atlético Madrid 3 - 0

170. 28-sep UEFA 1R(r) Feyenoord St. Mirren 2 - 0

171. 28-sep UEFA 1R(r) Ferencváros PSV 0 - 2

172. 28-sep UEFA 1R(r) Coleraine FC Sparta 1 - 1

173. 19-okt UEFA 2R FC Groningen Internazionale 2 - 0

174. 19-okt UEFA 2R Tottenham Hotspur Feyenoord 4 - 2

175. 19-okt UEFA 2R PSV Nottingham Forest 1 - 2

176. 19-okt UEFA 2R Sparta FC Carl Zeiss Jena 3 - 2

177. 02-nov UEFA 2R(r) Internazionale FC Groningen 5 - 1

178. 02-nov UEFA 2R(r) Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

179. 02-nov UEFA 2R(r) Nottingham Forest PSV 1 - 0

180. 02-nov UEFA 2R(r) FC Carl Zeiss Jena Sparta 1 - 1

181. 23-nov UEFA 3R Sparta Spartak Moskou 1 - 1

182. 07-dec UEFA 3R(r) Spartak Moskou Sparta 2 - 0

1984/1985
183. 18-sep UEFA 1R Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

184. 19-sep UEFA 1R ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

185. 03-okt UEFA 1R(r) Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

186. 03-okt UEFA 1R(r) PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

187. 24-okt UEFA 2R Ajax FC Bohemians Praag 1 - 0

188. 24-okt UEFA 2R PSV Manchester United 0 - 0

189. 07-nov UEFA 2R(r) FC Bohemians Praag Ajax 1 - 0

190. 07-nov UEFA 2R(r) Manchester United PSV 1 - 0

1985/1986
191. 11-sep UEFA 1R Avenir Beggen PSV 0 - 2

192. 18-sep UEFA 1R Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

193. 18-sep UEFA 1R Sparta Hamburger SV 2 - 0

194. 02-okt UEFA 1R(r) Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

195. 02-okt UEFA 1R(r) PSV Avenir Beggen 4 - 0

196. 02-okt UEFA 1R(r) Hamburger SV Sparta 2 - 0

197. 23-okt UEFA 2R PSV Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2

198. 23-okt UEFA 2R Sparta Borussia Mönchengladbach 1 - 1

199. 06-nov UEFA 2R(r) Dnipro Dnipropetrovsk PSV 1 - 0

200. 06-nov UEFA 2R(r) Borussia Mönchengladbach Sparta 5 - 1

1986/1987
201. 16-sep UEFA 1R FC Groningen Galway United 5 - 1

202. 17-sep UEFA 1R MSC Pécs Feyenoord 1 - 0

203. 01-okt UEFA 1R(r) Galway United FC Groningen 1 - 3

204. 01-okt UEFA 1R(r) Feyenoord MSC Pécs 2 - 0

205. 22-okt UEFA 2R FC Groningen Xamax Neuchatel 0 - 0

206. 22-okt UEFA 2R Borussia Mönchengladbach Feyenoord 5 - 1

207. 05-nov UEFA 2R(r) Xamax Neuchatel FC Groningen 1 - 1

208. 05-nov UEFA 2R(r) Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

209. 26-nov UEFA 3R FC Groningen Vitória Guimarães 1 - 0

210. 10-dec UEFA 3R(r) Vitória Guimarães FC Groningen 3 - 0

1987/1988
211. 16-sep UEFA 1R LASK FC Utrecht 0 - 0

212. 16-sep UEFA 1R Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

213. 30-sep UEFA 1R(r) FC Utrecht LASK 2 - 0

214. 01-okt UEFA 1R(r) Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

215. 21-okt UEFA 2R FC Utrecht Hellas Verona 1 - 1

216. 21-okt UEFA 2R Aberdeen FC Feyenoord 2 - 1

217. 04-nov UEFA 2R(r) Hellas Verona FC Utrecht 2 - 1

218. 04-nov UEFA 2R(r) Feyenoord Aberdeen FC 1 - 0

219. 25-nov UEFA 3R Feyenoord Bayer Leverkusen 2 - 2

220. 09-dec UEFA 3R(r) Bayer Leverkusen Feyenoord 1 - 0

1988/1989
221. 07-sep UEFA 1R Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

222. 07-sep UEFA 1R FC Groningen Atlético Madrid 1 - 0

223. 05-okt UEFA 1R(r) Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

224. 05-okt UEFA 1R(r) Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

225. 26-okt UEFA 2R FC Groningen Servette FC Genève 2 - 0

226. 09-nov UEFA 2R(r) Servette FC Genève FC Groningen 1 - 1

227. 22-nov UEFA 3R FC Groningen VfB Stuttgart 1 - 3

228. 06-dec UEFA 3R(r) VfB Stuttgart FC Groningen 2 - 0

1989/1990
229. 13-sep UEFA 1R FC Twente Club Brugge 0 - 0

230. 13-sep UEFA 1R VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

231. 14-sep UEFA 1R FK Austria Wien Ajax 1 - 0

232. 27-sep UEFA 1R(r) Ajax FK Austria Wien 0 - 3

233. 27-sep UEFA 1R(r) Club Brugge FC Twente 4 - 1

234. 27-sep UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

1990/1991
235. 18-sep UEFA 1R Roda JC AS Monaco 1 - 3

236. 19-sep UEFA 1R Bayer Leverkusen FC Twente 1 - 0

237. 19-sep UEFA 1R Derry City Vitesse 0 - 1

238. 02-okt UEFA 1R(r) Vitesse Derry City 0 - 0

239. 03-okt UEFA 1R(r) AS Monaco Roda JC 3 - 1

240. 03-okt UEFA 1R(r) FC Twente Bayer Leverkusen 1 - 1

241. 24-okt UEFA 2R Vitesse Dundee United 1 - 0

242. 07-nov UEFA 2R(r) Dundee United Vitesse 0 - 4

243. 28-nov UEFA 3R Vitesse Sporting Lissabon 0 - 2

244. 12-dec UEFA 3R(r) Sporting Lissabon Vitesse 2 - 1

1991/1992
245. 18-sep UEFA 1R Ajax Örebro SK 3 - 0

246. 18-sep UEFA 1R FC Groningen FC Rot-Weiß Erfurt 0 - 1

247. 18-sep UEFA 1R SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

248. 02-okt UEFA 1R(r) Örebro SK Ajax 0 - 1

249. 02-okt UEFA 1R(r) FC Rot-Weiß Erfurt FC Groningen 1 - 0

250. 02-okt UEFA 1R(r) FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

251. 23-okt UEFA 2R FC Rot-Weiß Erfurt Ajax 1 - 2

252. 23-okt UEFA 2R FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

253. 06-nov UEFA 2R(r) Ajax FC Rot-Weiß Erfurt 3 - 0

254. 06-nov UEFA 2R(r) Real Madrid FC Utrecht 1 - 0

255. 27-nov UEFA 3R CA Osasuna Ajax 0 - 1

256. 11-dec UEFA 3R(r) Ajax CA Osasuna 1 - 0

257. 04-mrt UEFA 1/4 F KAA Gent Ajax 0 - 0

258. 18-mrt UEFA 1/4 F(r) Ajax KAA Gent 3 - 0

259. 01-apr UEFA 1/2 F Genoa CFC Ajax 2 - 3

260. 15-apr UEFA 1/2 F(r) Ajax Genoa CFC 1 - 1

261. 29-apr UEFA Finale Torino Ajax 2 - 2

262. 13-mei UEFA Finale (r) Ajax Torino 0 - 0

1992/1993
263. 16-sep UEFA 1R SV Casino Salzburg Ajax 0 - 3

264. 16-sep UEFA 1R Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

265. 16-sep UEFA 1R Vitesse Derry City 3 - 0

266. 29-sep UEFA 1R(r) Derry City Vitesse 1 - 2

267. 30-sep UEFA 1R(r) Ajax SV Casino Salzburg 3 - 1

268. 30-sep UEFA 1R(r) FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

269. 21-okt UEFA 2R Vitória Guimarães Ajax 0 - 3

270. 21-okt UEFA 2R Vitesse KV Mechelen 1 - 0

271. 03-nov UEFA 2R(r) KV Mechelen Vitesse 0 - 1

272. 04-nov UEFA 2R(r) Ajax Vitória Guimarães 2 - 1

273. 24-nov UEFA 3R Ajax 1. FC Kaiserslautern 2 - 0

274. 26-nov UEFA 3R Vitesse Real Madrid 0 - 1

275. 08-dec UEFA 3R(r) 1. FC Kaiserslautern Ajax 0 - 1

276. 10-dec UEFA 3R(r) Real Madrid Vitesse 1 - 0

277. 03-mrt UEFA 1/4 F AJ Auxerre Ajax 4 - 2

278. 16-mrt UEFA 1/4 F(r) Ajax AJ Auxerre 1 - 0

1993/1994
279. 14-sep UEFA 1R Karlsruher SC PSV 2 - 1

280. 15-sep UEFA 1R FC Twente Bayern München 3 - 4

281. 15-sep UEFA 1R Norwich City Vitesse 3 - 0

282. 28-sep UEFA 1R(r) PSV Karlsruher SC 0 - 0

283. 29-sep UEFA 1R(r) Bayern München FC Twente 3 - 0

284. 29-sep UEFA 1R(r) Vitesse Norwich City 0 - 0

1994/1995
285. 13-sep UEFA 1R FC Twente Kispest Honved 1 - 4

286. 13-sep UEFA 1R Bayer Leverkusen PSV 5 - 4

287. 13-sep UEFA 1R Vitesse Parma 1 - 0

288. 27-sep UEFA 1R(r) Kispest Honved FC Twente 1 - 3

289. 27-sep UEFA 1R(r) PSV Bayer Leverkusen 0 - 0

290. 27-sep UEFA 1R(r) Parma Vitesse 2 - 0

1995/1996
291. 12-sep UEFA 1R MyPa 47 PSV 1 - 1

292. 12-sep UEFA 1R Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

293. 26-sep UEFA 1R(r) PSV MyPa 47 7 - 1

294. 26-sep UEFA 1R(r) Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

295. 17-okt UEFA 2R Leeds United PSV 3 - 5

296. 17-okt UEFA 2R SL Benfica Roda JC 1 - 0

297. 31-okt UEFA 2R(r) PSV Leeds United 3 - 0

298. 31-okt UEFA 2R(r) Roda JC SL Benfica 2 - 2

299. 21-nov UEFA 3R PSV Werder Bremen 2 - 1

300. 05-dec UEFA 3R(r) Werder Bremen PSV 0 - 0

301. 05-mrt UEFA 1/4 F FC Barcelona PSV 2 - 2

302. 19-mrt UEFA 1/4 F(r) PSV FC Barcelona 2 - 3

1996/1997
303. 10-sep UEFA 1R CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

304. 10-sep UEFA 1R Schalke 04 Roda JC 3 - 0

305. 24-sep UEFA 1R(r) Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

306. 24-sep UEFA 1R(r) Roda JC Schalke 04 2 - 2

307. 15-okt UEFA 2R RCD Espanyol Feyenoord 0 - 3

308. 29-okt UEFA 2R(r) Feyenoord RCD Espanyol 0 - 1

309. 19-nov UEFA 3R Tenerife Feyenoord 0 - 0

310. 03-dec UEFA 3R(r) Feyenoord Tenerife 2 - 4

1997/1998
311. 16-sep UEFA 1R NK Maribor Branik Ajax 1 - 1

312. 16-sep UEFA 1R FC Twente Lillestrøm SK 0 - 1

313. 16-sep UEFA 1R Vitesse Sporting Braga 2 - 1

314. 30-sep UEFA 1R(r) Ajax NK Maribor Branik 9 - 1

315. 30-sep UEFA 1R(r) Lillestrøm SK FC Twente 1 - 2

316. 30-sep UEFA 1R(r) Sporting Braga Vitesse 2 - 0

317. 21-okt UEFA 2R Ajax Udinese 1 - 0

318. 21-okt UEFA 2R Aarhus GF FC Twente 1 - 1

319. 04-nov UEFA 2R(r) Udinese Ajax 2 - 1

320. 04-nov UEFA 2R(r) FC Twente Aarhus GF 0 - 0

321. 25-nov UEFA 3R Ajax VfL Bochum 4 - 2

322. 25-nov UEFA 3R FC Twente AJ Auxerre 0 - 1

323. 09-dec UEFA 3R(r) AJ Auxerre FC Twente 2 - 0

324. 11-dec UEFA 3R(r) VfL Bochum Ajax 2 - 2

325. 03-mrt UEFA 1/4 F Ajax Spartak Moskou 1 - 3

326. 17-mrt UEFA 1/4 F(r) Spartak Moskou Ajax 1 - 0

1998/1999
327. 15-sep UEFA 1R VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

328. 15-sep UEFA 1R Vitesse AEK Athene 3 - 0

329. 15-sep UEFA 1R Willem II Dinamo Tbilisi 3 - 0

330. 29-sep UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

331. 29-sep UEFA 1R(r) AEK Athene Vitesse 3 - 3

332. 29-sep UEFA 1R(r) Dinamo Tbilisi Willem II 0 - 3

333. 20-okt UEFA 2R Vitesse Girondins de Bordeaux 0 - 1

334. 20-okt UEFA 2R Willem II Real Betis 1 - 1

335. 03-nov UEFA 2R(r) Girondins de Bordeaux Vitesse 2 - 1

336. 03-nov UEFA 2R(r) Real Betis Willem II 3 - 0

1999/2000
337. 16-sep UEFA 1R Ajax MFK Dukla Banská 6 - 1

338. 16-sep UEFA 1R Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

339. 16-sep UEFA 1R S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

340. 30-sep UEFA 1R(r) MFK Dukla Banská Ajax 1 - 3

341. 30-sep UEFA 1R(r) Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

342. 30-sep UEFA 1R(r) Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

343. 21-okt UEFA 2R Hapoel Haifa Ajax 0 - 3

344. 21-okt UEFA 2R Roda JC VfL Wolfsburg 0 - 0

345. 28-okt UEFA 2R RC Lens Vitesse 4 - 1

346. 02-nov UEFA 2R(r) VfL Wolfsburg Roda JC 1 - 0

347. 04-nov UEFA 2R(r) Ajax Hapoel Haifa 0 - 1

348. 04-nov UEFA 2R(r) Vitesse RC Lens 1 - 1

349. 25-nov UEFA 3R Ajax RCD Mallorca 0 - 1

350. 09-dec UEFA 3R(r) RCD Mallorca Ajax 2 - 0

2000/2001
351. 12-sep UEFA 1R KAA Gent Ajax 0 - 6

352. 14-sep UEFA 1R Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

353. 14-sep UEFA 1R Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

354. 14-sep UEFA 1R Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

355. 26-sep UEFA 1R(r) Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

356. 28-sep UEFA 1R(r) Ajax KAA Gent 3 - 0

357. 28-sep UEFA 1R(r) Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

358. 28-sep UEFA 1R(r) Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

359. 26-okt UEFA 2R FC Lausanne-Sport Ajax 1 - 0

360. 26-okt UEFA 2R FC Basel Feyenoord 1 - 2

361. 26-okt UEFA 2R Internazionale Vitesse 0 - 0

362. 09-nov UEFA 2R(r) Ajax FC Lausanne-Sport 2 - 2

363. 09-nov UEFA 2R(r) Feyenoord FC Basel 1 - 0

364. 09-nov UEFA 2R(r) Vitesse Internazionale 1 - 1

365. 23-nov UEFA 3R Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 2

366. 23-nov UEFA 3R PSV PAOK Saloniki 3 - 0

367. 05-dec UEFA 3R(r) VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 1

368. 07-dec UEFA 3R(r) PAOK Saloniki PSV 0 - 1

369. 15-feb UEFA 4R PSV Parma 2 - 1

370. 22-feb UEFA 4R(r) Parma PSV 3 - 2

371. 08-mrt UEFA 1/4 F 1. FC Kaiserslautern PSV 1 - 0

372. 15-mrt UEFA 1/4 F(r) PSV 1. FC Kaiserslautern 0 - 1

2001/2002
373. 11-sep UEFA 1R Roda JC Fylkir 3 - 0

374. 20-sep UEFA 1R Ajax Apollon Limassol 2 - 0

375. 20-sep UEFA 1R Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

376. 20-sep UEFA 1R FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

377. 25-sep UEFA 1R(r) Fylkir Roda JC 1 - 3

378. 27-sep UEFA 1R(r) Apollon Limassol Ajax 0 - 3

379. 27-sep UEFA 1R(r) FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

380. 27-sep UEFA 1R(r) Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

381. 16-okt UEFA 2R Roda JC Maccabi Tel Aviv 4 - 1

382. 18-okt UEFA 2R FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

383. 18-okt UEFA 2R Grasshopper Club Zürich FC Twente 4 - 1

384. 18-okt UEFA 2R FC Utrecht Parma 1 - 3

385. 01-nov UEFA 2R(r) Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

386. 01-nov UEFA 2R(r) FC Twente Grasshopper Club Zürich 4 - 2

387. 01-nov UEFA 2R(r) Parma FC Utrecht 0 - 0

388. 01-nov UEFA 2R(r) Maccabi Tel Aviv Roda JC 2 - 1

389. 20-nov UEFA 3R Girondins de Bordeaux Roda JC 1 - 0

390. 22-nov UEFA 3R Feyenoord SC Freiburg 1 - 0

391. 22-nov UEFA 3R PAOK Saloniki PSV 3 - 2

392. 04-dec UEFA 3R(r) Roda JC Girondins de Bordeaux 2 - 0

393. 06-dec UEFA 3R(r) SC Freiburg Feyenoord 2 - 2

394. 06-dec UEFA 3R(r) PSV PAOK Saloniki 4 - 1

395. 19-feb UEFA 4R Roda JC AC Milan 0 - 1

396. 21-feb UEFA 4R Rangers Feyenoord 1 - 1

397. 21-feb UEFA 4R PSV Leeds United 0 - 0

398. 28-feb UEFA 4R(r) Feyenoord Rangers 3 - 2

399. 28-feb UEFA 4R(r) Leeds United PSV 0 - 1

400. 28-feb UEFA 4R(r) AC Milan Roda JC 0 - 1

401. 14-mrt UEFA 1/4 F PSV Feyenoord 1 - 1

402. 14-mrt UEFA 1/4 F PSV Feyenoord 1 - 1

403. 21-mrt UEFA 1/4 F(r) Feyenoord PSV 1 - 1

404. 21-mrt UEFA 1/4 F(r) Feyenoord PSV 1 - 1

405. 04-apr UEFA 1/2 F Internazionale Feyenoord 0 - 1

406. 11-apr UEFA 1/2 F(r) Feyenoord Internazionale 2 - 2

407. 08-mei UEFA Finale Feyenoord Borussia Dortmund 3 - 2

2002/2003
408. 17-sep UEFA 1R Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

409. 19-sep UEFA 1R Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

410. 19-sep UEFA 1R National Boekarest sc Heerenveen 3 - 0

411. 03-okt UEFA 1R(r) FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

412. 03-okt UEFA 1R(r) Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

413. 03-okt UEFA 1R(r) sc Heerenveen National Boekarest 2 - 0

414. 31-okt UEFA 2R Vitesse Werder Bremen 2 - 1

415. 14-nov UEFA 2R(r) Werder Bremen Vitesse 3 - 3

416. 28-nov UEFA 3R Vitesse Liverpool 0 - 1

417. 12-dec UEFA 3R(r) Liverpool Vitesse 1 - 0

2003/2004
418. 24-sep UEFA 1R FC Utrecht MŠK Žilina 2 - 0

419. 24-sep UEFA 1R Newcastle United NAC 5 - 0

420. 25-sep UEFA 1R Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

421. 25-sep UEFA 1R Wisla Krakau NEC 2 - 1

422. 15-okt UEFA 1R(r) MŠK Žilina FC Utrecht 0 - 4

423. 15-okt UEFA 1R(r) NAC Newcastle United 0 - 1

424. 15-okt UEFA 1R(r) NEC Wisla Krakau 1 - 2

425. 16-okt UEFA 1R(r) FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

426. 06-nov UEFA 2R FC Utrecht AJ Auxerre 0 - 0

427. 06-nov UEFA 2R Feyenoord SK Teplice 0 - 2

428. 27-nov UEFA 2R(r) AJ Auxerre FC Utrecht 4 - 0

429. 27-nov UEFA 2R(r) SK Teplice Feyenoord 1 - 1

430. 26-feb UEFA 3R Perugia PSV 0 - 0

431. 03-mrt UEFA 3R(r) PSV Perugia 3 - 1

432. 11-mrt UEFA 4R AJ Auxerre PSV 1 - 1

433. 25-mrt UEFA 4R(r) PSV AJ Auxerre 3 - 0

434. 08-apr UEFA 1/4 F PSV Newcastle United 1 - 1

435. 14-apr UEFA 1/4 F(r) Newcastle United PSV 2 - 1

2004/2005
436. 16-sep UEFA 1R FC Utrecht Djurgårdens IF 4 - 0

437. 16-sep UEFA 1R Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

438. 16-sep UEFA 1R PAOK Saloniki AZ 2 - 3

439. 22-sep UEFA 1R Maccabi Petach-Tikva sc Heerenveen

440. 30-sep UEFA 1R(r) Djurgårdens IF FC Utrecht 3 - 0

441. 30-sep UEFA 1R(r) Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

442. 30-sep UEFA 1R(r) AZ PAOK Saloniki 2 - 1

443. 30-sep UEFA 1R(r) sc Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

444. 21-okt UEFA G-W1 Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

445. 21-okt UEFA G-W1 Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

446. 21-okt UEFA G-W1 SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2

447. 04-nov UEFA G-W2 FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

448. 04-nov UEFA G-W2 Ferencváros Feyenoord 1 - 1

449. 04-nov UEFA G-W1 AZ AJ Auxerre 2 - 0

450. 25-nov UEFA G-W3 Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

451. 25-nov UEFA G-W2 Amica Wronki AZ 1 - 3

452. 25-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

453. 01-dec UEFA G-W3 Feyenoord Schalke 04 2 - 1

454. 02-dec UEFA G-W3 AZ Rangers 1 - 0

455. 02-dec UEFA G-W3 Dinamo Zagreb sc Heerenveen 2 - 2

456. 15-dec UEFA G-W4 Grazer AK AZ 2 - 0

457. 15-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen SK Beveren 1 - 0

458. 16-dec UEFA G-W4 FC Utrecht FK Austria Wien 1 - 2

459. 16-dec UEFA G-W4 FC Basel Feyenoord 1 - 0

460. 16-feb UEFA 3R Ajax AJ Auxerre 1 - 0

461. 16-feb UEFA 3R Sporting Lissabon Feyenoord 2 - 1

462. 17-feb UEFA 3R Alemannia Aachen AZ 0 - 0

463. 17-feb UEFA 3R sc Heerenveen Newcastle United 1 - 2

464. 24-feb UEFA 3R(r) AJ Auxerre Ajax 3 - 1

465. 24-feb UEFA 3R(r) Feyenoord Sporting Lissabon 1 - 2

466. 24-feb UEFA 3R(r) AZ Alemannia Aachen 2 - 1

467. 24-feb UEFA 3R(r) Newcastle United sc Heerenveen 2 - 1

468. 10-mrt UEFA 4R Shakhtar Donetsk AZ 1 - 3

469. 16-mrt UEFA 4R(r) AZ Shakhtar Donetsk 2 - 1

470. 07-apr UEFA 1/4 F Villarreal CF AZ 1 - 2

471. 14-apr UEFA 1/4 F(r) AZ Villarreal CF 1 - 1

472. 28-apr UEFA 1/2 F Sporting Lissabon AZ 2 - 1

473. 05-mei UEFA 1/2 F(r) AZ Sporting Lissabon 3 - 2

2005/2006
474. 15-sep UEFA 1R Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

475. 15-sep UEFA 1R AS Monaco Willem II 2 - 0

476. 15-sep UEFA 1R FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

477. 15-sep UEFA 1R Banik Ostrava sc Heerenveen 2 - 0

478. 29-sep UEFA 1R(r) Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

479. 29-sep UEFA 1R(r) Willem II AS Monaco 1 - 3

480. 29-sep UEFA 1R(r) AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

481. 29-sep UEFA 1R(r) sc Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

482. 20-okt UEFA G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

483. 20-okt UEFA G-W1 Dinamo Boekarest sc Heerenveen 0 - 0

484. 03-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

485. 24-nov UEFA G-W2 AZ Middlesbrough 0 - 0

486. 24-nov UEFA G-W3 Olympique Marseille sc Heerenveen 1 - 0

487. 30-nov UEFA G-W3 Litex Lovech AZ 0 - 2

488. 14-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

489. 15-dec UEFA G-W4 AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

490. 15-feb UEFA 3R Real Betis AZ 2 - 0

491. 15-feb UEFA 3R sc Heerenveen Steaua Boekarest 1 - 3

492. 23-feb UEFA 3R(r) AZ Real Betis 2 - 1

493. 23-feb UEFA 3R(r) Steaua Boekarest sc Heerenveen 0 - 1

2006/2007
494. 14-sep UEFA 1R IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

495. 14-sep UEFA 1R Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

496. 14-sep UEFA 1R Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

497. 14-sep UEFA 1R AZ Kayserispor 3 - 2

498. 14-sep UEFA 1R Vítoria Setúbal sc Heerenveen 0 - 3

499. 28-sep UEFA 1R(r) Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

500. 28-sep UEFA 1R(r) FC Groningen Partizan Belgrado 1 - 0

501. 28-sep UEFA 1R(r) Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

502. 28-sep UEFA 1R(r) Kayserispor AZ 1 - 1

503. 28-sep UEFA 1R(r) sc Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

504. 19-okt UEFA G-W1 FC Basel Feyenoord 1 - 1

505. 19-okt UEFA G-W1 AZ Sporting Braga 3 - 0

506. 19-okt UEFA G-W1 CA Osasuna sc Heerenveen 0 - 0

507. 02-nov UEFA G-W1 Ajax FK Austria Wien 3 - 0

508. 02-nov UEFA G-W2 Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

509. 02-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen Odense BK 0 - 2

510. 23-nov UEFA G-W2 Sparta Praag Ajax 0 - 0

511. 23-nov UEFA G-W2 Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

512. 23-nov UEFA G-W3 Parma sc Heerenveen 2 - 1

513. 29-nov UEFA G-W3 AZ Slovan Liberec 2 - 2

514. 30-nov UEFA G-W3 Ajax RCD Espanyol 0 - 2

515. 30-nov UEFA G-W3 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

516. 13-dec UEFA G-W4 SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

517. 13-dec UEFA G-W4 Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

518. 14-dec UEFA G-W4 Sevilla AZ 1 - 2

519. 14-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen RC Lens 1 - 0

520. 14-feb UEFA 3R Werder Bremen Ajax 3 - 0

521. 14-feb UEFA 3R Fenerbahçe AZ 3 - 3

522. 22-feb UEFA 3R(r) Ajax Werder Bremen 3 - 1

523. 22-feb UEFA 3R(r) AZ Fenerbahçe 2 - 2

524. 08-mrt UEFA 4R Newcastle United AZ 4 - 2

525. 15-mrt UEFA 4R(r) AZ Newcastle United 2 - 0

526. 05-apr UEFA 1/4 F AZ Werder Bremen 0 - 0

527. 12-apr UEFA 1/4 F(r) Werder Bremen AZ 4 - 1

2007/2008
528. 20-sep UEFA 1R Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

529. 20-sep UEFA 1R FC Groningen Fiorentina 1 - 1

530. 20-sep UEFA 1R Getafe CF FC Twente 1 - 0

531. 20-sep UEFA 1R Paços Ferreira AZ 0 - 1

532. 20-sep UEFA 1R sc Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

533. 04-okt UEFA 1R(r) Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

534. 04-okt UEFA 1R(r) Fiorentina FC Groningen 1 - 1

535. 04-okt UEFA 1R(r) FC Twente Getafe CF 3 - 2

536. 04-okt UEFA 1R(r) AZ Paços Ferreira 0 - 0

537. 04-okt UEFA 1R(r) Helsingborgs IF sc Heerenveen 5 - 1

538. 25-okt UEFA G-W1 Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

539. 29-nov UEFA G-W2 AZ Larissa 1 - 0

540. 05-dec UEFA G-W3 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

541. 20-dec UEFA G-W4 AZ Everton 2 - 3

542. 13-feb UEFA 3R PSV Helsingborgs IF 2 - 0

543. 21-feb UEFA 3R(r) Helsingborgs IF PSV 1 - 2

544. 06-mrt UEFA 4R Tottenham Hotspur PSV 0 - 1

545. 12-mrt UEFA 4R(r) PSV Tottenham Hotspur 0 - 1

546. 03-apr UEFA 1/4 F Fiorentina PSV 1 - 1

547. 10-apr UEFA 1/4 F(r) PSV Fiorentina 0 - 2

2008/2009
548. 18-sep UEFA 1R FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

549. 18-sep UEFA 1R Stade Rennais FC Twente 2 - 1

550. 18-sep UEFA 1R Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

551. 18-sep UEFA 1R NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

552. 18-sep UEFA 1R Vítoria Setúbal sc Heerenveen 1 - 1

553. 02-okt UEFA 1R(r) Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

554. 02-okt UEFA 1R(r) FC Twente Stade Rennais 1 - 0

555. 02-okt UEFA 1R(r) Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

556. 02-okt UEFA 1R(r) Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

557. 02-okt UEFA 1R(r) sc Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2

558. 23-okt UEFA G-W1 Aston Villa Ajax 2 - 1

559. 23-okt UEFA G-W1 FC Twente Racing Santander 1 - 0

560. 23-okt UEFA G-W1 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

561. 23-okt UEFA G-W1 Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

562. 23-okt UEFA G-W1 sc Heerenveen AC Milan 1 - 3

563. 06-nov UEFA G-W2 Ajax MŠK Žilina 1 - 0

564. 06-nov UEFA G-W2 Manchester City FC Twente 3 - 2

565. 06-nov UEFA G-W2 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

566. 06-nov UEFA G-W2 VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

567. 27-nov UEFA G-W3 Hamburger SV Ajax 0 - 1

568. 27-nov UEFA G-W3 Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

569. 27-nov UEFA G-W2 NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

570. 03-dec UEFA G-W3 FC Twente Schalke 04 2 - 1

571. 03-dec UEFA G-W3 Spartak Moskou NEC 1 - 2

572. 04-dec UEFA G-W3 sc Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

573. 17-dec UEFA G-W4 Ajax SK Slavia Praag 2 - 2

574. 17-dec UEFA G-W4 Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

575. 17-dec UEFA G-W4 Portsmouth sc Heerenveen 3 - 0

576. 18-dec UEFA G-W4 Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

577. 18-dec UEFA G-W4 NEC Udinese 2 - 0

578. 18-feb UEFA 3R NEC Hamburger SV 0 - 3

579. 19-feb UEFA 3R Fiorentina Ajax 0 - 1

580. 19-feb UEFA 3R Olympique Marseille FC Twente 0 - 1

581. 26-feb UEFA 3R(r) Ajax Fiorentina 1 - 1

582. 26-feb UEFA 3R(r) FC Twente Olympique Marseille 0 - 1

583. 26-feb UEFA 3R(r) Hamburger SV NEC 1 - 0

584. 12-mrt UEFA 4R Olympique Marseille Ajax 2 - 1

585. 18-mrt UEFA 4R(r) Ajax Olympique Marseille 2 - 2

datum soort thuis uit uitslag
1971/1972
14-sep UEFA FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

15-sep UEFA Chemie Halle PSV 0 - 0

28-sep UEFA Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

29-sep UEFA PSV Chemie Halle

20-okt UEFA FC Den Haag Wolverhampton Wanderers 1 - 3

20-okt UEFA Real Madrid PSV 3 - 1

03-nov UEFA Wolverhampton Wanderers FC Den Haag 4 - 0

03-nov UEFA PSV Real Madrid 2 - 0

24-nov UEFA PSV Lierse SK 1 - 0

08-dec UEFA Lierse SK PSV 4 - 0

1972/1973
13-sep UEFA Dinamo Tbilisi FC Twente 3 - 2

13-sep UEFA Feyenoord US Rumelange 9 - 0

27-sep UEFA FC Twente Dinamo Tbilisi 2 - 0

27-sep UEFA US Rumelange Feyenoord 0 - 12

25-okt UEFA Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

25-okt UEFA Feyenoord OFK Belgrado 4 - 3

08-nov UEFA FC Twente Boldklubben Frem 4 - 0

08-nov UEFA OFK Belgrado Feyenoord 2 - 1

29-nov UEFA FC Twente Las Palmas 3 - 0

13-dec UEFA Las Palmas FC Twente 2 - 1

07-mrt UEFA OFK Belgrado FC Twente 3 - 2

21-mrt UEFA FC Twente OFK Belgrado 2 - 0

11-apr UEFA Borussia Mönchengladbach FC Twente 3 - 0

25-apr UEFA FC Twente Borussia Mönchengladbach 1 - 2

1973/1974
19-sep UEFA Dundee FC FC Twente 1 - 3

19-sep UEFA Östers IF Feyenoord 1 - 3

03-okt UEFA FC Twente Dundee FC 4 - 2

03-okt UEFA Feyenoord Östers IF 2 - 1

24-okt UEFA Feyenoord Gwardia Warschau 3 - 1

24-okt UEFA Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

07-nov UEFA Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

07-nov UEFA FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

28-nov UEFA Ipswich Town FC Twente 1 - 0

12-dec UEFA Standard Luik Feyenoord 3 - 1

12-dec UEFA FC Twente Ipswich Town 1 - 2

19-dec UEFA Feyenoord Standard Luik 2 - 0

06-mrt UEFA Ruch Chorzów Feyenoord 1 - 1

20-mrt UEFA Feyenoord Ruch Chorzów 3 - 1

10-apr UEFA Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

24-apr UEFA VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 2

21-mei UEFA Tottenham Hotspur Feyenoord 2 - 2

29-mei UEFA Feyenoord Tottenham Hotspur 2 - 0

1974/1975
18-sep UEFA Stoke City Ajax 1 - 1

18-sep UEFA FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

18-sep UEFA Ipswich Town FC Twente 2 - 2

22-sep UEFA Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

02-okt UEFA Ajax Stoke City 0 - 0

02-okt UEFA FC Twente Ipswich Town 1 - 1

23-okt UEFA Ajax Royal Antwerp FC 1 - 0

23-okt UEFA Internazionale FC Amsterdam 1 - 2

23-okt UEFA FC Twente RWD Molenbeek 2 - 1

06-nov UEFA FC Amsterdam Internazionale 0 - 0

06-nov UEFA RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

13-nov UEFA Royal Antwerp FC Ajax 2 - 1

27-nov UEFA Juventus Ajax 1 - 0

27-nov UEFA FC Amsterdam Fortuna Düsseldorf 3 - 0

27-nov UEFA Dukla Praag FC Twente 3 - 1

11-dec UEFA Ajax Juventus 2 - 1

11-dec UEFA Fortuna Düsseldorf FC Amsterdam 1 - 2

11-dec UEFA FC Twente Dukla Praag 5 - 0

05-mrt UEFA 1. FC Köln FC Amsterdam 5 - 1

05-mrt UEFA Velez Mostar FC Twente 1 - 0

19-mrt UEFA FC Amsterdam 1. FC Köln 2 - 3

19-mrt UEFA FC Twente Velez Mostar 2 - 0

09-apr UEFA FC Twente Juventus 3 - 1

23-apr UEFA Juventus FC Twente 0 - 1

07-mei UEFA Borussia Mönchengladbach FC Twente 0 - 0

21-mei UEFA FC Twente Borussia Mönchengladbach 1 - 5

1975/1976
16-sep UEFA Glentoran Ajax 1 - 6

17-sep UEFA Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

01-okt UEFA Ajax Glentoran 8 - 0

01-okt UEFA Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

22-okt UEFA Hertha BSC Ajax 1 - 0

05-nov UEFA Ajax Hertha BSC 4 - 1

26-nov UEFA Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

10-dec UEFA Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1976/1977
15-sep UEFA Ajax Manchester United 1 - 0

15-sep UEFA Feyenoord Djurgårdens IF 3 - 0

29-sep UEFA Manchester United Ajax 2 - 0

29-sep UEFA Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

20-okt UEFA 1. FC Kaiserslautern Feyenoord 2 - 2

03-nov UEFA Feyenoord 1. FC Kaiserslautern 5 - 0

24-nov UEFA RCD Espanyol Feyenoord 0 - 1

08-dec UEFA Feyenoord RCD Espanyol 2 - 0

02-mrt UEFA Feyenoord RWD Molenbeek 0 - 0

16-mrt UEFA RWD Molenbeek Feyenoord 2 - 1

1977/1978
14-sep UEFA Glenavon PSV 2 - 6

14-sep UEFA AZ '67 Red Boys Differdange 11 - 1

27-sep UEFA Red Boys Differdange AZ '67 0 - 5

28-sep UEFA PSV Glenavon 5 - 0

19-okt UEFA Widzew Lodz PSV 3 - 5

19-okt UEFA AZ '67 FC Barcelona 1 - 1

02-nov UEFA PSV Widzew Lodz 1 - 0

02-nov UEFA FC Barcelona AZ '67 1 - 1

23-nov UEFA PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

07-dec UEFA Eintracht Braunschweig PSV 1 - 2

01-mrt UEFA 1. FC Magdeburg PSV 1 - 0

15-mrt UEFA PSV 1. FC Magdeburg 4 - 2

29-mrt UEFA PSV FC Barcelona 3 - 0

12-apr UEFA FC Barcelona PSV 3 - 1

26-apr UEFA SC Bastia PSV 0 - 0

09-mei UEFA PSV SC Bastia 3 - 0

1978/1979
13-sep UEFA Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

13-sep UEFA FC Twente Manchester City 1 - 1

27-sep UEFA Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

27-sep UEFA Manchester City FC Twente 3 - 2

18-okt UEFA Ajax FC Lausanne-Sport 1 - 0

01-nov UEFA FC Lausanne-Sport Ajax 0 - 4

22-nov UEFA Budapest Honvéd FC Ajax 4 - 1

06-dec UEFA Ajax Budapest Honvéd FC 2 - 0

1979/1980
19-sep UEFA Feyenoord Everton 1 - 0

19-sep UEFA Sporting Gijón PSV 0 - 0

03-okt UEFA Everton Feyenoord 0 - 1

03-okt UEFA PSV Sporting Gijón 1 - 0

24-okt UEFA Feyenoord Malmö FF 4 - 0

24-okt UEFA PSV AS Saint-Étienne 2 - 0

07-nov UEFA Malmö FF Feyenoord 1 - 1

07-nov UEFA AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

28-nov UEFA Eintracht Frankfurt Feyenoord 4 - 1

12-dec UEFA Feyenoord Eintracht Frankfurt 1 - 0

1980/1981
17-sep UEFA FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

17-sep UEFA FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

17-sep UEFA PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

17-sep UEFA AZ '67 Red Boys Differdange 6 - 0

30-sep UEFA Red Boys Differdange AZ '67 0 - 4

01-okt UEFA IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

01-okt UEFA FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

01-okt UEFA Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

21-okt UEFA Levski Spartak Sofia AZ '67 1 - 1

22-okt UEFA FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

22-okt UEFA FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

22-okt UEFA PSV Hamburger SV 1 - 1

04-nov UEFA AZ '67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

05-nov UEFA 1. FC Dynamo Dresden FC Twente 0 - 0

05-nov UEFA Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1

05-nov UEFA Hamburger SV PSV 2 - 1

26-nov UEFA FK Radnicki Niš AZ '67 2 - 2

10-dec UEFA AZ '67 FK Radnicki Niš 5 - 0

04-mrt UEFA AZ '67 KSC Lokeren 2 - 0

18-mrt UEFA KSC Lokeren AZ '67 1 - 0

08-apr UEFA FC Sochaux AZ '67 1 - 1

22-apr UEFA AZ '67 FC Sochaux 3 - 2

06-mei UEFA Ipswich Town AZ '67 3 - 0

20-mei UEFA AZ '67 Ipswich Town 4 - 2

1981/1982
16-sep UEFA Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

16-sep UEFA Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

16-sep UEFA PSV Naestved IF 7 - 0

30-sep UEFA FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

30-sep UEFA Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

30-sep UEFA Naestved IF PSV 2 - 1

21-okt UEFA Feyenoord 1. FC Dynamo Dresden 2 - 1

21-okt UEFA Rapid Wien PSV 1 - 0

04-nov UEFA 1. FC Dynamo Dresden Feyenoord 1 - 1

04-nov UEFA PSV Rapid Wien 2 - 1

25-nov UEFA FK Radnicki Niš Feyenoord 2 - 0

09-dec UEFA Feyenoord FK Radnicki Niš 1 - 0

1982/1983
15-sep UEFA FC Utrecht FC Porto 0 - 1

15-sep UEFA Haarlem KAA Gent 2 - 1

15-sep UEFA Dundee United PSV 1 - 1

29-sep UEFA KAA Gent Haarlem 3 - 3

29-sep UEFA PSV Dundee United 0 - 2

30-sep UEFA FC Porto FC Utrecht 2 - 0

20-okt UEFA Spartak Moskou Haarlem 2 - 0

03-nov UEFA Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

1983/1984
14-sep UEFA Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

14-sep UEFA St. Mirren Feyenoord 0 - 1

14-sep UEFA PSV Ferencváros 4 - 2

14-sep UEFA Sparta Coleraine FC 4 - 0

28-sep UEFA FC Groningen Atlético Madrid 3 - 0

28-sep UEFA Feyenoord St. Mirren 2 - 0

28-sep UEFA Ferencváros PSV 0 - 2

28-sep UEFA Coleraine FC Sparta 1 - 1

19-okt UEFA FC Groningen Internazionale 2 - 0

19-okt UEFA Tottenham Hotspur Feyenoord 4 - 2

19-okt UEFA PSV Nottingham Forest 1 - 2

19-okt UEFA Sparta FC Carl Zeiss Jena 3 - 2

02-nov UEFA Internazionale FC Groningen 5 - 1

02-nov UEFA Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

02-nov UEFA Nottingham Forest PSV 1 - 0

02-nov UEFA FC Carl Zeiss Jena Sparta 1 - 1

23-nov UEFA Sparta Spartak Moskou 1 - 1

07-dec UEFA Spartak Moskou Sparta 2 - 0

1984/1985
18-sep UEFA Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

19-sep UEFA ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

03-okt UEFA Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

03-okt UEFA PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

24-okt UEFA Ajax FC Bohemians Praag 1 - 0

24-okt UEFA PSV Manchester United 0 - 0

07-nov UEFA FC Bohemians Praag Ajax 1 - 0

07-nov UEFA Manchester United PSV 1 - 0

1985/1986
11-sep UEFA Avenir Beggen PSV 0 - 2

18-sep UEFA Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

18-sep UEFA Sparta Hamburger SV 2 - 0

02-okt UEFA Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

02-okt UEFA PSV Avenir Beggen 4 - 0

02-okt UEFA Hamburger SV Sparta 2 - 0

23-okt UEFA PSV Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2

23-okt UEFA Sparta Borussia Mönchengladbach 1 - 1

06-nov UEFA Dnipro Dnipropetrovsk PSV 1 - 0

06-nov UEFA Borussia Mönchengladbach Sparta 5 - 1

1986/1987
16-sep UEFA FC Groningen Galway United 5 - 1

17-sep UEFA MSC Pécs Feyenoord 1 - 0

01-okt UEFA Galway United FC Groningen 1 - 3

01-okt UEFA Feyenoord MSC Pécs 2 - 0

22-okt UEFA FC Groningen Xamax Neuchatel 0 - 0

22-okt UEFA Borussia Mönchengladbach Feyenoord 5 - 1

05-nov UEFA Xamax Neuchatel FC Groningen 1 - 1

05-nov UEFA Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

26-nov UEFA FC Groningen Vitória Guimarães 1 - 0

10-dec UEFA Vitória Guimarães FC Groningen 3 - 0

1987/1988
16-sep UEFA LASK FC Utrecht 0 - 0

16-sep UEFA Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

30-sep UEFA FC Utrecht LASK 2 - 0

01-okt UEFA Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

21-okt UEFA FC Utrecht Hellas Verona 1 - 1

21-okt UEFA Aberdeen FC Feyenoord 2 - 1

04-nov UEFA Hellas Verona FC Utrecht 2 - 1

04-nov UEFA Feyenoord Aberdeen FC 1 - 0

25-nov UEFA Feyenoord Bayer Leverkusen 2 - 2

09-dec UEFA Bayer Leverkusen Feyenoord 1 - 0

1988/1989
07-sep UEFA Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

07-sep UEFA FC Groningen Atlético Madrid 1 - 0

05-okt UEFA Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

05-okt UEFA Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

26-okt UEFA FC Groningen Servette FC Genève 2 - 0

09-nov UEFA Servette FC Genève FC Groningen 1 - 1

22-nov UEFA FC Groningen VfB Stuttgart 1 - 3

06-dec UEFA VfB Stuttgart FC Groningen 2 - 0

1989/1990
13-sep UEFA FC Twente Club Brugge 0 - 0

13-sep UEFA VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

14-sep UEFA FK Austria Wien Ajax 1 - 0

27-sep UEFA Ajax FK Austria Wien 0 - 3

27-sep UEFA Club Brugge FC Twente 4 - 1

27-sep UEFA Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

1990/1991
18-sep UEFA Roda JC AS Monaco 1 - 3

19-sep UEFA Bayer Leverkusen FC Twente 1 - 0

19-sep UEFA Derry City Vitesse 0 - 1

02-okt UEFA Vitesse Derry City 0 - 0

03-okt UEFA AS Monaco Roda JC 3 - 1

03-okt UEFA FC Twente Bayer Leverkusen 1 - 1

24-okt UEFA Vitesse Dundee United 1 - 0

07-nov UEFA Dundee United Vitesse 0 - 4

28-nov UEFA Vitesse Sporting Lissabon 0 - 2

12-dec UEFA Sporting Lissabon Vitesse 2 - 1

1991/1992
18-sep UEFA Ajax Örebro SK 3 - 0

18-sep UEFA FC Groningen FC Rot-Weiß Erfurt 0 - 1

18-sep UEFA SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

02-okt UEFA Örebro SK Ajax 0 - 1

02-okt UEFA FC Rot-Weiß Erfurt FC Groningen 1 - 0

02-okt UEFA FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

23-okt UEFA FC Rot-Weiß Erfurt Ajax 1 - 2

23-okt UEFA FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

06-nov UEFA Ajax FC Rot-Weiß Erfurt 3 - 0

06-nov UEFA Real Madrid FC Utrecht 1 - 0

27-nov UEFA CA Osasuna Ajax 0 - 1

11-dec UEFA Ajax CA Osasuna 1 - 0

04-mrt UEFA KAA Gent Ajax 0 - 0

18-mrt UEFA Ajax KAA Gent 3 - 0

01-apr UEFA Genoa CFC Ajax 2 - 3

15-apr UEFA Ajax Genoa CFC 1 - 1

29-apr UEFA Torino Ajax 2 - 2

13-mei UEFA Ajax Torino 0 - 0

1992/1993
16-sep UEFA SV Casino Salzburg Ajax 0 - 3

16-sep UEFA Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

16-sep UEFA Vitesse Derry City 3 - 0

29-sep UEFA Derry City Vitesse 1 - 2

30-sep UEFA Ajax SV Casino Salzburg 3 - 1

30-sep UEFA FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

21-okt UEFA Vitória Guimarães Ajax 0 - 3

21-okt UEFA Vitesse KV Mechelen 1 - 0

03-nov UEFA KV Mechelen Vitesse 0 - 1

04-nov UEFA Ajax Vitória Guimarães 2 - 1

24-nov UEFA Ajax 1. FC Kaiserslautern 2 - 0

26-nov UEFA Vitesse Real Madrid 0 - 1

08-dec UEFA 1. FC Kaiserslautern Ajax 0 - 1

10-dec UEFA Real Madrid Vitesse 1 - 0

03-mrt UEFA AJ Auxerre Ajax 4 - 2

16-mrt UEFA Ajax AJ Auxerre 1 - 0

1993/1994
14-sep UEFA Karlsruher SC PSV 2 - 1

15-sep UEFA FC Twente Bayern München 3 - 4

15-sep UEFA Norwich City Vitesse 3 - 0

28-sep UEFA PSV Karlsruher SC 0 - 0

29-sep UEFA Bayern München FC Twente 3 - 0

29-sep UEFA Vitesse Norwich City 0 - 0

1994/1995
13-sep UEFA FC Twente Kispest Honved 1 - 4

13-sep UEFA Bayer Leverkusen PSV 5 - 4

13-sep UEFA Vitesse Parma 1 - 0

27-sep UEFA Kispest Honved FC Twente 1 - 3

27-sep UEFA PSV Bayer Leverkusen 0 - 0

27-sep UEFA Parma Vitesse 2 - 0

1995/1996
12-sep UEFA MyPa 47 PSV 1 - 1

12-sep UEFA Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

26-sep UEFA PSV MyPa 47 7 - 1

26-sep UEFA Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

17-okt UEFA Leeds United PSV 3 - 5

17-okt UEFA SL Benfica Roda JC 1 - 0

31-okt UEFA PSV Leeds United 3 - 0

31-okt UEFA Roda JC SL Benfica 2 - 2

21-nov UEFA PSV Werder Bremen 2 - 1

05-dec UEFA Werder Bremen PSV 0 - 0

05-mrt UEFA FC Barcelona PSV 2 - 2

19-mrt UEFA PSV FC Barcelona 2 - 3

1996/1997
10-sep UEFA CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

10-sep UEFA Schalke 04 Roda JC 3 - 0

24-sep UEFA Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

24-sep UEFA Roda JC Schalke 04 2 - 2

15-okt UEFA RCD Espanyol Feyenoord 0 - 3

29-okt UEFA Feyenoord RCD Espanyol 0 - 1

19-nov UEFA Tenerife Feyenoord 0 - 0

03-dec UEFA Feyenoord Tenerife 2 - 4

1997/1998
16-sep UEFA NK Maribor Branik Ajax 1 - 1

16-sep UEFA FC Twente Lillestrøm SK 0 - 1

16-sep UEFA Vitesse Sporting Braga 2 - 1

30-sep UEFA Ajax NK Maribor Branik 9 - 1

30-sep UEFA Lillestrøm SK FC Twente 1 - 2

30-sep UEFA Sporting Braga Vitesse 2 - 0

21-okt UEFA Ajax Udinese 1 - 0

21-okt UEFA Aarhus GF FC Twente 1 - 1

04-nov UEFA Udinese Ajax 2 - 1

04-nov UEFA FC Twente Aarhus GF 0 - 0

25-nov UEFA Ajax VfL Bochum 4 - 2

25-nov UEFA FC Twente AJ Auxerre 0 - 1

09-dec UEFA AJ Auxerre FC Twente 2 - 0

11-dec UEFA VfL Bochum Ajax 2 - 2

03-mrt UEFA Ajax Spartak Moskou 1 - 3

17-mrt UEFA Spartak Moskou Ajax 1 - 0

1998/1999
15-sep UEFA VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

15-sep UEFA Vitesse AEK Athene 3 - 0

15-sep UEFA Willem II Dinamo Tbilisi 3 - 0

29-sep UEFA Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

29-sep UEFA AEK Athene Vitesse 3 - 3

29-sep UEFA Dinamo Tbilisi Willem II 0 - 3

20-okt UEFA Vitesse Girondins de Bordeaux 0 - 1

20-okt UEFA Willem II Real Betis 1 - 1

03-nov UEFA Girondins de Bordeaux Vitesse 2 - 1

03-nov UEFA Real Betis Willem II 3 - 0

1999/2000
16-sep UEFA Ajax MFK Dukla Banská 6 - 1

16-sep UEFA Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

16-sep UEFA S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

30-sep UEFA MFK Dukla Banská Ajax 1 - 3

30-sep UEFA Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

30-sep UEFA Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

21-okt UEFA Hapoel Haifa Ajax 0 - 3

21-okt UEFA Roda JC VfL Wolfsburg 0 - 0

28-okt UEFA RC Lens Vitesse 4 - 1

02-nov UEFA VfL Wolfsburg Roda JC 1 - 0

04-nov UEFA Ajax Hapoel Haifa 0 - 1

04-nov UEFA Vitesse RC Lens 1 - 1

25-nov UEFA Ajax RCD Mallorca 0 - 1

09-dec UEFA RCD Mallorca Ajax 2 - 0

2000/2001
12-sep UEFA KAA Gent Ajax 0 - 6

14-sep UEFA Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

14-sep UEFA Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

14-sep UEFA Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

26-sep UEFA Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

28-sep UEFA Ajax KAA Gent 3 - 0

28-sep UEFA Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

28-sep UEFA Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

26-okt UEFA FC Lausanne-Sport Ajax 1 - 0

26-okt UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 2

26-okt UEFA Internazionale Vitesse 0 - 0

09-nov UEFA Ajax FC Lausanne-Sport 2 - 2

09-nov UEFA Feyenoord FC Basel 1 - 0

09-nov UEFA Vitesse Internazionale 1 - 1

23-nov UEFA Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 2

23-nov UEFA PSV PAOK Saloniki 3 - 0

05-dec UEFA VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 1

07-dec UEFA PAOK Saloniki PSV 0 - 1

15-feb UEFA PSV Parma 2 - 1

22-feb UEFA Parma PSV 3 - 2

08-mrt UEFA 1. FC Kaiserslautern PSV 1 - 0

15-mrt UEFA PSV 1. FC Kaiserslautern 0 - 1

2001/2002
11-sep UEFA Roda JC Fylkir 3 - 0

20-sep UEFA Ajax Apollon Limassol 2 - 0

20-sep UEFA Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

20-sep UEFA FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

25-sep UEFA Fylkir Roda JC 1 - 3

27-sep UEFA Apollon Limassol Ajax 0 - 3

27-sep UEFA FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

27-sep UEFA Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

16-okt UEFA Roda JC Maccabi Tel Aviv 4 - 1

18-okt UEFA FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

18-okt UEFA Grasshopper Club Zürich FC Twente 4 - 1

18-okt UEFA FC Utrecht Parma 1 - 3

01-nov UEFA Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

01-nov UEFA FC Twente Grasshopper Club Zürich 4 - 2

01-nov UEFA Parma FC Utrecht 0 - 0

01-nov UEFA Maccabi Tel Aviv Roda JC 2 - 1

20-nov UEFA Girondins de Bordeaux Roda JC 1 - 0

22-nov UEFA Feyenoord SC Freiburg 1 - 0

22-nov UEFA PAOK Saloniki PSV 3 - 2

04-dec UEFA Roda JC Girondins de Bordeaux 2 - 0

06-dec UEFA SC Freiburg Feyenoord 2 - 2

06-dec UEFA PSV PAOK Saloniki 4 - 1

19-feb UEFA Roda JC AC Milan 0 - 1

21-feb UEFA Rangers Feyenoord 1 - 1

21-feb UEFA PSV Leeds United 0 - 0

28-feb UEFA Feyenoord Rangers 3 - 2

28-feb UEFA Leeds United PSV 0 - 1

28-feb UEFA AC Milan Roda JC 0 - 1

14-mrt UEFA PSV Feyenoord 1 - 1

14-mrt UEFA PSV Feyenoord 1 - 1

21-mrt UEFA Feyenoord PSV 1 - 1

21-mrt UEFA Feyenoord PSV 1 - 1

04-apr UEFA Internazionale Feyenoord 0 - 1

11-apr UEFA Feyenoord Internazionale 2 - 2

08-mei UEFA Feyenoord Borussia Dortmund 3 - 2

2002/2003
17-sep UEFA Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

19-sep UEFA Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

19-sep UEFA National Boekarest sc Heerenveen 3 - 0

03-okt UEFA FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

03-okt UEFA Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

03-okt UEFA sc Heerenveen National Boekarest 2 - 0

31-okt UEFA Vitesse Werder Bremen 2 - 1

14-nov UEFA Werder Bremen Vitesse 3 - 3

28-nov UEFA Vitesse Liverpool 0 - 1

12-dec UEFA Liverpool Vitesse 1 - 0

2003/2004
24-sep UEFA FC Utrecht MŠK Žilina 2 - 0

24-sep UEFA Newcastle United NAC 5 - 0

25-sep UEFA Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

25-sep UEFA Wisla Krakau NEC 2 - 1

15-okt UEFA MŠK Žilina FC Utrecht 0 - 4

15-okt UEFA NAC Newcastle United 0 - 1

15-okt UEFA NEC Wisla Krakau 1 - 2

16-okt UEFA FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

06-nov UEFA FC Utrecht AJ Auxerre 0 - 0

06-nov UEFA Feyenoord SK Teplice 0 - 2

27-nov UEFA AJ Auxerre FC Utrecht 4 - 0

27-nov UEFA SK Teplice Feyenoord 1 - 1

26-feb UEFA Perugia PSV 0 - 0

03-mrt UEFA PSV Perugia 3 - 1

11-mrt UEFA AJ Auxerre PSV 1 - 1

25-mrt UEFA PSV AJ Auxerre 3 - 0

08-apr UEFA PSV Newcastle United 1 - 1

14-apr UEFA Newcastle United PSV 2 - 1

2004/2005
16-sep UEFA FC Utrecht Djurgårdens IF 4 - 0

16-sep UEFA Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

16-sep UEFA PAOK Saloniki AZ 2 - 3

22-sep UEFA Maccabi Petach-Tikva sc Heerenveen

30-sep UEFA Djurgårdens IF FC Utrecht 3 - 0

30-sep UEFA Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

30-sep UEFA AZ PAOK Saloniki 2 - 1

30-sep UEFA sc Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

21-okt UEFA Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

21-okt UEFA Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

21-okt UEFA SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2

04-nov UEFA FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

04-nov UEFA Ferencváros Feyenoord 1 - 1

04-nov UEFA AZ AJ Auxerre 2 - 0

25-nov UEFA Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

25-nov UEFA Amica Wronki AZ 1 - 3

25-nov UEFA sc Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

01-dec UEFA Feyenoord Schalke 04 2 - 1

02-dec UEFA AZ Rangers 1 - 0

02-dec UEFA Dinamo Zagreb sc Heerenveen 2 - 2

15-dec UEFA Grazer AK AZ 2 - 0

15-dec UEFA sc Heerenveen SK Beveren 1 - 0

16-dec UEFA FC Utrecht FK Austria Wien 1 - 2

16-dec UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 0

16-feb UEFA Ajax AJ Auxerre 1 - 0

16-feb UEFA Sporting Lissabon Feyenoord 2 - 1

17-feb UEFA Alemannia Aachen AZ 0 - 0

17-feb UEFA sc Heerenveen Newcastle United 1 - 2

24-feb UEFA AJ Auxerre Ajax 3 - 1

24-feb UEFA Feyenoord Sporting Lissabon 1 - 2

24-feb UEFA AZ Alemannia Aachen 2 - 1

24-feb UEFA Newcastle United sc Heerenveen 2 - 1

10-mrt UEFA Shakhtar Donetsk AZ 1 - 3

16-mrt UEFA AZ Shakhtar Donetsk 2 - 1

07-apr UEFA Villarreal CF AZ 1 - 2

14-apr UEFA AZ Villarreal CF 1 - 1

28-apr UEFA Sporting Lissabon AZ 2 - 1

05-mei UEFA AZ Sporting Lissabon 3 - 2

2005/2006
15-sep UEFA Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

15-sep UEFA AS Monaco Willem II 2 - 0

15-sep UEFA FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

15-sep UEFA Banik Ostrava sc Heerenveen 2 - 0

29-sep UEFA Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

29-sep UEFA Willem II AS Monaco 1 - 3

29-sep UEFA AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

29-sep UEFA sc Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

20-okt UEFA Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

20-okt UEFA Dinamo Boekarest sc Heerenveen 0 - 0

03-nov UEFA sc Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

24-nov UEFA AZ Middlesbrough 0 - 0

24-nov UEFA Olympique Marseille sc Heerenveen 1 - 0

30-nov UEFA Litex Lovech AZ 0 - 2

14-dec UEFA sc Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

15-dec UEFA AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

15-feb UEFA Real Betis AZ 2 - 0

15-feb UEFA sc Heerenveen Steaua Boekarest 1 - 3

23-feb UEFA AZ Real Betis 2 - 1

23-feb UEFA Steaua Boekarest sc Heerenveen 0 - 1

2006/2007
14-sep UEFA IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

14-sep UEFA Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

14-sep UEFA Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

14-sep UEFA AZ Kayserispor 3 - 2

14-sep UEFA Vítoria Setúbal sc Heerenveen 0 - 3

28-sep UEFA Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

28-sep UEFA FC Groningen Partizan Belgrado 1 - 0

28-sep UEFA Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

28-sep UEFA Kayserispor AZ 1 - 1

28-sep UEFA sc Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

19-okt UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 1

19-okt UEFA AZ Sporting Braga 3 - 0

19-okt UEFA CA Osasuna sc Heerenveen 0 - 0

02-nov UEFA Ajax FK Austria Wien 3 - 0

02-nov UEFA Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

02-nov UEFA sc Heerenveen Odense BK 0 - 2

23-nov UEFA Sparta Praag Ajax 0 - 0

23-nov UEFA Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

23-nov UEFA Parma sc Heerenveen 2 - 1

29-nov UEFA AZ Slovan Liberec 2 - 2

30-nov UEFA Ajax RCD Espanyol 0 - 2

30-nov UEFA AS Nancy Feyenoord 3 - 0

13-dec UEFA SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

13-dec UEFA Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

14-dec UEFA Sevilla AZ 1 - 2

14-dec UEFA sc Heerenveen RC Lens 1 - 0

14-feb UEFA Werder Bremen Ajax 3 - 0

14-feb UEFA Fenerbahçe AZ 3 - 3

22-feb UEFA Ajax Werder Bremen 3 - 1

22-feb UEFA AZ Fenerbahçe 2 - 2

08-mrt UEFA Newcastle United AZ 4 - 2

15-mrt UEFA AZ Newcastle United 2 - 0

05-apr UEFA AZ Werder Bremen 0 - 0

12-apr UEFA Werder Bremen AZ 4 - 1

2007/2008
20-sep UEFA Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

20-sep UEFA FC Groningen Fiorentina 1 - 1

20-sep UEFA Getafe CF FC Twente 1 - 0

20-sep UEFA Paços Ferreira AZ 0 - 1

20-sep UEFA sc Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

04-okt UEFA Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

04-okt UEFA Fiorentina FC Groningen 1 - 1

04-okt UEFA FC Twente Getafe CF 3 - 2

04-okt UEFA AZ Paços Ferreira 0 - 0

04-okt UEFA Helsingborgs IF sc Heerenveen 5 - 1

25-okt UEFA Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

29-nov UEFA AZ Larissa 1 - 0

05-dec UEFA 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

20-dec UEFA AZ Everton 2 - 3

13-feb UEFA PSV Helsingborgs IF 2 - 0

21-feb UEFA Helsingborgs IF PSV 1 - 2

06-mrt UEFA Tottenham Hotspur PSV 0 - 1

12-mrt UEFA PSV Tottenham Hotspur 0 - 1

03-apr UEFA Fiorentina PSV 1 - 1

10-apr UEFA PSV Fiorentina 0 - 2

2008/2009
18-sep UEFA FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

18-sep UEFA Stade Rennais FC Twente 2 - 1

18-sep UEFA Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

18-sep UEFA NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

18-sep UEFA Vítoria Setúbal sc Heerenveen 1 - 1

02-okt UEFA Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

02-okt UEFA FC Twente Stade Rennais 1 - 0

02-okt UEFA Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

02-okt UEFA Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

02-okt UEFA sc Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2

23-okt UEFA Aston Villa Ajax 2 - 1

23-okt UEFA FC Twente Racing Santander 1 - 0

23-okt UEFA AS Nancy Feyenoord 3 - 0

23-okt UEFA Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

23-okt UEFA sc Heerenveen AC Milan 1 - 3

06-nov UEFA Ajax MŠK Žilina 1 - 0

06-nov UEFA Manchester City FC Twente 3 - 2

06-nov UEFA Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

06-nov UEFA VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

27-nov UEFA Hamburger SV Ajax 0 - 1

27-nov UEFA Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

27-nov UEFA NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

03-dec UEFA FC Twente Schalke 04 2 - 1

03-dec UEFA Spartak Moskou NEC 1 - 2

04-dec UEFA sc Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

17-dec UEFA Ajax SK Slavia Praag 2 - 2

17-dec UEFA Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

17-dec UEFA Portsmouth sc Heerenveen 3 - 0

18-dec UEFA Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

18-dec UEFA NEC Udinese 2 - 0

18-feb UEFA NEC Hamburger SV 0 - 3

19-feb UEFA Fiorentina Ajax 0 - 1

19-feb UEFA Olympique Marseille FC Twente 0 - 1

26-feb UEFA Ajax Fiorentina 1 - 1

26-feb UEFA FC Twente Olympique Marseille 0 - 1

26-feb UEFA Hamburger SV NEC 1 - 0

12-mrt UEFA Olympique Marseille Ajax 2 - 1

18-mrt UEFA Ajax Olympique Marseille 2 - 2



28/09/1983: FC Groningen - Atlético Madrid 3 - 0

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
UEFA Cup
datum soort ronde thuis uit uitslag
03/10/1984 UEFA 1R(r) Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

datum soort thuis uit uitslag
03/10/1984 UEFA Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
UEFA Cup
datum soort ronde thuis uit uitslag
07/11/1979 UEFA 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

datum soort thuis uit uitslag
07/11/1979 UEFA AS Saint-Étienne PSV 6 - 0